Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paramount Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
    Heh może się rozkręca tak czy inaczej i tak dobra zmiana bo Viacom Blink nie był przez moją osobę w ogóle oglądany a swoja droga właśnie na którym kanale on w ogóle jest???
    na kanale 179
    Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

O no jest ale programy z Viva lecą. Tak w ogóle pisałem z nutka ironii ten kanał na samym początku miał jakiś sens coś tam leciało innego jednak od dobrych kilku miesięcy Viacom postawił na nim krzyżyk ciekawe czy ten projekt jeszcze gdzieś wprowadzą bo o ile pamiętam nasz rynek miał być dla niego doświadczalny i coś chyba nie poszło jakoś nie było na niego większego pomysłu
      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Więc kanał w nC+ będzie na pozycji 63 , tylko żeby znów nie namieszali w pozycjach kanałów !!
        Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

W EPG Blinku już są pozycję Paramountu, więc można ustawiać nagrywanie

P.S. Jak dla mnie kanał pokroju Stopklatki. Od czasu do czasu można będzie coś sobie przypomnieć

Komentarz

Patrząc na ramówkę do końca kwietnia (o czym pisałem wcześniej) to jest nawet gorzej niż w Stopklatce. Ot kolejny Filmbox HD tylko że bez dodatkowych opłat i z reklamami.

Komentarz

Hehe, a ja mam pytanie, gdzie są teraz ci, który jechali tu po mnie i @Maccie kilka postów temu, bo byli oburzeni, że z góry zakładaliśmy, iż to będzie kolejny gniot? Ja tam nie jestem zaskoczony tą ramówką, bo z góry była do przewidzenia. Na Stopklatce.tv obejrzałem chyba tylko ze dwa filmy do tej pory, ale może na tym kanale z czasu zerknę na jakieś starocie, którego wcześniej nigdy nie widziałem, bo jedną przewagę nad Stopklatką.tv to ten kanał może mieć. No ale to się dopiero okaże, czy znaczek HD będzie zamieszczony tylko dla ozdoby, czy też - może jednak jakość będzie lepsza niż na Stopklatce?
              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Kurcze nie wiem jak u was ale u mnie w zestawie MR na Paramount Channel nie maa EPG !

Komentarz

napisał(a) randalfff Zobacz post
                  Kurcze nie wiem jak u was ale u mnie w zestawie MR na Paramount Channel nie maa EPG !
                  Tak, póki co nie ma. Pewnie pojawi się w ciągu kilku dni. Przy nowo wprowadzanych kanałach tak bywa.

Komentarz

napisał(a) moreau Zobacz post
                    Tak, póki co nie ma. Pewnie pojawi się w ciągu kilku dni. Przy nowo wprowadzanych kanałach tak bywa.
                    Troche to dziwne, bo na Blink było EPG filmów Paramounta. Przy znianie pozycji nasi ukochani technicy jak zwykle coś skopali i jak zwykle za to nie poniosą kary.

P.S. Gdyby mieli dużo ofert pracy to technicy, by szanowali robotę, bo by się bali, że ktoś ich zastąpi, a tak, jak nikt nie chce pracować w nc+ to mogą pozwolić sobie na "testowanie". Praca na zasadzie: "a do czego ten przycisk" bardzo motywuje

Komentarz

EPG już jest.Ale te reklamy to porażka.
                      Comfort+
                      HBO GO
                      mediaBox
                      Multi+
                      Cinemax
                      EXTRA+
                      Filmbox
                      HBO
                      History HD
                      SunDance HD
                      Premium Sport &Film
                      netVOD+
                      CANAL+ VOD
                      Seriale+

Komentarz

napisał(a) Leonk1974 Zobacz post
                        Ale te reklamy to porażka.
                        Rzeczywiście, kanał "klasy b", coś na poziomie Polsatu Film. MGM, jak na tę chwilę, bije go na głowę.

Komentarz

napisał(a) Leonk1974 Zobacz post
                          EPG już jest.Ale te reklamy to porażka.
                          Reklamy to nic dziwnego w normalnej stacji kablowej. Nie chcesz reklam to wykup C+, HBO, Cinemax albo Filmbox.

Komentarz

Kanał HD z ok. 6,96 Mbit/s, Polska niedługo stoczy się do jakości SD na kanałach HD. Rozumiem, że to z transpondera Polsatu to cudo?
                            Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

7Mbs to sporo jak na ta chwile. Wiekszosc polskich kanalow HD ma ok 5, a niektore jeszcze mniej.
                              Powyzej 7 maja praktycznie tylko niektore dokumnetalne i sportowe.
                              CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

napisał(a) kamcyk26 Zobacz post
                                7Mbs to sporo jak na ta chwile. Wiekszosc polskich kanalow HD ma ok 5, a niektore jeszcze mniej.
                                Powyzej 7 maja praktycznie tylko niektore dokumnetalne i sportowe.
                                I to jest najbardziej przerażające.
                                Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+