Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Discovery HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek Discovery HD

Discovery HD

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału Discovery HD.

• profesor17
    replied
    Ogólnie przyzwoity jest Discovery, ale denerwuje mnie te przesunięcie tyu programów z stricte nauka i ciekawostki na jakieś sensacje i seriale o kopaniu złota...

Leave a comment:

• stachu
    replied
    Discovery HD

I znów
    powtórka z rozrywki ten dzwięk nawala !!!

Leave a comment:

• luk230
    replied
    U mnie też czasami występuje taki objaw. Przez ostatnie 2-3 miesiące nic się nie działo ale wcześniej przynajmniej raz w tygodniu...

Leave a comment:

• pawel 48
    replied
    Podbijam pytanie .Dekoder Turbo.Dźwięk jest straszny.

Leave a comment:

• stachu
    replied
    Discovery HD

Mam pytanie czemu na Discovery HD głos jest jakby podwójny tzw echo dekoder adb 2850 inne kanały chodzą ok ?.I znów powtórka z rozrywki ten dzwięk nawala !!!
    Ostatni raz edytowany przez stachu; 2015-12-24, 14:44. Powód: probłem z discovery hd

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied

Oglądaj "Fanów czterech kółek" w nc+ i wyjedź na Classic Motor Show w Birmingham z Mike'em i Edem!

Gorąco zachęcamy Abonentów nc+ do udziału w wyjątkowym konkursie. Oprócz wyjazdu dla 2 osób do Birmingham na Classic Motor Show do wygrania także: voucher na szkolenie driftowe, stylowe gałki dźwigni zmiany biegów i koszulki „Fanów czterech kółek”.

Co zrobić aby wygrać? Szczegóły odnajdziecie na stronie http://www.discoverychannel.pl/ncplus. Sprawdźcie koniecznie!

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    EPG juz uaktualnione, w niedziele o 15 Zagadka lotu MH 370.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    Panowie, Usunąłem tą dyskusję w związku z tym, że przeistoczyła się we wzajemne ataki.

EPG jest przesyłane przez nadawcę kanałów i na tej podstawie jest wysyłane na
    dekodery. Dziś mamy otrzymać aktualną rozpiskę od Discovery i powinna pójść aktualizacja EPG. Oczywiście o ile ją dostaniemy.
    To w czym problem by ponaglic nadawce?I jak ju pisalem można funkci o których pisałem podrzucić fachowcom...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Panowie, Usunąłem tą dyskusję w związku z tym, że przeistoczyła się we wzajemne ataki.

EPG jest przesyłane przez nadawcę kanałów i na tej podstawie jest wysyłane na
    dekodery. Dziś mamy otrzymać aktualną rozpiskę od Discovery i powinna pójść aktualizacja EPG. Oczywiście o ile ją dostaniemy.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    A może napiszesz do nadawcy a wiec do Discovery? Dane na temat programow emitowanych dostarczaja nadawcy.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    Czemu EPG nie jest korygowane na bieżąco ????

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    „Zagadka lotu MH 370” - emisja w niedzielę, 20 kwietnia 2014 roku o 15:00 w Discovery Channel i Discovery Channel HD oraz w niedzielę, 20 kwietnia 2014 roku o 22:00, w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 19:00 i w środę, 23 kwietnia 2014 roku o 20:00 w Discovery Science.

Czemu nie ma tego w EPG ????????

Leave a comment:

• LFC
    replied
    Dzisiaj kolejny odcinek "Dorwać komandosa" który kręcony był w Bieszczadach także polecam, dla większości jest to pewnie "reality show" ale mi tam się ta seria podoba, tym bardziej że można w dzisiejszym odcinku zobaczyć polskie służby specjalne.

Leave a comment:

• Lesiu
    replied
    napisał(a) kostek1977 Zobacz post
    nowe LOGO, a poza tym jakość też lepsza czy tylko mi się wydaję?
    To logo jest tylko w czwartki (Gorączka złota ma co czwartek premierowy odcinek) tak jak napisał Paweł

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+