Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stopklatka TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
    Tutaj nie masz do końca racji, ponieważ oferta TNK i TNK HD należy do spółki Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
    Natomiast oferta n na kartę jest ofertą wspólną n i Cyfrowego Domu.
    Co do rozwoju ww. ofert pre-paid nie posiadamy informacji. Natomiast obecnie oferujemy możliwość przejścia na ofertę abonamentową (NNK i TNK HD) lub SmartHD+ (TNK ND)

W kwestii dalszych pytań proszę o utworzenie nowego wątku aby nie generować OT.
    Nie będę polemizował z poprzednimi wyjaśnieniami, reprezentujesz "firmę" i masz obowiązek (za to Ci płacą) dbać o jej interesy i to jest OK!. Może w niektórych sprawach uogólniłem bo przecież nc+ nie jest wyjątkiem w "pakiecie telekomunikacyjno - medialnym" i stosuje takie same metody jak inni dostawcy tego "towaru".

Co do kwestii "Cyfrowy Dom" to była to przybudówka "n". oferująca sprzęt tej platformy, nbox wraz z przypisaną do tego dekodera kartą z logo "n" i nie ma możliwości odbioru na tym sprzęcie programów innych platform. Nie mam zamiaru przechodzić na umowy w jakiejkolwiek formie i interesuje mnie jakie będzie dalsze podejście nc+ do tej grupy użytkowników, pieniądze jakie płaci ta grupa mają taką samą wartość. Godzę się z tym, że otrzymuję skromniejszy pakiet kanałów za możliwość "płynnego" wybierania oferowanych (skromnych) pakietów programowych lub możliwość opłacania w dowolnym przedziale czasowym.

napisał(a) olo46 Zobacz post
    W tym fragmencie popisałeś się całkowitą nieznajomością powodów składania takiego wypowiedzenia, ani konsekwencji z tym związanych. Dzięki tej "metodzie" kiedyś przez kilka kolejnych lat korzystałem z promocyjnej ceny na wszystkie pakiety podstawowe (bez opcji dodatkowych). W krytyce niechcący zapędziłeś się na nieznane sobie ścieżki.
    Widocznie masz "farta" - za kilka miesięcy kończy mi się umowa z inną platformą, złożyłem wypowiedzenie i jako wieloletni abonent otrzymałem ofertę - po przeanalizowaniu, okazuje się, że uzyskam o wiele lepsze warunki jako nowy abonent.
    Dla mnie jest logiczne - podpisuję umowę na czas określony i tyle ma ona trwać, jeżeli strony są zainteresowane jej przedłużeniem wysyłają informację i podpisują aneks lub nową umowę, na nowo wynegocjowanych warunkach.
    Gdzie tu się zapędziłem?.
    LG32 LCD HD - ITI2850ST
    PC_mon.21" - ITI2850ST
    ant. 90cm (HB_Astra)
    TNK HD - Premium HD, DVB-T
    TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

napisał(a) vlodar7 Zobacz post
      ......Gdzie tu się zapędziłem?.
      Jak to gdzie? Gdy nie wypowiesz umowy na czas określony (z zasady przeważnie na cenach promocyjnych) to ona się nie kończy tylko w sposób automatyczny przekształca się w umowę na czas nieoznaczony, ale już z cenami standardowymi, a nie niższymi (o tym chyba wiesz). Można umowy nie wypowiadać i negocjować następną promocję, ale wtedy stoisz na straconej pozycji bo ciężej uzyskać coś bardziej korzystnego. "Straszak" odejścia z platformy jest jednak skuteczniejszy.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
        Jak to gdzie? Gdy nie wypowiesz umowy na czas określony (z zasady przeważnie na cenach promocyjnych) to ona się nie kończy tylko w sposób automatyczny przekształca się w umowę na czas nieoznaczony, ale już z cenami standardowymi, a nie niższymi (o tym chyba wiesz). Można umowy nie wypowiadać i negocjować następną promocję, ale wtedy stoisz na straconej pozycji bo ciężej uzyskać coś bardziej korzystnego. "Straszak" odejścia z platformy jest jednak skuteczniejszy.
        O to mi właśnie chodzi aby umowa nie przedłużała się automatycznie na czas nieokreślony. Przychodzi termin i umowa przestaje obowiązywać - jeżeli strony są zainteresowane to wcześniej się powiadamiają (przed terminem wygaśnięcia umowy) i negocjują lub nie, sprawa otwarta.
        LG32 LCD HD - ITI2850ST
        PC_mon.21" - ITI2850ST
        ant. 90cm (HB_Astra)
        TNK HD - Premium HD, DVB-T
        TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

