Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paramount Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• hamsterrrrr
    założył(a) wątek Paramount Channel HD

Paramount Channel HD

http://satkurier.pl/news/109543/para...wierdzony.html
    Start 19 marca 2015 r. Znamy datę, pytanie ile sobie policzy nc+ za ten kanał?

• Orik
    replied
    Wielkie nadzieje a wyszło jak zwykle..

[ciach]
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-05-24, 11:47. Powód: reklama usług bez zgody administracji forum

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Nic niezwykłego na kanałach Viacomu.

Omijać je szerokim łukiem i tyle.

Leave a comment:

• Galanonim
    replied
    Osiem dni temu, pisałem o rozbieżnościach treści tego kanału z czasem podanym w jego EPG. Dawid_nc+ przekazał moje uwagi do władnych naprawienia wskazanego problemu, to świetnie! I co, i nic... :-(.
    Chciałem oglądnąć, trochę klasyki z Elvisem Presleyem, nastawiłem nagrywanie na dwa filmy, ale na wszelki wypadek również nastawiłem na nagranie filmów następujących po w/w, no i była to bardzo dobra decyzja z mojej strony...
    Pierwszy film "Wagabunda" (Roustobout), miał rozpocząć się o 6:50, 25min. spóźnienia, a drugi film "Podrap mnie w plecy"() (Paradise Hawaiian Style), planowa emisja 10:40, 24min. spóźnienia!!! Tak niechlujnie prowadzonego kanału pod względem czasów emisji, już dawno nie widziałem. Nie mam tutaj pretensji do nc+ i swoim postem, chciałem jedynie napiętnować podejście "Paramount Channel HD" do klienta. Czy to tak trudno, zsynchronizować EPG z nadawaną treścią? Wystarczy w godzinach późno nocnych zrezygnować z kilku bloków reklamowych...

Pozdrawiam

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) Galanonim Zobacz post
    Od kilku dni obserwuję ten kanał i zauważyłem, że rozbieżność czasowa nadawanych filmów, a ich zgodność z EPG jest delikatnie mówiąc żenująca.
    No, a dzisiaj, to już przebili samych siebie. Projekcja filmu "Jak wytresować smoka", rozpoczęła się o 12:52, a powinna o 12:20, małe 32 min. spóźnienia .
    Może tak ktoś z nc+ przekazałby nadawcy tego kanału, aby coś z tym zrobił?

Pozdrawiam
    Na kanałach Viacomu to normalne. EPG z Comedy Central też zazwyczaj nie zgadza się z tym co leci na ekranie, na MTV podobnie.

Leave a comment:

• Dawid_nc+
    replied
    Przekazano, dziękuję za zgłoszenie.

Leave a comment:

• Galanonim
    replied
    Od kilku dni obserwuję ten kanał i zauważyłem, że rozbieżność czasowa nadawanych filmów, a ich zgodność z EPG jest delikatnie mówiąc żenująca.
    No, a dzisiaj, to już przebili samych siebie. Projekcja filmu "Jak wytresować smoka", rozpoczęła się o 12:52, a powinna o 12:20, małe 32 min. spóźnienia .
    Może tak ktoś z nc+ przekazałby nadawcy tego kanału, aby coś z tym zrobił?

Pozdrawiam

Leave a comment:

• moreau
    replied
    napisał(a) cehus Zobacz post
    A GDZIE: RTL, RTLII, VOX, PRO7 SUPER RTL, TRWAM. W SIECIACH KABLOWYCH MOGA BYĆ A W NC+??????
    Że co??? Jeśli to pytanie, to nie prima aprilis, to już odpowiadam: wymienione przez Ciebie kanały można odbierać z satelity Astra, natomiast platforma NC+ okupuje satelitę Eutelsat Hot Bird, na której tych kanałów nie ma. Możesz je odbierać, jeśli założysz na talerz tak zwanego "zeza", który umożliwia odbieranie sygnału jednocześnie z dwóch satelit.
    NC+ nie ma tutaj nic do gadania, może jedynie z wyjątkiem telewizji TRWAM, która teoretycznie mogłaby dołączyć do oferty, jeśli platforma wyraziłaby takie zainteresowanie, a Rydzyk wyłożyłby - w wielkim trudzie zarobione, pożal się Boże, pieniądze - na miejsce na Hot Birdzie.

