Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC Earth HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

BBC w ogóle ma w Polsce świetne kanały. a BBC Earth to mój ulubiony. chociaż BBC Brit też lubię

Komentarz

Witam...

Proszę mi powiedzieć na jakiej częstotliwości nadaje w NC+ kanał BBC Brit HD na Hot Bird? Nie udało mi się znaleźć wersji HD tego programu.Odbieram wersję SD. Na Waszej stronie widnieje wersja HD, czyli musi być ona dostępna i dla mnie. Proszę podać parametry tego programu. Informuję jednocześnie, że programy odbieram na władnym dekoderze.

Komentarz

Może chodzi o to, że w wyświetlanym logo kanału BBC BRIT.( Hot Bird 13B 12475.00H t.89) na ekranie TV nie ma dopisku HD. Tak samo jest z kanałem BBC Earth.

Wersje SD są na Hot Bird 13D 11117.00V t.130.
        Ostatni raz edytowany przez tolesi; 2015-04-12, 10:00.

Komentarz

Z tych parametrów odbieram właśnie BBC BRIT, ale nie wydaje mi się, żeby to było nadawanie w jakości HD. Telewizor nie rozpoznaje tego jako HD, a pozostałe dwa programy BBC, czyli BBC Earth HD i BBC HD tak. Zresztą po obrazie widzę, że to jakość SD, dlatego szukam wersji BBC BRIT HD.

Jednym słowem znów oszustwo

Komentarz

Wiytam.

Przekaz kanału BBC Brit HD (SID 2006) z transpondera 12475H (8PSK/DVB-S2; FEC 3/4; SR 29900 ksymb./s) nadawany jest w HD:

Video - AVC (H.264), Main Profile, Level 4.0, 1920x1080, 25.000 fps

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

napisał(a) Zulus_JG Zobacz post
              Z tych parametrów odbieram właśnie BBC BRIT, ale nie wydaje mi się, żeby to było nadawanie w jakości HD. Telewizor nie rozpoznaje tego jako HD, a pozostałe dwa programy BBC, czyli BBC Earth HD i BBC HD tak. Zresztą po obrazie widzę, że to jakość SD, dlatego szukam wersji BBC BRIT HD.
              To jest BBC Brit HD, ale nie wszystkie programy są na tym kanale emitowane w native HD. Na tę chwilę większość to upscaling (np. starsze sezony Top Gear).

Komentarz

Rozumiem, że nie wszystkie nadawane są w jakości HD, ale sam sygnał telewizyjny powinien być nadawany w 1920 x 1080. W TVP-1, czy TVP-2 też nie wszystko jest w HD, ale przekaz-sygnał jest w 1920 x 1080! BBC BRIT nadawany jest w całości w jakości SD

Komentarz

Ja mam wersje HD.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+