Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN Fabuła HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

"Brak dostępu (130)" Jak zwykle fachowcy z NC+ dali ciała z uprawieniami dla modułów nCam.
    Buraczany kraj

Komentarz

Podobnie u mnie: pakiety Comfort+ Extra+ oraz moduł nCAM brak uprawnień.

Komentarz

Oczywiście HD po polsku. Gorzej niż na TVN HD a podobno TVN Fabuła HD to kanał premium.
        Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Za 3 dni leci powtorka filmu wiec zdazycie nadrobic jak jeszcze go nie widzieliscie )

Komentarz

re

U mnie tez nie działa "Brak dostępu (130)" na dodatek szanowna pani na infolinii nieustająco wciska mikit że to wina mojego TV i każe mi dowiedzieć się we własnym zakresie co to za błąd 130 bo oni niewiedzą. Problem w tym że to tylko ten jeden kanał nie działa reszta jest OK.
            Ręce opadają

Komentarz

TVN Fabuła i brak uprawnień do oglądania na modułach nCam!
              Od kilku dni na każdym TVN owsim programie mówią o starcie programu, a jak przychodzi ten dzień i ta godzina, to jak zwykle wszystko się sypie i nadawane programy oglądają prezesi owej firmy Dziękujemy
              Attached Files

Komentarz

Pewnie wszyscy mamy ten sam model tv z bledem 130

Komentarz

Na dekoderze technisat digicorder isio ten sam komunikat i oczywiście brak dostępu.

Komentarz

re

Na starych kartach Cyfra + czyli( Seca-MediaGuard) działa.
                    Wiec wygląda na to ze pion techniczny olał wszystkich posiadaczy kart conax

Komentarz

Kanał ledwie dziś rozpoczął nadawanie, a wy już narzekacie, że nie możecie obejrzeć programów, które już 4 razy oglądaliście na innych kanałach TVN.

Komentarz

re

napisał(a) olo46 Zobacz post
                        Kanał ledwie dziś rozpoczął nadawanie, a wy już narzekacie, że nie możecie obejrzeć programów, które już 4 razy oglądaliście na innych kanałach TVN.
                        Nie da się ukryć że masz racje ale… chodzi tu raczej o sam fakt przecież prowadzili emisje testową już ok kilku dni , no i ta pani na infolinii pozamiatała już do końca.

Komentarz

Czy ktoś z użytkowników modułu cam ma już dostęp do tvn fabuła

Komentarz

Kolego @bart144 ale w usłudze post-paid czy pre-paid ?

W usłudze pre-paid jest Feel czyli ''jest już ciemno''
                            Ostatni raz edytowany przez marcelnorbert; 2015-04-17, 12:20.
                            TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Nc+ mix - umowa na czas określony.

Komentarz

@bart144: u mnie też na module "ciemno". Mam mix-a z pakietami Comfort, Multi, Extra. Umowę przedłużałem w październiku 2014r. Wysyłanie uprawnień nie pomaga.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+