Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

poziom dzwieku w kanalach Discovery i Planete+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• poziom dzwieku w kanalach Discovery i Planete+

problem z nierownym poziomem dzwieku na programach Discovery Science HD, Planete+HD. podklad muzyczny jest przyciszany w czasie glosu lektora, gdy on skonczy mowic wtedy cala para bucha irytujaca muzyka. mozna zwariowac scigajac sie z obsluga glosnosci przez pilota. czy nie mozna wyrownac poziomu glosnosci przed emisja tych programow w eter?

@NCPLUSDK,
    przekazuje zgłoszenie. Doprecyzuj proszę jaki masz dekoder i czy problem dotyczy wszystkich programów?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Ten sam problem zauważyłem w kolekcji 4K na dekoderze 4K UltraBox. Dotyczy to serii BBC Planet Earth II. Głos lektora często zagłuszany jest przez muzykę.
      Pozdrawiam,
      nismo

Komentarz

Drodzy, oczekuje na odpowiedź. Proszę o cierpliwość.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Czekam cierpliwie.
          Pozdrawiam,
          nismo

Komentarz

@nismo,
            masz do dekodera podłączone kino domowe?

Komentarz

Aleksandra_nc+,
              Ostatnio zmieniałem konfigurację kablową i wygląda na to, że problem ustąpił. Poprzednio miałem podłączony kabel optyczny z dekodera do amplitunera a teraz kabel optyczny wychodzi z telewizora do amplitunera. Wczoraj oglądałem odcinek Planeta Ziemia II i wszystko było OK więc z mojej strony nie zgłaszam więcej problemów.
              Pozdrawiam,
              nismo

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+