Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Travel Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Travel Channel HD

Na Mikołaja super prezent !!!

Tylko po co nowości w jakości SD? Gdyby te nowe kanały były w HD, kilka z nich mogłoby być interesujących. Oprócz Travel Chanel jeszcze CBS Europa i ten muzyczny.
    Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

Komentarz

napisał(a) leszek1976 Zobacz post
      Tylko po co nowości w jakości SD? Gdyby te nowe kanały były w HD, kilka z nich mogłoby być interesujących. Oprócz Travel Chanel jeszcze CBS Europa i ten muzyczny.
      Niewiem jak Ty, ale ja nie patrze na jakość obrazu (zwłaszcza, że polskie HD daleko ma do "normalnego" HD ) tylko na wartość kanału. Dlatego tak mi brakuje DVL, który niektóre programy miał prawie jak z kaset vhs, ale za to merytorycznie bił na głowę "pseudo-dokumentalne" kanały z n-ki.

p.s. wg fb nc+ travel będzie w HD !!!!!!
      Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2013-12-05, 08:04.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
        Niewiem jak Ty, ale ja nie patrze na jakość obrazu (zwłaszcza, że polskie HD daleko ma do "normalnego" HD ) tylko na wartość kanału. Dlatego tak mi brakuje DVL, który niektóre programy miał prawie jak z kaset vhs, ale za to merytorycznie bił na głowę "pseudo-dokumentalne" kanały z n-ki.

p.s. wg fb nc+ travel będzie w HD !!!!!!
        DVL faktycznie było warto oglądać, mimo że był w SD, ale był to wyjątek potwierdzający regułę.

A za Travel Channel HD piękne brawa dla NC+
        Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
          Niewiem jak Ty, ale ja nie patrze na jakość obrazu
          no to jaką radością jest oglądnie pejzaży i kanałów podróżniczych? skoro nie widać czy to kępa trawy czy coś zielonego leży?
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Dopóki nie będzie HD blokuje to badziewie pinem.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              Dopóki nie będzie HD blokuje to badziewie pinem.
              A skąd ta zmiana? Zawsze byłeś zwolennikiem dodawania co popadnie, jak Puls2. Czy jakość Travel będzie jeszcze gorsza?
              Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
              W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Lepszy rydz niż nic. Sama Nka pewnie by dała wersję HD.

Komentarz

jakie HD? blad w grafice na facebooku i nic poza tym. Na stronie ncplus jest stare logo, w dodatku we wczorajszej informacji prasowej pisze wyraznie Travel Channel a nie Travel Channel HD
                  sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
                    jakie HD? blad w grafice na facebooku i nic poza tym. Na stronie ncplus jest stare logo, w dodatku we wczorajszej informacji prasowej pisze wyraznie Travel Channel a nie Travel Channel HD
                    Dokładnie. Jedynym kanałem dodanym 06.12 w "HD" będzie Polsat Film.
                    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                      A skąd ta zmiana? Zawsze byłeś zwolennikiem dodawania co popadnie, jak Puls2. Czy jakość Travel będzie jeszcze gorsza?
                      Jaka zmiana? Jeśli kanał nie ma wersji HD a dodatkowo jest to kanał ogólnodostępny to proszę bardzo. Ale Travel ma wersję HD, więc to naturalne że oczekuję dodania wersji HD.

Tak samo chwalę zamianę Polsatu Film SD na Polsat Film HD. Wreszcie.

Tak samo chwalę dodanie Kino Polska Muzyka mimo że też SD, ale kanał nie ma wersji HD, a jest dla mnie wartościowy. Umiarkowanie cieszę się też z Extreme Sports Channel bo chociaż też SD to jednak na WWE czasem spojrzę.

Komentarz

Obecnie w związku z powstałym zamieszaniem przekazaliśmy sprawę do weryfikacji. Po uzyskaniu potwierdzonych informacji przekażę Wam te informacje.
                        Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2013-12-05, 10:25.

Komentarz

Dobry rydz niż nic, ale skoro jest wersja HD to takowa powinna być.
                          Ale i tak wolałbym najlepsze kanały w Polsce czyli Viasaty.
                          Discovery i inne szroty już przeszły na gimbusów pokazując jak rąbią drzewa Americano... Czyli to syf, gdzie te stare Discovery? No własnie, teraz najbardziej merytoryczne programy leca w Viasat.

W ogóle ciekaw jestem co kopsnęło nc+ CP, bo w darmoszkę nie wierzę. I dziwi mnie polityka CP, oddają swoje kanały, które mają niby na wyłączność? Po co? Przecież zostało im teraz z 5 programów, których nie ma w nc+, a w nc+ jest masa takich programów, które nie są w CP.
                          Dajcie jeszcze Universal HD + Viasaty + Polsat Sport HD + Polsat Sport Extra HD a mogę wam bulić 100 zł bez problemu
                          Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                          Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Potwierdziłem informacje odnośnie kanału jaki na chwilę obecną zostanie dodany do oferty. Dostępny będzie kanał Travel Channel w wersji SD.

Komentarz

Dodanie Travel CH SD to kpina z abonentów , tym bardziej że kanał ten to jeden wielki śmieć bez różnicy jaka wersja SD czy HD.
                              Czekamy na Viasat history polsat .
                              NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
                              Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+