Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN Fabuła HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

WOW ale będzie super kanał,puszczony w kanał
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

"Wór z filmami" zapełniony ,to potrzebna dziura na wysyp "nowości"
      sigpic

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Kanał TVN Fabuła HD będzie dostępny od 16 kwietnia br. i pojawi się na pozycji 71. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Wszyscy Abonenci platformy nc+, uzyskają dostęp do kanału bez dodatkowych opłat w ramach otwartego okna aż do końca lipca 2015r. Potem stacja będzie aktywna dla posiadaczy pakietu Extra+.
        Witam

Czy wspomniany kanał będzie dostępny w pakiecie "comfort+extra+"?
        Pytam bo jest jeszcze pakiet Sport & Film Extra+

Pozdrawiam
        Claudec

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          Kanał TVN Fabuła HD będzie dostępny od 16 kwietnia br. i pojawi się na pozycji 71. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Wszyscy Abonenci platformy nc+, uzyskają dostęp do kanału bez dodatkowych opłat w ramach otwartego okna aż do końca lipca 2015r. Potem stacja będzie aktywna dla posiadaczy pakietu Extra+.
          AKTUALIZACJA
          Miło nam poinformować, że kanał TVN Fabuła HD od sierpnia 2015 r (po okresie „otwartego okna”), będzie dostępny dla wszystkich Abonentów, którzy korzystają z oferty co najmniej Comfort+.

Komentarz

No to szał pał.Będzie dostępny już od Comfort+
            A czy będzie też dostępny w nnk tnk i nc+na kartę?
            Miło to by było gdybyście poinformowali że pod koniec roku Kanał FunBox 4K Ultra HD zadebiutuje na platformie nc+
            Ale to nie możliwe bo nawet terminali do tego typu kanału w nc+nie ma,a HD na pół gwizdka dajecie.
            A tak dla hecy cytaty z innego forum:
            "a ja chcem sie zapytac czy tvn fapuła bendzie na plarfomie Wizji+. bo sąsiad co ma nc+ mówi, że będzie miał. A ja nie wiem, bo mam antene wizja tv i i nie wiem czy mi włączo."

"o kurde ja mam antene vectry z kowekterem UPC to moge nie miec bo dekoder mam z n "
            Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2015-04-15, 19:00.
            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) Dawid_nc+ Zobacz post
              AKTUALIZACJA
              Miło nam poinformować, że kanał TVN Fabuła HD od sierpnia 2015 r (po okresie „otwartego okna”), będzie dostępny dla wszystkich Abonentów, którzy korzystają z oferty co najmniej Comfort+.
              O tej ,,super" niespodziance czytalem już rano, ale nie na tym forum.
              Przedstawiciel nc+ informuje nas o tym o 17:31
              Zaspał, zapomniał, zabarłoczył czy najzwyczajniej nie wykonuje swoich obowiązków lub ma to w du...pie?
              Ja stawiam, że jest niedoinformowany przez ,,instancje wyższe".

Komentarz

Pytanie do przedstawiciela nc+. A co z kanałem TVN Fabuła dla klientów posiadających tzw pakiet bezterminowo Full ? czy będzie on dostępny w otwartym oknie a następnie poza tym oknem ?

Komentarz

Ja też mam pytanie do przedstawiciela NC+, czy można zmienić w opisie kanału z TVN Fabula HD na TVN Fabuła HD bo w logo jest polskie "Ł".

Komentarz

Mam moduł CAM (karta CONAX, moduł nCam HD) w TV, na razie na kanale TVN Fabuła "Brak dostępu (130)". Czy to się zmieni w momencie oficjalnego startu, wieczorem, czy mam zrobić Reaktywację karty?
                    Pakiet Comfort+, Multi+, EXTRA+.

Komentarz

napisał(a) bodziokrakow Zobacz post
                      Mam moduł CAM (karta CONAX, moduł nCam HD) w TV, na razie na kanale TVN Fabuła "Brak dostępu (130)". Czy to się zmieni w momencie oficjalnego startu, wieczorem, czy mam zrobić Reaktywację karty?
                      Cały czas leci ramówka

Komentarz

delikatnie mówiąc "nie zachwyca" ta ramówka. Same seriale. Może i ktoś to ogląda ale może by wyemitować jakieś nowości a w pozostałym czasie stare dobre filmy wysokobudżetowe, które teraz pewnie neiwiele kosztują, a znalazłoby się wielu, którzy obejrzeliby ponownie.
                        Coś na kształt Full extra + MR Standard x 3

Komentarz

Moim zdaniem ten kanał powinien być dostępny dla wszystkich czyli we wszystkich ofertach a nie od jakiegoś pakietu dopiero. Bo ramówka nie powala i trochę nudno w programie chyba że się rozkręcą i będą ciekawsze pozycje

Komentarz

Widać że to kanał wielce premium niczym Tvn Fabuła Filmbox HD,bo do tnk nnk smart nc+karta nie chcą dodać.

Komentarz

napisał(a) bodziokrakow Zobacz post
                              Mam ten sam komunikat. Piszę na skrzynkę doradcy, bo chyba coś z uprawnieniami dla CAMów jest nie tak.
                              Od 14.02.2015 na nCAM HD (wcześniej UNIVERSE+ w MIX): COMFORT+MULTI+EXTRA+PREMIUM FILM na 15m za 54,90 zł i HBO 6m za 0 zł

Komentarz

Tego nam trzeba powtórki ,powtórek ale ludzie i tak płaczą,że nie maja dostępu do badziewnego kanału

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+