Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Scifi Universal

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Pobieranie listy kanałów czy przywracanie ustawień fabrycznych nic tu nie daje cały czas ten kanał widnieje ze starych parametrów. Jeśli nc+ poprawiło na nowe jakie są od 5 września to może nie na wszystkie modele dekoderów to zrobili, chyba że to nie jest wina nc+ tylko jakiś problem techniczny i jak całkowicie wyłączą ten stary przekaz to zaskoczy wtedy z nowych i jak to się ma do tego co ludzie piszą, na stronie którą podałem, że np. orange czy inne kablówki nie poprawili i też mają czarny ekran?
    Jakby technicy sprawdzili czy na wszystkich modelach dekoderów jest wszystko w porządku z tym kanałem albo jeszcze raz wysłali listy kanałów na dekodery z poprawnymi parametrami dla tego kanału to chyba nic by im się nie stało od czegoś w końcu są, żeby rozwiązywać problemy za darmo nie siedzą w nc+
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-09-11, 07:47.

Komentarz

Lista kanałów jest ogólna i aktualizuje się na wszystkich dekoderach w tym samym czasie. Kanał został podmieniony już dawno a pobranie przez ciebie listy kanałów ma na celu właśnie zaktualizowanie się parametrów.

Co do platformy Orange, dekodery Orange posiadają inną liste kanałów i nie ma to nic wspólnego z nc+. W tej sprawie kontaktuj się z Orange.

Komentarz

U mnie nie ma, stare parametry są zamiast nowych a tutaj piszę bo mam ofertę nc+. Ja tylko wspomniałem o innych firmach bo inne osoby to samo mają czarny ekran według tego co piszą na tej stronie, którą podałem we wcześniejszym poście i nic nie daje z mojej strony ściąganie listy czy reset dekodera tak jak pisałem. Jeżeli nc+ podmieniło parametry na nowe to ja nie wiem czego tak jest akurat u mnie, że dekoder nie widzi tej zmiany. Tak jak pisałem jeżeli ze strony nc+ jest wszystko w porządku to muszę czekać aż wyłączą stary przekaz całkowicie i zostanie ten nowy może wtedy załapie.
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-09-11, 08:25.

Komentarz

Przywróc ustawienia fabryczne. Jeżeli to nie pomoże udaj sie do punktu nc+.

Komentarz

Na ten moment poradziłem sobie w inny sposób mianowicie przeszukałem satelitę i w kanałach powyżej poz. 2001 mam SciFi z tych nowych parametrów także na ten moment nie będę nic więcej kombinował skoro dekoder nie zaktualizował na głównej liście tych parametrów. Poczekam aż wyłączą całkowicie ten stary przekaz i może wtedy zaskoczą te nowe na poz 193

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+