Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

World Fashion

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Kanał już wrócił na miejsce. Dziękuję i pozdrawiam

Komentarz

Witam, proszę o informację co się stało z kanałem World Fashion Channel na pozycji 271 w dekoderze Turbo, bo kanału nie ma od paru dni.

Komentarz

citizen
        weryfikuję tę kwestię. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
          citizen
          weryfikuję tę kwestię. Proszę o cierpliwość.
          Witam, czy już wiadomo co jest przyczyną braku kanału World Fashion Channel?

Komentarz

citizen,
            aktualnie na liście kanałów FTA dekoderów ADB nie ma kanału World Fashion (dawniej nr 271), ponieważ takiej transmisji nie ma na satelicie Hot Bird.

Komentarz

Proszę o przywrócenien kanału World Fashion Channel HD Parametry:
              Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
              tp. 18 (11,541 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: World Fashion Channel
              PID V: 6220 (MPEG-4/HD)
              PID A: 6221
              PID PCR: 6220
              SID: 3622
              PID PMT: 3622
              Kodowanie: brak

Komentarz

Czy ktoś to czyta - czekam na odpowiedź.

Komentarz

napisał(a) hali Zobacz post
                  Czy ktoś to czyta - czekam na odpowiedź.
                  Jest na kanale 271 w dekoderze turbo.

Komentarz

napisał(a) citizen Zobacz post
                    Jest na kanale 271 w dekoderze turbo.
                    Przepraszam, był.

Komentarz

@hali,
                      kanał World Fashion Channel znajduje się na pozycji 271 w dekoderach firmy ADB. Na pozostałych dekoderach nie jest dostępny.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

@hali,
                        kanał World Fashion Channel znajduje się na pozycji 271 w dekoderach firmy ADB. Na pozostałych dekoderach nie jest dostępny.
                        Pani Olu,
                        mam dekoder ADB turbobox i niestety na pozycji 271 jest informacja: obecnie program nie jest nadawany. I tak też było wczoraj.

Komentarz

citizen,
                          dziękuję za zgłoszenie. Otrzymałam informację że ten kanał zakończył nadawanie.
                          Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-07-05, 11:02.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

citizen,
                            dziękuję za zgłoszenie. Otrzymałam informację że ten kanał zakończył nadawanie.
                            Proszę o dodanie:
                            Parametry techniczne: Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) tp. 9 (11,373 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) ID: World Fashion Channel PID V: 5301 (MPEG-4/HD) PID A: 5302 PID PCR: 5301 SID: 530 PID PMT: 5300 Provider: DVB Kodowanie: brak (FTA)

Komentarz

citizen, dziękuję za parametry. Przekazałam prośbę o dodanie kanału.

Komentarz

citizen, dziękuję za parametry. Przekazałam prośbę o dodanie kanału.
                                Czy kanał został dodany?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+