O to mi właśnie chodzi aby umowa nie przedłużała się automatycznie na czas nieokreślony. Przychodzi termin i umowa przestaje obowiązywać - jeżeli strony są zainteresowane to wcześniej się powiadamiają (przed terminem wygaśnięcia umowy) i negocjują lub nie, sprawa otwarta.
          To raczej ich nie interesuje

Komentarz

O to mi właśnie chodzi aby umowa nie przedłużała się automatycznie na czas nieokreślony..........
            Tak niestety jest od wielu lat z większością usługodawców i ja się nie spodziewam by to się szybko zmieniło.

Komentarz

Jestem pozytywnie zaskoczona kanałem, filmy może w większości znane, ale zawsze dobrze obejrzeć jej jeszcze raz. Poza tym, chyba mniej reklam niż na innych kanałach

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                Twoje podejście mnie zadziwia. Sygnał jaki jest odbierany przez Abonentów platformy n jest fizycznie wysyłany z tych samych nadajników co nc+. Biorąc to pod uwagę przeczysz sam sobie, lub nie chcesz płacić za usługę, tylko za logo.
                A czy ja mówię coś o jakości sygnału? Mówię o ofercie. Braku 3D, dodawaniu smieci w SD, usuniętych przy okazji fuzji, wykastrowaniu EPG, cofaniu się w rozwoju usługi Seriale+ i tak dalej i tak dalej. Sorry ale w tym momencie full w pewnej konkurencji za 89zł to oferta marzenie w porównaniu z tym co wy teraz proponujecie. Canal+ który prmujecie kosztem HBO mi nie potrzebny. Filmy oglądam na blu ray, na sport ostatnio nie mam czasu, a HBO to znakomita produkcja własna. Canal+ pod wzlędem seriali to średniowiecze.

Komentarz

No dobrze, a kto ci broni wziac komfort i hbo albo komfort + extra i hbo? Wyjdzie ponizej 80 zl...

Komentarz

Poczekam do czerwca i zobaczymy co zaproponuje encepence a co konkurencja.

Komentarz

Budzę się rano w weekend a tu genialne filmy. Bardzo mi się podoba program. Filmy na ogół znane, ale warte obejrzenia po raz kolejny.

Komentarz

Nawet bym powiedziała, że trochę Offu jest ;) niszowego kina ;)

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                          Moim skromnym zdaniem kanał w wersji SD, a więc takiej jak na DVB-T powinien być dostępny we wszystkich pakietach dla każdego
                          Też tak uważam ! Bo to kanał w DVB-T ogólnie dostępny !

Komentarz

napisał(a) jarek_wt Zobacz post
                            nc+ po raz kolejny zakpiła sobie z abonentów. Mimo że kanał jest produkowany w HD, to my dostaniemy g....ne sd o jakości zajechanej taśmy VHS.
                            Mineło 2 lata i nadal stopklatka jest w SD. Chciałbym przypomnieć że wiele programów idzie w HD a nc+ nadaje w SD np: TVS HD, Puls HD , Puls2 HD , Focus HD i wiele innych. Nadawanie w HD chyba powinno być standardem a tak nie jest

Komentarz

A napiszcie, proszę, jakie i jak teraz macie dostępne opcje programu? Bo ja mam tylko jedną ścieżkę dźwiękową (nie ma dźwięku oryginalnego), nie ma DD5.1 i nie ma polskich napisów (mimo że można je teoretycznie wybrać). Też tak macie? To tak ma być?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+