Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

13 Ulica

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic 13 Ulica

13 Ulica

13 ulica to kanał wstrząsających przestępstw, intryg i sensacji, który zaskakuje i trzyma widzów w napięciu, zapewniając niesamowite zwroty akcji. Widzowie mogą tu obejrzeć między innymi seriale kryminalne, takie jak: „Podkomisarz Brenda Johnson” (angielski tytuł: „The Closer”), „Bez Śladu” (angielski tytuł: „Without a Trace”), „CSI NY”, „CSI Vegas”, „Prawo i porządek: sekcja specjalna” (angielski tytuł: „Law & Order: Special Victims Unit”), a także seriale dokumentalne takie jak: „Akta Zbrodni” (angielski tytuł: „Forensic Files”) czy „Obsesja: Mroczne żądze” (angielski tytuł: „Obsession: Dark Desires”).

13 ulica pojawi się w ofercie platformy nc+ 12 marca. Kanał będzie dostępny już od pakietu Comfort+ i zagości na pozycji 189.

Zachęcam do dyskusji na jego temat

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Cieszę się i dziękuję za informację apa.

Leave a comment:

• apa
    replied
    Dziękuję, epg już się zgadza

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    apa rozumiem Twoje niezadowolenie, zostało to zgłoszone.
    Mam nadzieję, że wkrótce EPG na tym programie będzie spełniać Wasze oczekiwania.
    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2016-04-20, 07:09.

Leave a comment:

• apa
    replied
    Jest to niemożliwe, gdyż jeszcze prawie 3 tygodnie temu wszystko było ok, zbiegło się to z pojawieniem się znaczka "HD" przy logu kanału, a wiem to stąd, że nagrywalam komuś serial - "castle " i było nagrane coś zupełnie innego. 6 sezonu tego serialu wcale w epg nie ma, mimo iż idzie on codziennie o godz. 10 ( powtórka z dnia poprzedniego) i o 18, ale w epg występuje jako - "dowody zbrodni ". A sezon 8, występuje w epg, ale zamiast niego nagrywa się - "prawo i porządek - sekcja specjalna"

Edit. Właśnie sprawdziłam, że "castle" 8 sezon, już się w epg poprawił i pokrywa się z programem papierowym, ale w dalszym ciągu jest problem z 6 sezonem.
    Ostatni raz edytowany przez apa; 2016-04-19, 17:12.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    apa według informacji jakie otrzymałam ramówka w naszym EPG zgadza się z tym co dostajemy od nadawcy programu, oraz z tym co znajduje się na oficjalnej stronie 13 ulicy. Oczywiście zdarza się, że nadawca nanosi poprawki do ramówki, ale jeżeli nie przyśle nam informacji na ten temat, to my nie zmienimy nic w publikowanym programie w EPG.

Leave a comment:

• apa
    replied
    Dlaczego program dla tego kanału nie zgadza się z rzeczywistym? Zakolejkowałam komuś na dekoderze nagrywanie seriali, jednak żaden się nie pokrywa z nazwą serialu, a epg w porównaniu z innymi programami tv to żadna pozycja się nie zgadza. No chyba, że kanał - "13 ulica HD" - to inny kanał niż do tej pory? Od mniej więcej dwóch tygodni nic w epg się nie zgadza.

Edit. Jest poniedziałek godz. 10:34 na kanale idzie castle 6 sezon, a według epg -" dowody zbrodni" sezon 3 odc. 7
    Ostatni raz edytowany przez apa; 2016-04-18, 09:35.

Leave a comment:

• jupiter
    replied
    Jest już też w wykazie wszystkich kanałów Dziękujemy za szybką reakcję.
    Swoją drogą, ciekawe dlaczego duże sieci kablowe wycofują kanał 13 Ulica z oferty? Jambox wycofuje z końcem lutego a UPC od 1 marca, przy okazji UPC wycofuje także Universal Channel oraz E! Entertainment. Właściciel kanałów NBC Universal twierdzi, że zupełnie nie wie dlaczego to robią i nad tym ubolewa. Albo nadawca blefuje, a sam chce wkrótce usunąć te kanały albo podniósł ceny, które po przeliczeniu drogich dolarów na tanie złotówki są jeszcze większe i których operatorzy nie akceptują, Tym bardziej, że nie są to kanały o wybitnie dużej oglądalności, więc pewnie operatorzy rozważyli z i przeciw i wyszło im, że lepiej będzie usunąć kanały z oferty.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Różowe logo w pierwszej linii czwarte od końca http://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortplus

Leave a comment:

• Kasia_nc+
    replied
    @ jupiter,

przekazałam zgłoszenie do weryfikacji.

Leave a comment:

• jupiter
    replied
    A może mi ktoś powiedzieć, pomiędzy którymi kanałami jest logo 13 Ulicy w tym wykazie Wszystkich kanałów na stronie ncplus.pl? Jakoś go nie widzę.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Już poprawiono wykaz na stronie.

Leave a comment:

• Damian_nc+
    replied
    napisał(a) Pablo70 Zobacz post
    Stacja zniknęła z oficjalnego wykazu.Czyżby zapowiadało to usunięcie stacji z oferty operatora ?Nie miałbym nic przeciwko biorąc pod uwagę fakt że kanał był gwarantowany ;)
    O jakim wykazie mówisz ?

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Stacja zniknęła z oficjalnego wykazu.Czyżby zapowiadało to usunięcie stacji z oferty operatora ?Nie miałbym nic przeciwko biorąc pod uwagę fakt że kanał był gwarantowany ;)

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @drygalkaa,
    stacja nie została wycofana. Zresztą byłoby to dość dziwne posunięcie, biorąc pod uwagę fakt, że jest dostępna w ofercie nc+ od zaledwie kilkunastu dni. Zmigrowałeś już do oferty platformy nc+?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+