Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Discovery HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pawel85
    replied
    Nie zdziwiłbym się gdyby jutro logo znów powróciło do starego, bo cały czas jest to logo związane z Gorączką Złota, która dzisiaj premierowo będzie emitowana.

Leave a comment:

• kostek1977
    replied
    Nowe logo

nowe LOGO, a poza tym jakość też lepsza czy tylko mi się wydaję?

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Logo też jest ważne, bo jakby nie patrzeć jest częścią tego co widzimy na tv. Logo powinno być jak najmniejsze, transparentne, nie rzucające się w oczy.

Leave a comment:

• Adam Okoniewski
    replied
    Treść kanału się liczy a nie logotyp. Ja tam nie zwracam zbytnio większej uwagi na logo tylko na programy jakie są na Discovery SD/HD emitowane

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    Mam pytanko czy ten logotyp nowy na Discovery HD bedzie na stale bo lipny jest poprzedni byl ok.Pozdrawiam
    Takie logo obowiązuje już od dłuższego czasu w USA, coraz więcej lokalnych wersji Discovery też go wprowadza. U nas podejrzewam że to było niestety tylko z okazji wczorajszej Gorączki Złota, bo logotyp miał złote dodatki, którego zwykły logotyp w tej wersji nie ma.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    A ja czekam aż dożyjemy "normalności" i na ekranie nie będzie nic zasłaniało ekranu. We Francji widziałem, że logotyp jest przez 2 sekundy po reklamie i potem cieszymy się pełnym czystym ekranem. Czemu nie może być tak w Polsce ?

Odkąd całkowicie przeszliśmy na cyfrową tv to każdy dekoder, set-box, tv czy inny odbiornik ma INFO i można sprawdzić na jakim kanale jesteśmy, jeśli zaśniemy przed tv

W czasach analogowych zgoda, logo było ważne, ale teraz ???

Leave a comment:

• zółek
    replied
    Mi tam sie on nie widzi Kola Ziemska literka D z dopiskiem HD porzednie nawet kolorystycznie bylo fajniejsze :-(
    A mi się jakoś lepiej ogląda z nowym, bardziej subtelniejsze .

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) zółek Zobacz post
    Ee nie jest tak źle.
    Mi tam sie on nie widzi Kola Ziemska literka D z dopiskiem HD porzednie nawet kolorystycznie bylo fajniejsze :-(

Leave a comment:

• zółek
    replied
    Mam pytanko czy ten logotyp nowy na Discovery HD bedzie na stale bo lipny jest poprzedni byl ok.Pozdrawiam
    Ee nie jest tak źle.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Dokładna data premiery Klondike to 14 lutego w polskim Discovery a więc niecały miesiąc po premierze w USA. A pewna stacja premium obudziła się z Under the Dome ponad pół roku po premierze w USA .

Leave a comment:

• Mariusz_pl
    replied
    Fajne jest na tym kanale Auto reaktywacja.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    No i Klondike będzie w Polsce emitowany tuż po premierze w USA. Premiera w USA pod koniec stycznia u nas zapowiadany na początek przyszłego roku (styczeń/luty). Brawo.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Discovery Channel wprowadza do oferty filmy fabularne

Discovery Channel na początku przyszłego roku pokaże pierwsze pozycje fabularne.

Jak podano w komunikacie, jest to ”kolejny ruch nadawcy nastawiony na zaspokojenie potrzeb coraz bardziej wymagającej widowni”.

Widzowie Discovery Channel będą mogli obejrzeć serial fabularny ”Klondike”, który powstał na kanwie powieści kanadyjskiej pisarki i historyczki Charlotte Grey. Drugą planowaną premierą jest fabularyzowany dokument "Żądza złota”, którego scenariusz został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami z okresu gorączki złota.
    źródło: http://www.press.pl/newsy/telewizja/...ilmy-fabularne

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, dlatego też potrzebowaliśmy więcej czasu na wyłonienie zwycięzców. Warto dodać, że lista laureatów jest już dostępna na naszej stronie, pod adresem: http://cyfraplus.pl/quiz/dynamo/zwyciezcy.php

Zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+