Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak Focus dla abonentów na kanale 89

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nAbo
    założył(a) wątek Brak Focus dla abonentów na kanale 89

Brak Focus dla abonentów na kanale 89

Nie jestem abonentem NC+ na kartę,mam stały abonament, a kanału Focus nie odbiera mój dekoder główny i multiroom premium. Proszę o wyjaśnienia. Pozdro

• lpotaczek
    replied
    Powiedzmy to TAK, pani Aleksandra_nc+ źle sformułowała może wypowiedź. Kanał FOCUS jest dostępny dla abonentów nc+ ale jedynie w opcjach w których jest wymieniony w warunkach promocji dla poszczególnych promocji to jest Start+, Comfort+, Extra+, Comfort+Canal+, Extra+Canal+, Superpremium+, VIP+ i VIP+ MAX

zgodnie z umowa ktora podpisales nie wystepuje w niej kanal FOCUS. Ten ani nastepne kanaly rowniez nie trafia do twojego pakietu. Jednakze mozesz uzyskac dostep do kanalow FTA nie objetych umowa. Problem w tym wypadku ze operator zrobil z niego platny kanal, za co nie jest odpowiedzialna platforma nc+ a nadawca kanalu.

Rozwiazaniem bylo by zaoferowanie go za mala oplata.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-02-01, 09:16.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @nAbo,
    kanał Focus TV zmienił format nadawania i nie jest już kanałem FTA. Zamiana nastąpiła w grudnia 2016r. i była decyzją nadawcy kanału.

Leave a comment:

• nAbo
    replied
    Jakoś ten kanał był u mnie dostępny jeszcze w grudniu, a teraz piszecie, że w moim pakiecie nie jest dostępny. Ciekawe, proszę o wytłumaczenie mi tego kuriozum. Uwaga o renegocjacji kontraktu w moim przypadku to mam nadzieję żart z Pani strony. Za to co mam obecnie za 99 zł musiałbym płacić " w promocji dla stałych abonentów" tak jak za pakiet VIP max. Dziękuję baaaardzo. Szybciej raczej zrezygnuję z Waszych usług.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    nAbo
    jak zaznaczyłeś korzystasz z pakietu Full, który był dostępny w ramach ofert udostępnianych przez platformę n. W tym pakiecie kanał Focus TV nie jest dostępny. Modyfikacja usług w Twojej ofercie nie jest możliwa. Kanał może być dostępny jeśli aktywujesz nową ofertę promocyjną.
    Serdecznie zachęcam do renegocjacji kontraktu w rozmowie z Konsultantem Telefonicznego Centrum Abonenta pod numerem 22 310 47 47.

Leave a comment:

• nAbo
    replied
    To oznacza, że ja nie jestem w platformie nc+. więc dlaczego ja do diaska płacę ten abonament. To chyba jest powód do skargi do UOKIK na nierówne traktowanie swoich abonentów.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @nAbo,
    kanał jest dostępny we wszystkich ofertach platformy nc+.

Leave a comment:

• lpotaczek
    replied
    Kanał Focus jest już dostępny od pakietu START.

Leave a comment:

• nAbo
    replied
    W takim razie bardzo proszę o informację w jakim pakiecie dostępny jest ten kanał. Dziękuję

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @nAbo,
    rozumiem jesteś Abonentem posiadającym Pakiet Full aktywowany w ramach promocji platformy n. Kanał Fokus TV zmienił formę nadawania, nie jest już kanałem FTA (od 28 listopada 2016) i w Twoim pakiecie nie jest już dostępny.

Leave a comment:

• nAbo
    replied
    Droga Pani cytat: " korzystam z dawnego pakietu FULL telewizji N ??!" koniec cytatu. Nie n na kartę. Ten kanał został mi miesiąc temu zablokowany i nie wiem dlaczego. Wiem że zapominacie już o abonentach platformy N, którzy nie przeszli jeszcze do nc+, ale to nie powód by bezprawnie wyłączać nam kanały. Pozdrawiam

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    nAbo
    dziękuję za uzupełnienie informacji. Kanał Fokus TV nie jest dostępny w promocjach aktywowanych w ramach oferty telewizji n.

Leave a comment:

• nAbo
    replied
    Tu nie jest potrzebna weryfikacja konta, ale zapewnienie dostępu do tego kanału dla abonentów. Może problemem jest to, że nie przeszedłem do nc+ i dalej korzystam z dawnego pakietu FULL telewizji N ??!

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    nAbo
    konieczna jest weryfikacja Twojego konta. Skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnatura. Postaramy się pomóc.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+