Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC Earth HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• BBC Earth HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu BBC Earth HD.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-02-02, 13:22.

Dlaczego zabrakło tego kanału w ofercie podstawowej za 39 PLN. W dawnej N znajdował się w najtańszym abo.
    Było: Comfort+;Multi+;Extra+;8x C+;3XHBO+Multiroom ST+C+VOD; NetVOD podstawowe. 15 m-cy.średnio 59,25PLN ale się skończyło i jest 69,99 za Extra+6C+oraz MR ST.

Komentarz

Mam pytanie dlaczego na głównej stronie przy oknie z Top Gear cytuje: "Oglądaj do 31 sierpnia na odkodowanych kanałach: nr 72 BBC Knowledge HD lub nr 216 BBC Knowledge SD" czyżby od 1 września kanał miał zostać zakodowany mam nadzieję, że tak się nie stanie bo to jeden z głównych kanałów jakie oglądam
      Happy Turbo SOFT user
      Płacić 1,99 za coś co inni mają za free - BEZCENNE

Komentarz

napisał(a) r3boot Zobacz post
        Mam pytanie dlaczego na głównej stronie przy oknie z Top Gear cytuje: "Oglądaj do 31 sierpnia na odkodowanych kanałach: nr 72 BBC Knowledge HD lub nr 216 BBC Knowledge SD" czyżby od 1 września kanał miał zostać zakodowany mam nadzieję, że tak się nie stanie bo to jeden z głównych kanałów jakie oglądam
        Odkodowano go dla abo byłej CYFRY+ HD
        Pozdrawiam EagleEye
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

no ja też mam odkodowany tylko ciekawi mnie czemu piszę że niekodowany do 30 sierpnia 2013, a później co ...
          Happy Turbo SOFT user

Komentarz

A później zakodują.
            nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

ciekawe ile krzykną sobie za kanał dodatkowo $$$
              Happy Turbo SOFT user

Komentarz

Nic nie krzykną, chcesz oglądać BBC Knowledge to przejdź do nc+.
                nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                  Nic nie krzykną, chcesz oglądać BBC Knowledge to przejdź do nc+.
                  no skoro już jestem w nc+ to nie mam gdzie się przenieś oby Twoje przemyślenia okazały się prawdziwe szkoda, że nikt z moderatorów się nie wypowiedział cop do tego tematu
                  Happy Turbo SOFT user

Komentarz

A to okno to nie jest dla abonentów Cyfry+?

Komentarz

A ja mam taki dziwny problem, wczoraj miałem BBC Knowledge HD a dzis moge odbierac tylko w formacie SD

Komentarz

Z jakiego dekodera korzystasz i w jakiej ofercie?

Komentarz

Dekoder to box+ a dokładna oferta to comfort+ muliti+ extra 12m

Komentarz

Kanał BBC Knowledge (zarówno SD jak i HD) nie wchodzi w skład pakietu Comfort+. Pełną listę kanałów możesz sprawdzić tutaj: http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus.

Od 11 lipca wszystkim Abonentom n, Cyfry+ i nc+ udostępnialiśmy bezpłatnie kanał BBC Knowledge, dlatego też miałeś dotychczas do niego dostęp. Promocja obowiązywała do 31.08.2013.

Komentarz

A tak z ciekawości zapytam, będzie teraz jakaś podobna promocja ?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+