Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNT HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNT HD

Zgodnie z planem TCM zmienił się w TNT. Równocześnie na pozycji 72 zameldował się odpowiednik w HD. Kanał ma potencjał, ale pytanie kiedy pojawią się polskie napisy?

Zapewne nigdy. Dopóki będzie ta sama wersja szła na Rumunię to przynajmniej będzie można włączyć oryginalny dźwięk, bo tam kanał jest nadawany w wersji oryginalnej + rumuńskie napisy.

Komentarz

Fajne klasyki puszczają, do tego fajne wieczory tematyczne np. filmy ze starym Batmanem, trylogia powrotu do przyszłości, w końcu jest na czym oko zawiesić.

Komentarz

napisał(a) Roger1964 Zobacz post
        Fajne klasyki puszczają, do tego fajne wieczory tematyczne np. filmy ze starym Batmanem, trylogia powrotu do przyszłości, w końcu jest na czym oko zawiesić.
        Zgadza sie.Brakowalo takiego kanału

Komentarz

napisał(a) Maccie Zobacz post
          Zgadza sie.Brakowalo takiego kanału
          Ale szkoda, że TCM również nie zostawili. Jak wiadomo, kanał TCM, a nawet TCM 2 w jakości HD istnieją. Leciały tam innego gatunku filmy, równie interesujące.

Wolę takie filmy jak w TNT, czy TCM niż wiele kiczowatych pseudo nowości chociażby na canal plus.

Komentarz

program tv w epg nie jest wyświetlany - naprawcie to, proszę wszak to jedyny sensowny kanał filmowy w ofercie

Komentarz

rafau nie jedyny sensowny ....Sundance TV oraz AMC jeszcze bym dodał
              Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2016-09-18, 14:12.

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                rafau nie jedyny sensowny ....Sundance TV oraz AMC jeszcze bym dodał

prawda , z naciskiem na amc ;)

Komentarz

Takie pytanie. Kanał TNT HD posiadam w swojej ofercie i na dekoderach bez problemu oglądam. Zeszły tydzień byłem poza domem i zauważyłem, że w ncplusgo ten kanał niby jest, ale widać przy nim kłódeczkę po kliknięciu której pojawia się info: Audycja niedostępna w Twoim abonamencie. O co chodzi??

Komentarz

@ Kipcior,

zgodnie z postem umieszczonym TUTAJ, przesłałam zapytanie.
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Działa od wczoraj a żadnego info ze strony przedstawiciela nc+ nie ma....
                      Nasuwa się pytanie czy pani Monika przesłała to zapytanie
                      Słabo to wygląda .....

Komentarz

Mnie to jakoś nie dziwi. Prawie codziennie tu wchodzę na forum i klikam w Nowe posty i zawsze jest po kilka nowych postów dotyczących próśb o przesłanie uprawnień. Trwa to od bardzo dawna i do tej pory nc+ nie wpadła na pomysł, że może trzeba znaleźć jakieś strukturalne rozwiązanie problemu zamiast w kółko wysyłac te uprawnienia indywidualnym klientom. To dość znamienny przykład. Ja już po trzecim podobnym zgłoszeniu zastanawiam się czy nie ma grubszego problemu i kombinuje jak go rozwiązać. Tymczasem nc+ będzie twierdzić do ostatnich dni swoich, że wszelkie problemy to wina klientów. I zapewne z tym TNT HD będzie podobnie - coś u nas się naprawiło

Komentarz

Od siebie dodam ze ci z modulami CAM i enigmami nie maja problemu... reasumujac wina zlego parowania z dekoderami. Ale co sie dziwic cale nc+GO to porazka sypie sie na kazdym kroku a wy oczekujecie ze uprawniena dostaniecie.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+