Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fokus TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Fokus TV

Kontynuując świecką tradycję nowych metod PR proszę o kanał Fokus TV.

Od piątku oglądam dołączoną Stopklatkę i uważam, że warto było !!! Super ramówka ze świetnymi filmami.

O ile się nie mylę Fokus TV będzie z tp. NC+

http://www.satelitarne.tv/inne/item/...okus-tv-na-13e
    Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

napisał(a) Adasko20 Zobacz post
      O ile się nie mylę Fokus TV będzie z tp. NC+

http://www.satelitarne.tv/inne/item/...okus-tv-na-13e
      Czyli jest szansa ze zagosci u nas w nc+ oby jakosc byla odpowiednia 16:9 bo mam obway z uwagi na to ze to juz dosc mocno upchany transponder TVNu. Pozdrawiam
      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Fokus TV dla odbiorców naziemnych to oczekiwana nowość i pewne urozmaicenie, ale abonenci płatnych platform już dawno mają wszystko to co można przewidywać. że będzie na Fokusie.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
          Fokus TV dla odbiorców naziemnych to oczekiwana nowość i pewne urozmaicenie
          nie zapominaj o kolekcjonerach kanałów jakich wielu tutaj na forum co widać w wielu wpisach

byle mieć kolejny kanał na liście - to jest sens posiadania pay-tv
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Za tydzień startuje to "coś"

Marzyłbym by to był taki Da Vinci w DVB-T, ale po ramówce pierwszych dni nie liczyłbym na to.

Kusi się zadać pytanie nc+przedstawicielom na którą pozycję wsadzą Fokusa, bo ma być w nc+ od dnia startu, ale znając ich to powiedzą jak znajdą go sami w nboxie

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
              Za tydzień startuje to "coś"

Marzyłbym by to był taki Da Vinci w DVB-T, ale po ramówce pierwszych dni nie liczyłbym na to.

Kusi się zadać pytanie nc+przedstawicielom na którą pozycję wsadzą Fokusa, bo ma być w nc+ od dnia startu, ale znając ich to powiedzą jak znajdą go sami w nboxie
              W pakiecie KNŚ zostało wolne miejsce na kanale 78 po wersji SD DTX który trafił do pakietu SiM w wersji HD. Przypyszczam że Fokus TV zajmie jego miejsce. Pewnie oficjalne info od nc+_przedstawicieli pojawi się dzień przed startem. Pozdrawiam
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                W pakiecie KNŚ zostało wolne miejsce na kanale 78 po wersji SD DTX który trafił do pakietu SiM w wersji HD. Przypyszczam że Fokus TV zajmie jego miejsce. Pewnie oficjalne info od nc+_przedstawicieli pojawi się dzień przed startem. Pozdrawiam
                Raczej W DNIU startu

Bo skąd biedactwa mają wiedzieć na jakim kanale będzie. Muszą go "na własne oczka" zobaczyć to wtedy z dumą nas poinformują, że: "na pozycji........".

Dobrze, że od informacji mamy inne www

To właśnie tam już jest, że Fokus będzie w nc+

Nasi (nc+przedstawiciele) jeszcze o tym nie wiedzą

Dlatego nie podawajmy im numeru kanału - niech mają niespodziankę

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                  W pakiecie KNŚ zostało wolne miejsce na kanale 78 po wersji SD DTX który trafił do pakietu SiM w wersji HD. Przypyszczam że Fokus TV zajmie jego miejsce.
                  To by było zbyt czytelne. Ja myślę że Fokus TV trafi gdzieś koło 225 miejsca. Ewentualnie koło CBSów.

Komentarz

Ja już wiem na jakiej pozycji, ale nie zdradzę żeby nc+przedstawiciele mieli niespodziankę

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                      Ja już wiem na jakiej pozycji, ale nie zdradzę żeby nc+przedstawiciele mieli niespodziankę
                      To nie tędy droga. Podaj na jakim transponderze jest, podaj pustą pozycję to oni go tam wsadzą, a teraz to oni nie wiedzą co robić mają i czekają.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                        To nie tędy droga. Podaj na jakim transponderze jest, podaj pustą pozycję to oni go tam wsadzą, a teraz to oni nie wiedzą co robić mają i czekają.
                        Parametry techniczne kanału Fokus TV:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
                        tp. 10 (11,393 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK)

tp już od dawna jest znany.. Ja mówie, że znam nr na liście

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                          Dobre 10/10

Obstawiam że Fokus TV pojawi się na liście na poz. 78!!!
                          Pozdrawiam

Komentarz

Właśnie przejrzałem ramówkę na pierwsze dni w To i Owo, bo przecież nie w EPG nc+, które służy tylko deinformacji. Shit nad shitami, akurat pasuje do nowej strategii nc+.

Komentarz

Fokus TV jest stworzony dla telewizji naziemnej, a nie dla platform cyfrowych. Platformy wprowadzają go na swoje listy tylko dlatego by nie zostać w tyle za DVB-T i by tzw. "kolekcjonerzy kanałów" nie podnosili krzyku.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+