Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamienniki Kanałów HD w SD .

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Kwiatek94 Zobacz post
    Witam , mam pytanie .

Czy na liście abonentowej nc+ , znajdę gdzieś w SD kanały z multi+ ? Ponieważ łapie mi tylko Teletoon , Mini-Mini i Nsport . Bardzo mi zależy na kanale Planete+ .

Lub jeżeli nie ma tego na liście kanałów , to czy jest możliwość żeby to jakoś "zdobyć" ? Nie odbiera mi Alekino , Planete , Domo , Kuchnia , Religia.tv.
    Kręcenie anteną nie pomogło , skosy konwertera nie pomogły .
    Prosiłbym o pomoc i z góry dziękuje
    tylko religie masz na kanale 81, pozostale wymienione sa w HD i nie ma odpowiedników w SD.

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
      Jakimś półśrodkiem jest kolekcja netVOD+, która zawiera część programów z PLANETE+.

To świetna robota, mamy za to kanały, które mają 3 duble HD, np. KUCHNIA+ HD: pozycje 9, 45, 130. No i duble SD też mamy, np. TVN 24 HD: pozycja 6, a SD: pozycja 29.

Wystarczy udać się do ZOO i zatrudnić małpę, która naciskając klawisze ułoży listę. Na pewno będzie lepsza niż obecna.
      Otrzymałem wyjaśnienie z moich żródeł!!, że ta ilość kanałów HD i SD powtarzających jest celowa, bo w momencie uruchamiania dodatkowych kanałów, wstawia się je w miejsce tych co się dublują i wtedy nie trzeba na nowo ustawiac pakietów kanałów tematycznych, a jak /nie/ wszyscy wiemy przybędzie kilka nowych.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+