Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Universal Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) watorek1 Zobacz post
    Ty chyba żartujesz. Mów za siebie. Ja za siebie powiem. Jakościowo dno, a seriale nie bardzo mnie interesują, ale to co przez chwilę widziałem to starocie. No i na pewno znajdą się znacznie lepsze kanały w NC+.
    Nie jest tak zle choc szalu nie ma to napewno lepiej sie oglada niz wersje w SD
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

super hiper mega zarabisty - po wypowiedziach niektórych wydaje mi się ze to super mega premierowy kanał z usa - kontent prosto z kina USA który w Europie będzie dopiero za pare lat heheh. Ramówka tego kanały dno - co wy tam oglądacie strażnika teksasu czy jak.
      Canal+Gold: Canal+(6), HBO, History za: 79 zł

Komentarz

Popieram przedmowce w 100%. Znaczek HD powinien zniknąć natychmiast.

Komentarz

napisał(a) cris315 Zobacz post
          ...no niestety właściciel blogu zabrania zakładać anteny satelitarne...
          Do tej pory myślałem, że na blogu można pisać. A tu niektórzy chcą nawet anteny satelitarne zakładać. No chyba, że wirtualne ale dlaczego właściciel zabrania? Co mu przeszkadzają?
          PS.
          Powinno być ...właściciel bloga... a nie ...właściciel blogu... (błąd gramatyczny).
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
            Powinno być ...właściciel bloga... a nie ...właściciel blogu... (błąd gramatyczny).
            Niestety Jerzy Bralczyk sie z Toba nie zgadza w tej kwestii..
            http://jerzybralczyk.bloog.pl/id,605...tticaid=612610

Komentarz

może wydawać się wam to dziwne, ale z tych nowych kanałów jedyny wartościowy to Stopklatka
              TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                z tych nowych kanałów jedyny wartościowy to Stopklatka
                Może to wynikać z faktu, że jest tylko jeden nowy kanał

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                  może wydawać się wam to dziwne, ale z tych nowych kanałów jedyny wartościowy to Stopklatka
                  Dla Ciebie, dla kogo innego moga byc ciekawe seriale emitowane wlasnie na Universal Channel, i nic w tym dziwnego, bo mozna tam znalezc duzo popularnych tytulow, zarowno starszych jak i nowszych.

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
                    Niestety Jerzy Bralczyk sie z Toba nie zgadza w tej kwestii..
                    http://jerzybralczyk.bloog.pl/id,605...tticaid=612610
                    Bralczyk niejedną głupotę uzasadnia. Dla niego ważne, że jakaś znaczna część społeczeństwa używa to zgodne (lub różne formy dopuszczalne) jest z gramatyką. Wg niego gramatyka zmienna jest wraz ze zmianami jakie wprowadzają używający wyrazy. Słyszałem już kilka takich uzasadnień.
                    PS.
                    W tym linku bloog (przez 2 o) co nawet słownik przeglądarki zaznacza czerwonym wężykiem. Komu wierzyć?
                    ... Na najciekawsze odpowiem w następnych odsłonach mojego bloogu czyli tzw. przeze mnie WGAD-ach.
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Skoro Bralczyk to dla Ciebie za malo, to poczytaj sobie tutaj :

http://copywriter.net.pl/2008/04/odm...blogu-i-bloga/

http://www.jezykowedylematy.pl/2012/...y-autor-bloga/

To ze cos wchodzi do slownictwa potocznego, nie oznacza ze druga forma wyrazu jest niepoprawna gramatycznie, wrecz przeciwnie jest wlasnie w tym wypadku.

Wiec nie brnij skoro nie masz zielonego pojecia o czym piszesz...
                      Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2014-03-16, 17:17.

Komentarz

Skoro Bralczyk to dla Ciebie za malo, to poczytaj sobie tutaj :
                        ...
                        Nie będę się upierał i przyznaję, że można pisać:
                        blog lub bloog,
                        właściciel blogu lub właściciel bloga
                        będzie padać śnieg lub będzie padał śnieg,
                        itp. Wszystko jest przecież względne.
                        Nie będę trwał przy swojej racji bo mi to flaga (zwisa i powiewa).

Komentarz

To dobrze, moze nastepnym razem nie bedziesz pouczal kogos o czyms o czym nie masz pojecia. Zreszta o braku znajomosci jezyka polskiego i umiejetnosci czytania ze zrozumieniem kazdy moze sie dowiedziec z podpisu w twojej stopce ;)

Komentarz

To dobrze, moze nastepnym razem nie bedziesz pouczal kogos o czyms o czym nie masz pojecia...
                            Tylko dalej nie wiem dlaczego "właściciel blogu zabrania zakładać anteny satelitarne" ?

Komentarz

Uwaga. Od dziś kanał dostępny na pozycji 69. Wszystkie zmiany listy kanałów opisane tutaj. Zachęcam do zapoznania się ze zmianami.

Komentarz

http://hatak.pl/artykuly/the-librari...-data-premiery

Universal Channel też już zaczyna emitować wybrane seriale 24h po premierze jak FOX czy HBO. Oby tylko bez cenzury.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+