Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Travel Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

a co ma operator do braku Travel HD? nic. Widocznie nadawce nie stac na miejsce na ktorymkolwiek z tp Hot Birda i jest jak jest. Przeciez nc+, CP ani inny operator nie zasponsoruje nadawcy Travek HD miejsca na swoimi tp.

Abonenci domagali sie tego kanalu to maja. A ze tylko SD, to juz pytanie do Travel a nie platform
    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
      A operator ma wyczarować to miejsce i na dodatek za darmo?
      A co mnie to interesuje? Chyba nie ja mam im wyczarować to miejsce?

Komentarz

Zwykły widz nie zmusi nadawcy do poprawy jakości. Właśnie wymyśliłem sposób jak podstępem poprawić jakość kanałów Trzeba na kanałach słabej jakości polować na reklamy leków, banków lub czegoś innego gdzie jest drobny druczek. Robimy zdjęcie, zrzut ekranowy i ślemy do UOKiK-u z informacją że producent leku, właściciel banku podczas emisji reklam na kanale takim i takim nie dopełnił ustawowego obowiązku. Drobny druczek jest nieczytelny. Jeśli reklamodawca dostanie po łapach to albo nadawca poprawi jakość albo straci płatnika Na forum na pewno są ludzie którzy piszą do UKE, KRRiT. Niech spróbują mojego sposobu i "doniosą" na słabe kanały.

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
          Zwykły widz nie zmusi nadawcy do poprawy jakości. Właśnie wymyśliłem sposób jak podstępem poprawić jakość kanałów Trzeba na kanałach słabej jakości polować na reklamy leków, banków lub czegoś innego gdzie jest drobny druczek. Robimy zdjęcie, zrzut ekranowy i ślemy do UOKiK-u z informacją że producent leku, właściciel banku podczas emisji reklam na kanale takim i takim nie dopełnił ustawowego obowiązku. Drobny druczek jest nieczytelny. Jeśli reklamodawca dostanie po łapach to albo nadawca poprawi jakość albo straci płatnika Na forum na pewno są ludzie którzy piszą do UKE, KRRiT. Niech spróbują mojego sposobu i "doniosą" na słabe kanały.
          Ciekawe ...

Komentarz

Teraz jest "wysyp" reklam jakiegoś leczenia i ubezpieczeń do końca życia gdzie pogrzeb kosztuje nawet 16000 złotych. I przy tych 16000 jest gwiazdka a na dole jakiś napis. I nie da rady tego przeczytać. Przy reklamach banków jest identycznie. Zamiast liter widać jakieś zarysy zdań. Już pomijam fakt że te napisy pojawiają się na ułamek sekundy. Nie ma szans ich przeczytać nawet jak są wyraźne.

Komentarz

widac nic to nie dalo, artykul sprzed 3 lat a drobny druk jak byl tak jest
              sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

Co za koszmar z fonią na tym kanale .Wstyd, ze do tej pory w Nc+nie ma tego kanału w jakości HD.Przynajmniej w takiej ,żeby to coś dało się oglądać.
                PAKIET SUPERPREMIUM+
                +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                Rodzinny HD

Komentarz

Pamiętam jak już 5 lat temu albo i więcej mówiło się o dodaniu travel HD. Dodano niedawno, już po połączeniu z syfrą, ale dodano SD
                  Dźwięk jest tragiczny, przez telefon byłby lepszy

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
                    Pamiętam jak już 5 lat temu albo i więcej mówiło się o dodaniu travel HD. Dodano niedawno, już po połączeniu z syfrą, ale dodano SD
                    Dźwięk jest tragiczny, przez telefon byłby lepszy
                    Dosłownie u mnie w smarcie dzwiek i rozdzielczosc klipów lepsza 1280x720 od tego co serwuje nam Travel z pojemności CP dobrze że w 16:9 ale dzwięk mógły być w stereo nie w mono :-( w XXI taki przekaz masakra :-(
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Jakieś zmiany w jakości? Jakiśkolwiek postęp?

Komentarz

http://satkurier.pl/news/117826/trav...-polsacie.html

Komentarz

czyli u nas znika wogole SD
                          Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+