Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HRT International (HRT 5)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• HRT International (HRT 5)

Bardzo proszę o aktualizację listy kanałów FTA gdyż na dekoderach 4K Ultrabox czy Wifibox+ brakuje jedynego chorwackiego kanału z HotBirda HRT Int (wcześniej HRT 5). Co więcej miałem ten kanał na Turbobox+ a po zmianie na Ultraboxa kanalu brak. Myślę że to jakieś niedopatrzenie.
    NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

jupiter, dziękuję za zgłoszenie, sprawdzimy listę kanałów.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

U mnie tez brakuje HRT na tunerach sagemcom dsi83 i ultrabox pace.Proszę o informacje kiedy będzie dostępny ten kanał fta

Komentarz

Nie wiem na co liczycie. Technika w nc+ to dno. Temat dodania kanału FTA do listy wymaga dogłębnych analiz i testów. Bo to technologia kosmiczna jest i bardzo trudno wklepać parametry nowego kanału, potrzeba do tego wybitnych specjalistów, a takich do list FTA od dawna w nc+ nie ma...

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+