Leave a comment:

• cehus
    replied
    A GDZIE: RTL, RTLII, VOX, PRO7 SUPER RTL, TRWAM. W SIECIACH KABLOWYCH MOGA BYĆ A W NC+??????

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    Raczej do Polsatu Film HD z tymi reklamami to już przegjęcie od samego początku trafiam na nie nie na filmy dlatego omijam ten kanał szerokim łukiem !!!!
    Mi to wygląda na mix MGM/TCM

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) ronin1964 Zobacz post
    sadziłem że bliżej mu do MGM ,a nie jak na razie do polsatu,masakra z reklamami,fatalnie krótkie opisy filmów,brak 5-1........na tą chwile słabo ,a szkoda bo tytuły niezłe
    Raczej do Polsatu Film HD z tymi reklamami to już przegjęcie od samego początku trafiam na nie nie na filmy dlatego omijam ten kanał szerokim łukiem !!!!

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) Frauka Zobacz post
    Jakbym jeszcze nagrywała tak jak Paweł to by mi życia zabrakło żeby to potem pooglądać. ;)
    A to jest fakt że czasem brakuje czasu, a co za tym idzie nawet dysk w turbaczu robi się za mały. Inna sprawa że mogliby całkowicie usunąć "dyskowe" VOD i uwolnić w ten sposób dodatkowe GB na nagrania.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Oglądając wcześniej nagrane programy, zwłaszcza wtedy gdy ma się dużo nagrań może prowadzić do tego, że tracimy wiele programów bieżących bo przecież nie sporządzamy sobie "grafiku" żeby to oglądać tylko wtedy gdy w innych kanałach nic interesującego nie ma.

Leave a comment:

• Frauka
    replied
    napisał(a) Pawrym Zobacz post
    Uwierz mi, ale planowanie nagrań na pewno zajmuje mniej czasu niż dwunastominutowy blok reklamowy. Poza tym, przecież w trakcie oglądania filmu można włączyć nagrywanie. Wtedy podczas reklam nie zapomnisz, który film oglądałaś, a w tak zwanym międzyczasie zdążysz obejrzeć np. odcinek nagranego serialu, czy jakiegoś programu. Dla mnie jest po prostu niepojęte, by płacić pieniądze za abonament i na dodatek katować się reklamami, tak jak ci, którzy oglądają darmowe kanały DVB-T i nie mają nagrywarek. Mojego turbacza używam już prawie pięć lat i dzięki nagrywaniu zaoszczędziłem setki, a nawet pewnie i tysiące godzin, które mogłem spożytkować nie na oglądanie reklam, ale inne, ciekawsze rzeczy.
    No właśnie chodzi o to że ja się nie katuję reklamami bo programy gdzie są długie bloki reklamowe są u mnie na końcu listy Jakbym jeszcze nagrywała tak jak Paweł to by mi życia zabrakło żeby to potem pooglądać. ;) Przy takiej liczbie kanałów doba robi się za krótka.

Pewnie od czasu do czasu na Paramoutcie zawieszę oko bo wytwórnia ma dobre filmy, odrzuca mnie jednak oprócz reklam ta nędzna ścieżka dzwiękowa. W dobie DTSów, kin domowych takie coś to niepoważne traktowanie ludzi.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) Frauka Zobacz post
    Ja oszczędzam swój dysk. Zresztą przeważnie oglądam coś w danej chwili, nie mam czasu na planowanie, studiowanie EPG na tydzień do przodu i pamiętanie co gdzie mam nagrać. ;)
    A ja oszczędzam swój czas i dlatego wszystko poza sportem nagrywam i oglądam kiedy mnie pasuje a nie kiedy tv mi to zapoda.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+