Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

National Geographic HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• National Geographic HD

W wątku tym zapraszam do dyskusji na temat programu National Geographic HD.

Dyskutować nie ma o czym, bo NG HD* obroni się sam.
    Aktualnie na kanale - "Stworzenie Ziemi" - doskonale zrealizowany dokument naprawdę wart obejrzenia.
    http://www.cyfrowypolsat.pl/program-...7#.UbR8odgaA1I

* - kanał dostępny również na platformie nc+ (bez dodatkowych opłat i to nawet w wersji HD)
    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-06-09, 15:13.

Komentarz

dyskusje to byly jak kanalu nie było w ofercie
      zawsze owoc zakazany wzmaga emocje
      a teraz co to za rewelacja jakis tam nationalgeografikszanel phi
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Ja na ten przykład nie mam w ofercie... Ale zapoznałem, bo dwa razy przez miesiąc miałem okienko w CP i przez parę miesięcy w n na kartę też świecił. Więc powiem tak: na razie JESZCZE się broni.

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
          Ja na ten przykład nie mam w ofercie.../
          to trzeba apelować i domagać się dołączenia NG.
          ewentualnie w cenie promocyjnej zaabonować pakiet comfort+, gdzie oprócz kanałów dostępnych naziemnie, zgodnie z załączonym obrazkiem...

...kanały prestiżowe są już w cenie pakietu.

Komentarz

napisał(a) Augustus62 Zobacz post
            ewentualnie w cenie promocyjnej zaabonować pakiet comfort+, gdzie (...)
            ...kanały prestiżowe są już w cenie pakietu.
            Si si, ja mam a właściwie miałem (choć jeszcze się świeci) starą wersję tego pakietu przez literę "K"... Zresztą w ciepłych miesiącach bardziej mnie rajcuje poznawanie "krajowej geografii" (luźne tłumaczenie nazwy NG) na żywo.

Komentarz

napisał(a) Augustus62 Zobacz post
              Dyskutować nie ma o czym, bo NG HD* obroni się sam.
              Aktualnie na kanale - "Stworzenie Ziemi" - doskonale zrealizowany dokument naprawdę wart obejrzenia.
              http://www.cyfrowypolsat.pl/program-...7#.UbR8odgaA1I

* - kanał dostępny również na platformie nc+ (bez dodatkowych opłat i to nawet w wersji HD)
              Stworzenie Ziemi, świetny dokument, tyle że jego pierwsza emisja miała miejsce około rok temu. Ogólnie bieda z wartymi uwagi premierami w pakiecie Kultura, Nauka Świat. Na szczęście jest trochę ciekawych starszych produkcji na Planete+ dla tych, którzy przed fuzją nie mieli tego kanału, oraz seria Budowniczowie Ameryki na History HD.
              Samsung LE46B530 + Yamaha RX-497 + Wharfedale Diamond 9.1 + turbobox+ + full z History HD i Wimp Standard + Popcorn Hour A200 + Samsung BD-D5500 + Logitech Harmony 650

Komentarz

napisał(a) leszek1976 Zobacz post
                Ogólnie bieda z wartymi uwagi premierami w pakiecie Kultura, Nauka Świat. Na szczęście jest trochę ciekawych starszych produkcji na Planete+ dla tych, którzy przed fuzją nie mieli tego kanału, oraz seria Budowniczowie Ameryki na History HD.
                Kanał History HD ma tyle wspólnego z historią, co Travel Channel z podróżami (niemal rodem z lat 90tych z jakoscią VHS). Planete HD jako tako trzyma jeszcze poziom, jako program dokumentalny. Na plus jest to, że nie przerywa programów reklamami.
                PS. Co do Nat Geo to się nie wypowiem, gdyż w TNK HD nie mam tego kanału, a przydałby się bardzo. Powiem tak: Najchętniej jakbym mógł to wymieniłbym ponad 3/4 zawartości programów nadawanych w TNK HD, po to by pojawił się tam 1 kanał National Geographic. A, że nie mam tego kanału, to nie będę z racji tego przechodził o 1 kanał więcej na abonament.

Komentarz

National Geographic to właściwie jedyny program jaki naprawdę warto oglądać w telewizji.

Komentarz

Rzeczywiście NGC trzyma poziom. Dobre dokumenty, dobra jakość, dzwięk DD 5.1

Komentarz

Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 16:01.

Komentarz

Przyznam, że nie zbytnio lubię historię, ale ten program mnie zainteresował.
                        Dużo faktów podanych w prostym, przyswajalnym dla każdego języku.

Komentarz

http://www.satelitarne.tv/inne/item/...raphic-channel

Szykuje się znakomita produkcja na NGC.

Komentarz

Podbijam !

Już w niedziele (16.03) PREMIERA !

Smaczku dodaje fakt że pierwotnie premiere serii NGC zapowiadał na 10 marca, ale chyba uznali że poniedziałek to kiepski termin.

W każdym bądź razie zapowiada się bardzo ciekawie.
                            .

Komentarz

Dobrze, ze Nat Geo trzyma poziom, na Disco (reality) nie da sie nic juz obejrzec...
                              CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+