Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NASA TV HD i UHD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NASA TV HD i UHD

NASA TV, oficjalny kanał tej najsłynniejszej agencji kosmicznej z transmisjami live z ISS oraz startów misji kosmicznych już nie tylko dostępny w Ameryce ale też w Europie i to w FTA z Hot Birda. Proszę NC+ o dodanie kanału. Dla fanów nauki i astronomii to jeden z najciekawszych kanałów zagranicznych.
    Podaję parametry:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
    tp. 9 (11,373 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: NASA TV HD
    PID V: 5041 (MPEG-4/HD)
    PID A: 5042, 5043, 5044, 5045
    PID PCR: 5041
    SID: 504
    PID PMT: 5040
    Kodowanie: brak (FTA)​​​​​​

Dostępna jest też wersja w UHD.
    ​​​
    NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

jupiter
    przesyłam Twoje zgłoszenie do odpowiedniego działu.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Kanał NASA TV jest dostępny już jakiś czas i zgłoszenie zdążyło się zestarzeć.
      Czy to jest jakaś skomplikowana operacja aby dodać te dwa kanały FTA (HD i UHD) do listy?

Komentarz

foxowsky
        przekazałam Twoje uwagi do właściwego działu. Będziemy informować jak pojawią się plany dodania tego kanału do naszej oferty.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Ale przecież te kanały pewnie nigdy nie trafią do oferty, prosimy po prostu o dodanie ich jako kanałów FTA wolno dostępnych z Hot Birda. Za 3 miesiące minie rok od zgłoszenia. Opieszałość osób odpowiedzialnych w NC+ za aktualizację listy kanałów jest porażająca. Ostatnio na Nasa TV było kilka ciekawych transmisji, m.in. lądowanie sondy InSight na Marsie i musiałem posłużyć się dekoderem konkurencji gdzie kanał sobie sam wyszukałem i oglądam a niestety tę prostą funkcję NC+ raczyła zablokować w naszych nowoczesnych dekoderach 4K Ultrabox+ (w starszych zresztą też bo na WifiBox+ też nie mogę sam doszukać kanałów). Bardzo podoba mi się szeroka oferta NC+, cały czas chwalę tę platformę za wdrażanie nowoczesnych technologii ale tego blokowania układania własnej numeracji kanałów nie mogę zrozumieć. To jest ewidentnie przysłowiowa "rysa na szkle"
          NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

Calkowicie popieram dodani NASA UHD do listy. place +15 zl za dekoder i mam tam JEDEN kanal 4K. Co za problem BEZKOSZTOWO zwiekszyc oferte kanalow 4K o 100 % ??????

Komentarz

@artek144
              Problem tkwi w tym, byś (i nie tylko Ty) nie mógł zobaczyć różnicy w jakości między kanałami nadającymi w prawdziwym UHD (Hotbird4K, Nasa UHD) a Canal+ "4K".

Komentarz

napisał(a) jupiter Zobacz post
                (...)Ostatnio na Nasa TV było kilka ciekawych transmisji, m.in. lądowanie sondy InSight na Marsie(...)
                Ta "transmisja" odbyła się akurat w NASA HD. Piszę "transmisja" bo oprócz zdjęć podekscytowanych pracowników z Labu tudzież śmiesznych video animacji nie pokazano dosłownie nic.

Komentarz

napisał(a) Brahmaputer Zobacz post
                  @artek144
                  Problem tkwi w tym, byś (i nie tylko Ty) nie mógł zobaczyć różnicy w jakości między kanałami nadającymi w prawdziwym UHD (Hotbird4K, Nasa UHD) a Canal+ "4K".
                  Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Roznice zawsze jakies tam sa. Osobiscie widze lepsza jakosc w transmisjach na zywo niz filmach, nawet tych znanych z dbalosci o obraz. Klientow nalezy dopieszczac a nie denerwowac - zla polityka NC+ !

Komentarz

Dzień dobry,

Podłączam się do zapytania o kanały FTA.
                    Kiedy będzie możliwe ich oglądanie na dekoderze 4K ultraBox ?

Kiedy będzie możliwe oglądanie kanału NASA tv na dekoderze 4K ultraBox ?

Pozdrawiam

Komentarz

Popieram kiedy?
                      Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
                      abonent od 25-10-2006
                      ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Ten kanał nie będzie dostępny w naszej ofercie.

Komentarz

Można było się spodziewać
                          abonent od 25-10-2006
                          ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Trochę to dziwne posunięcie, żeby kanału FTA w HD nie dać do listy kanałów fta we wszystkich dekoderach a wersji UHD w dekoderze 4K. Co innego gdyby to był kodowany kanał.
                            Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2019-01-28, 14:06.

Komentarz

Taka jest polityka nc+żenada.
                              abonent od 25-10-2006
                              ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+