Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamienniki Kanałów HD w SD .

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zamienniki Kanałów HD w SD .

Witam , mam pytanie .

Czy na liście abonentowej nc+ , znajdę gdzieś w SD kanały z multi+ ? Ponieważ łapie mi tylko Teletoon , Mini-Mini i Nsport . Bardzo mi zależy na kanale Planete+ .

Lub jeżeli nie ma tego na liście kanałów , to czy jest możliwość żeby to jakoś "zdobyć" ? Nie odbiera mi Alekino , Planete , Domo , Kuchnia , Religia.tv.
    Kręcenie anteną nie pomogło , skosy konwertera nie pomogły .
    Prosiłbym o pomoc i z góry dziękuje
    Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

napisał(a) Kwiatek94 Zobacz post
    Witam , mam pytanie .

Czy na liście abonentowej nc+ , znajdę gdzieś w SD kanały z multi+ ? Ponieważ łapie mi tylko Teletoon , Mini-Mini i Nsport . Bardzo mi zależy na kanale Planete+ .

Lub jeżeli nie ma tego na liście kanałów , to czy jest możliwość żeby to jakoś "zdobyć" ? Nie odbiera mi Alekino , Planete , Domo , Kuchnia , Religia.tv.
    Kręcenie anteną nie pomogło , skosy konwertera nie pomogły .
    Prosiłbym o pomoc i z góry dziękuje
    A możesz powiedzieć po co Ci wersje SD? Jak my walczymy żeby wszystkie duble usuwać.
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
      A możesz powiedzieć po co Ci wersje SD? Jak my walczymy żeby wszystkie duble usuwać.
      Wyraźnie wyżej napisałem , że wersja HD u mnie nie działa . Dlatego szukam zamienników w SD .
      Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Komentarz

wezwii porzadnego fachowca ktory ustawi ci antene skoro sam krecac nic nie ustawiles
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Możliwe, że masz problem z konwerterem. Moze on nie widzieć częstotliwości z której nadawane są te kanały. Rozwiązanie zaproponowane przez GDA jest moim zdaniem słuszne.

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
            wezwii porzadnego fachowca ktory ustawi ci antene skoro sam krecac nic nie ustawiles
            Nie ma sensu wzywać montera . Poprostu Antena jest na przeciwko drzewa , co zasłania sygnał z niektórych transponderów , a drzewa nie mam zamiaru ścinać . Umiejscowienie anteny gdzie indziej , jest poprostu niemożliwe .
            Zauważyłem , że planete+ nadaje z 10,719V , a akurat ten transponder odbiera mi bez najmniejszego problemu , dlatego szukam jakiegoś rozwiązania . : )

Komentarz

Nie ma odpowiednika Planete+ HD w SD i bardzo dobrze.
              Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Nie ma sensu wzywać montera . Poprostu Antena jest na przeciwko drzewa , co zasłania sygnał z niektórych transponderów
                no to wybacz - ale nikt dla jednej osoby nie będzie słał dodatkowego sygnału kilku kanałów
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Drzewo zasłania niektóre transpondery? Zadzwoń do Eutelsata, żeby je przesunięli o parę metrów, to ma większe szanse powodzenia.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

kanaly w sd maja sie calkiem dobrze...poprostu nie mamy ich na liscie kanalow...zostaly dla osob posiadajacych stara cyfre z dekoderami sd...prawdopodobnie kryja sie pod nazwami od C1 do C20
                    NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
                    CLRA 500gb+Biały

Komentarz

Spokojnie, patrząc na "rozwój" żabojadowej platformy, wkrótce dostaniemy wersje SD tych kanałów bo HD się nie przyjęło .

Komentarz

Wydaje mi się trochę dziwne, że kanały które są w ofercie i normalnie są odkodowywane (można się przekonać przekładając kartę do dekodera z czytnikiem uniwersalnym) nie są umieszczone na liście kanałów... Czyżby oferta operatora była aż tak obszerna że wszystkie kanały nie zmieściły się na liście ?

A może to robota krzykaczy "nie chcemy dubli SD na liście !! nie chcemy oglądać TV w czasie trudnych warunków pogodowych gdy kanały HD zrywają !! nie chcemy nagrań które zajmują mniej miejsca na dysku !! nie chcemy nic oglądać bez znaczka HD w rogu !!" itd itp

Ostatni raz edytowany przez sonikus; 2014-02-14, 08:33.

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
                          Wydaje mi się trochę dziwne, że kanały które są w ofercie i normalnie są odkodowywane (można się przekonać przekładając kartę do dekodera z czytnikiem uniwersalnym) nie są umieszczone na liście kanałów... Czyżby oferta operatora była aż tak obszerna że wszystkie kanały nie zmieściły się na liście ?

A może to robota krzykaczy "nie chcemy dubli SD na liście !! nie chcemy oglądać TV w czasie trudnych warunków pogodowych gdy kanały HD zrywają !! nie chcemy nagrań które zajmują mniej miejsca na dysku !! nie chcemy nic oglądać bez znaczka HD w rogu !!" itd itp

Po prostu posypala by im sie totalnie lista i musieli by glowa ruszyc i ulozyc ja na nowo.Pozdro
                          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Bardzo mi zależy na kanale Planete+ .
                            Jakimś półśrodkiem jest kolekcja netVOD+, która zawiera część programów z PLANETE+.

napisał(a) sonikus Zobacz post
                            A może to robota krzykaczy "nie chcemy dubli SD na liście !!
                            To świetna robota, mamy za to kanały, które mają 3 duble HD, np. KUCHNIA+ HD: pozycje 9, 45, 130. No i duble SD też mamy, np. TVN 24 HD: pozycja 6, a SD: pozycja 29.

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                            Po prostu posypala by im sie totalnie lista i musieli by glowa ruszyc i ulozyc ja na nowo.Pozdro
                            Wystarczy udać się do ZOO i zatrudnić małpę, która naciskając klawisze ułoży listę. Na pewno będzie lepsza niż obecna.
                            Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2014-02-14, 13:51.
                            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

ale o co wam chodzi przeciez w Polsce liczy sie liczba kanałów a to ze na jednej platformie sa 4 kanały np. tvp 1 to bardzo dobrze wiecej mozna popstrykac.
                              Canal+Gold: Canal+(6), HBO, History za: 79 zł

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+