Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Discovery HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Fajne jest na tym kanale Auto reaktywacja.

Komentarz

Dokładna data premiery Klondike to 14 lutego w polskim Discovery a więc niecały miesiąc po premierze w USA. A pewna stacja premium obudziła się z Under the Dome ponad pół roku po premierze w USA .

Komentarz

Mam pytanko czy ten logotyp nowy na Discovery HD bedzie na stale bo lipny jest poprzedni byl ok.Pozdrawiam
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
          Mam pytanko czy ten logotyp nowy na Discovery HD bedzie na stale bo lipny jest poprzedni byl ok.Pozdrawiam
          Ee nie jest tak źle.
          NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
          Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

napisał(a) zółek Zobacz post
            Ee nie jest tak źle.
            Mi tam sie on nie widzi Kola Ziemska literka D z dopiskiem HD porzednie nawet kolorystycznie bylo fajniejsze :-(
            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Mi tam sie on nie widzi Kola Ziemska literka D z dopiskiem HD porzednie nawet kolorystycznie bylo fajniejsze :-(
              A mi się jakoś lepiej ogląda z nowym, bardziej subtelniejsze .
              NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
              Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

A ja czekam aż dożyjemy "normalności" i na ekranie nie będzie nic zasłaniało ekranu. We Francji widziałem, że logotyp jest przez 2 sekundy po reklamie i potem cieszymy się pełnym czystym ekranem. Czemu nie może być tak w Polsce ?

Odkąd całkowicie przeszliśmy na cyfrową tv to każdy dekoder, set-box, tv czy inny odbiornik ma INFO i można sprawdzić na jakim kanale jesteśmy, jeśli zaśniemy przed tv

W czasach analogowych zgoda, logo było ważne, ale teraz ???

Komentarz

Takie logo obowiązuje już od dłuższego czasu w USA, coraz więcej lokalnych wersji Discovery też go wprowadza. U nas podejrzewam że to było niestety tylko z okazji wczorajszej Gorączki Złota, bo logotyp miał złote dodatki, którego zwykły logotyp w tej wersji nie ma.

Komentarz

Treść kanału się liczy a nie logotyp. Ja tam nie zwracam zbytnio większej uwagi na logo tylko na programy jakie są na Discovery SD/HD emitowane

Komentarz

Logo też jest ważne, bo jakby nie patrzeć jest częścią tego co widzimy na tv. Logo powinno być jak najmniejsze, transparentne, nie rzucające się w oczy.

Komentarz

Nowe logo

nowe LOGO, a poza tym jakość też lepsza czy tylko mi się wydaję?
                        Mediabox+
                        Extra+/6xCanal+/MP 74,90 zł. Umowa do 31.05.2018r.

Komentarz

Nie zdziwiłbym się gdyby jutro logo znów powróciło do starego, bo cały czas jest to logo związane z Gorączką Złota, która dzisiaj premierowo będzie emitowana.

Komentarz

napisał(a) kostek1977 Zobacz post
                            nowe LOGO, a poza tym jakość też lepsza czy tylko mi się wydaję?
                            To logo jest tylko w czwartki (Gorączka złota ma co czwartek premierowy odcinek) tak jak napisał Paweł
                            Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Dzisiaj kolejny odcinek "Dorwać komandosa" który kręcony był w Bieszczadach także polecam, dla większości jest to pewnie "reality show" ale mi tam się ta seria podoba, tym bardziej że można w dzisiejszym odcinku zobaczyć polskie służby specjalne.

Komentarz

„Zagadka lotu MH 370” - emisja w niedzielę, 20 kwietnia 2014 roku o 15:00 w Discovery Channel i Discovery Channel HD oraz w niedzielę, 20 kwietnia 2014 roku o 22:00, w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 19:00 i w środę, 23 kwietnia 2014 roku o 20:00 w Discovery Science.

Czemu nie ma tego w EPG ????????

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+