Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Discovery HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Discovery HD

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału Discovery HD.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie "Dynamo – więcej niż magia", organizowanym wraz z kanałem Discovery Channel HD. Oczywiście nie ma konkursu bez nagród
    Do wygrania telewizor 3D, 3 kamery GoPro oraz 96 kubków termicznych. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, po kliknięciu w obrazek na górze postu

A na nowy sezon programu "Dynamo – więcej niż magia", stacja Discovery Channel HD (kanał 73 nc+) zaprasza już dzisiaj (9 września) o godzinie 22:00.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      Do wygrania telewizor 3D(...)
      A co będziemy oglądać na tym telewizorze 3D, skoro ceplusik nie potrafi nic wyemitować w tym standardzie?

Komentarz

Programy robi konkretne.
        Kilka sztuczek do zrobienia tylko w programie TV ale to co robi to po prostu majstersztyki.
        Manualnymi umiejętnościami robi ciapę z mózgu.
        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Rzeczywiście program z Dynamo (Więcej niż Magia) jest fascynujący. Zobaczcie sobie film z podróży po Brazylii Na sam koniec tego filmu unosi się przy Pomniku Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro Naprawdę warto oglądać ten program.
          Zachęcam Was również do brania udziału w konkursie

Komentarz

Program jest super,
            wczorajszy odcinek nagrany, kawałek już oglądałem a dzisiaj będę oglądał całość.

W konkursie też już wziąłem udział, mam nadzieję że coś wygram.
            Tyle razy brałem w waszych konkursach udział że wypadałoby żebym wygrał w końcu ten telewizor.

Dodatkowo zauważyłem że po połączeniu z c+ regulaminy konkursów bardzo się poprawiły. Teraz nie ma czatowania przy telefonie i wyścigu do 5 sygnałów.

W konkursie najlepsze pierwsze pytanie.
            Na jakim kanale jest discovery: 73, 77, 79.
            A na górze strony logo kanału i napis po nim: na kanale 73 nc+.

W ogóle ktoś kto oglądał wcześniejsze serie odpowie na te wszystkie pytania bez mrugnięcia okiem.
            Ostatni raz edytowany przez connor; 2013-09-10, 09:17.

Komentarz

Dobra spostrzegawczość
              Program ten rzeczywiście potrafi namieszać w głowie

Faktem jest, że Dynamo ma talent.

Komentarz

Dobry showman i iluzjonista. Ekipa produkcyjna też swoje robi.
                Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-09-10, 13:01.

Komentarz

Czy ktoś wie gdzie zostały opublikowane wyniki konkursu???
                  Laureaci mieli zostać ogłoszeniu do 15 października a na stronie nic.

Nie liczę na wygraną ale irytuje mnie nie dotrzymywanie obietnic zawartych w regulaminie.
                  Nic tylko zgłosić taką sprawę do rzecznika praw konsumentów.

Dobrze, że był to konkurs dla dorosłych bo nie wiem jak wytłumaczyłabym to dziecku.

Komentarz

Co więcej, nie ma go nawet w archiwalnych.
                    Znik.
                    EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Wyniki pojawią się na stronie jeszcze dzisiaj. Przepraszamy za opóźnienia.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

A czy zdradzą nam Państwo szczegóły opóźnienia?
                        w przypadku kiedy takiego zaniedbania dopuszcza się tak duża korporacja temat jest intrygujący i tajemniczy i może stać się bardzo ciekawą anegdotką opowiadaną przy kawie ;)
                        Proszę nie odczytywać tu żadnych podtekstów ani złych intencji naprawdę jestem niesamowicie ciekawa co się zadział. Czy to był czynnik ludzki? Błąd systemu? A może wpłynęły na to jakieś czynniki zewnętrzne?
                        na chwilę obecną mamy link do zwycięzców z "pustymi" danymi ale jestem pełna optymizmu, że tym razem uda się Państwu dotrzymać obietnicy i wyniki będą

Komentarz

Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, dlatego też potrzebowaliśmy więcej czasu na wyłonienie zwycięzców. Warto dodać, że lista laureatów jest już dostępna na naszej stronie, pod adresem: http://cyfraplus.pl/quiz/dynamo/zwyciezcy.php

Zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy

Komentarz

Discovery Channel wprowadza do oferty filmy fabularne

Discovery Channel na początku przyszłego roku pokaże pierwsze pozycje fabularne.

Jak podano w komunikacie, jest to ”kolejny ruch nadawcy nastawiony na zaspokojenie potrzeb coraz bardziej wymagającej widowni”.

Widzowie Discovery Channel będą mogli obejrzeć serial fabularny ”Klondike”, który powstał na kanwie powieści kanadyjskiej pisarki i historyczki Charlotte Grey. Drugą planowaną premierą jest fabularyzowany dokument "Żądza złota”, którego scenariusz został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami z okresu gorączki złota.
                            źródło: http://www.press.pl/newsy/telewizja/...ilmy-fabularne

Komentarz

No i Klondike będzie w Polsce emitowany tuż po premierze w USA. Premiera w USA pod koniec stycznia u nas zapowiadany na początek przyszłego roku (styczeń/luty). Brawo.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+