Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Discovery SD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Discovery SD

Czy kanał Discovery SD znajdujący się na pozycji 218 jest dodatkowo płatny? Pytam się, bo dziś w trakcie deszczu byłem (i jak zawsze zresztą jestem) zmuszony do oglądania kanałów w SD, i ku mojemu zdziwieniu, na ww. pozycji wyświetlił się czerwony komunikat, że kanał nie jest dostępny w mojej ofercie. i tak jest cały czas, nawet teraz, o 3 w nocy. wolę się upewnić...
    do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
    od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Faktycznie na tym kanale jest plansza "kanał nidostepny poszerz ofertę.."

Komentarz

W Cyfrze HD były dodatkowo płatne.

Doczekaliśmy czasów płacenia za SD Super !

P.S. Nowe hasło "Chcesz oglądać w gorszej jakości? Zapłać ! "

Komentarz

Może to jakiś dodatkowo płatny Discovery nie ale powaga Viva na 47 kanale Discovery SD bez braku dostępu. Im dalej tym śmieszniej trochę a może nawet i duże zamieszanie panuje w nc+ czy znajdzie się osobą która to wszystko ogarnie? Polecał bym zacząć od listy kanałów bo mamy tam pomieszanie z poplątaniem
        31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
          Może to jakiś dodatkowo płatny Discovery nie ale powaga Viva na 47 kanale Discovery SD bez braku dostępu. Im dalej tym śmieszniej trochę a może nawet i duże zamieszanie panuje w nc+ czy znajdzie się osobą która to wszystko ogarnie? Polecał bym zacząć od listy kanałów bo mamy tam pomieszanie z poplątaniem
          Discovery SD jak i kopia kanału VIVA PL powinny być usunięte z listy pierwszy bo jest w wersji HD z ta samą ramówką a drugi bo jest w pakiecie Rozrywka i Muzyka i niech w nim pozostanie.Pozdrawiam
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
            Discovery SD jak i kopia kanału VIVA PL powinny być usunięte z listy pierwszy bo jest w wersji HD z ta samą ramówką a drugi bo jest w pakiecie Rozrywka i Muzyka i niech w nim pozostanie.Pozdrawiam
            Ja to wiem Ty to wiesz pytanie czy Oni to wiedzą bo jak na ta chwilę która już dosyć długo trwa mamy pełno dubli na liście. Po co nam posiadaczom nboxów dubel Discovery w formie SD skoro mamy wersje HD kanału. Już nie wspomnę że nie mamy dostępu do wersji SD kanału.
            31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Czy moderator moze wypowiedziec sie w kwesti discovery sd. jaka jest pobierana oplata.Chyba mamy prawo wiedziec.

Komentarz

napisał(a) Hanys Zobacz post
                Czy moderator moze wypowiedziec sie w kwesti discovery sd. jaka jest pobierana oplata.Chyba mamy prawo wiedziec.
                A skąd moderator moze to wiedzieć ??

Komentarz

napisał(a) Hanys Zobacz post
                  Pewnie wiszą na naszej liście ze względu na to że jest dostępny w ofertach na kartę swego czasu w N-ce też były duble zaśmiecające listę a przeznaczone dla ofert na kartę.Pozdrawiam
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

@tiesto_77: przecież na kartę jest inna lista (przynajmniej za moich czasów była)

Wygląda na to że kanału po prostu nie ma w ofercie nc+, został się tylko dla abonentów starych ofert...

Komentarz

Dziś miałem możliwość zweryfikowania sprawy. Kanał 218 Discovery SD na dekoderach ADB, dostępny jest dla Abonentów Telewizji n, którzy nie skorzystali jeszcze z oferty platformy nc+.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+