Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Universal Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) wielebny Zobacz post
    U mnie też wszystkie nowe kanały nie mają uprawnień, a mam stary silver czy tam gold, że wszystkimi C+ i HBO...
    Jak zapewne zdążyłeś się zorientować nie jesteś osamotniony ;) NC+ niebawem dostarczy Ci Nową definicje rozrywki ;)
    sigpic
    Od 2008-12-03 ITI-3740SX mediaBOX+ SONY Bravia 3D i DAV-DZ260
    Canal+Silver @ll Canal+ i HBO - 69/12

Czasza 85 cm 2x TechniSat TechniSwitch 2x TechniSat TwinDi-LNB 0007/8882

Komentarz

czasami jednak wolałbym, żeby zaproponowali starą definicje rozrywki... jakoś było nowocześniej niż teraz... ;)

Komentarz

Gdyby nie cenzura czasem bym coś obejrzał.

edit: widzę że na wszystkich nowych kanałach i tak mam brak uprawnień. I dobrze. Takiego szajsu i tak nie chcę. Gorzej że jak dołączą coś wartościowego to pewnie też będzie brak uprawnien i konieczność wzięcia nowej umowy z nowymi pakietami. Kolejny powód dla powiedzenia żabojadom papa.
        Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-03-12, 08:38.

Komentarz

Witam

U mnie też nie świecą nowe kanały na turbo. Na pewno zaświecą w czerwcu, bo właśnie wtedy kończy mi się umowa. Mam dosyć już tego bałaganu z nieprawdopodobną ilością reklam i dodatkowymi płatnościami za coś co jest ogólnie za free np. player (TVN). Bye bye nc+. Pozdrawiam

Komentarz

Uprawnienia do kilku godzin pewnie beda. Przeciez tak samo bylo, gdy dodawali te 15 kanalow.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              Gdyby nie cenzura czasem bym coś obejrzał.

edit: widzę że na wszystkich nowych kanałach i tak mam brak uprawnień. I dobrze. Takiego szajsu i tak nie chcę. Gorzej że jak dołączą coś wartościowego to pewnie też będzie brak uprawnien i konieczność wzięcia nowej umowy z nowymi pakietami. Kolejny powód dla powiedzenia żabojadom papa.
              Reguła wszystkich stacji TV na świecie jest taka sama ...kanały mają być pospolite aby telewidz nie był za mądry gdyż głupim jest łatwiej rządzić i wszędzie jest tak samo. Wszyscy krytykujący piszą o wartościowych kanałach których to stacje TV nie dodają do ramówek...ale żaden z krytykujących nie podał NAZW tych wartościowych kanałów.., a więc które to kanały ???

Komentarz

Uprawnienia spłynęły. Pierwsza reakcja - o żesz kurde, ale pikseloza.

PS. Nie włączajcie 13 Ulicy. To już arabskie śmieci mają lepszą jakość.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  Uprawnienia spłynęły. Pierwsza reakcja - o żesz kurde, ale pikseloza.

PS. Nie włączajcie 13 Ulicy. To już arabskie śmieci mają lepszą jakość.
                  Akurat mi zalezalo na Universal Ch. i Sci-Fi a 13 Ulicy nie bede ogladal.Pozdro
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Ramówka wróży piękne HD;)

Komentarz

napisał(a) wielebny Zobacz post
                      U mnie też wszystkie nowe kanały nie mają uprawnień, a mam stary silver czy tam gold, że wszystkimi C+ i HBO...
                      Standard. Nie przedłużyłeś umowy na nowych warunkach to i nowych kanałów nie masz. No ale jesteś wolnym człowiekiem i możesz wypowiedzieć umowę no i oczywiście płacisz dużo mniej za C+ i HBO niż gdybyś przedłużył umowę.

Komentarz

napisał(a) piotr-ek Zobacz post
                        Standard. Nie przedłużyłeś umowy na nowych warunkach to i nowych kanałów nie masz. No ale jesteś wolnym człowiekiem i możesz wypowiedzieć umowę no i oczywiście płacisz dużo mniej za C+ i HBO niż gdybyś przedłużył umowę.
                        Nic podobnego, kanały trafiły do starych promocji również a poślizg był z uprawnieniami które chyba wszyscy koło południa już mieli.
                        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Mam pytanie ma nc+ przez orange tv iptv no niestety właściciel blogu zabrania zakładać anteny satelitarne i mam wersje iptv czy tam tez będą kanały 13 Ulica, E! Entertainment, Universal Channel i Scifi Universal w z nc+ bo mam pakiet uniwersum na iptv ale orange na swoim forum moje pytanie skasowało może wy mi odpowiedzcie bo nie wiem sam?

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                            żartujesz?

być może samo logo i napisy, reszta to betacam.
                            Nie widziałem (FilmBox ArtHouse), więc trudno mi się odnieść, ale zawartość na mój gust b. dobra. I nie ma tych filmów np. na YT.
                            Co do jakości Universal Channel HD, popatrzyłem, podejrzałem i jak na kanał HD powiem, tak tak piękne logo w HD Jak widać opakowanie produktu, to nie wszystko...
                            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Jak dla mnie jeden z lepszych kanałów na nc+ Jak nie najlepszy Nie wliczając sportowych oczywiście - coś co faceci lubią najbardziej
                              Ostatni raz edytowany przez tomasz89; 2014-03-17, 09:31.

Komentarz

Ty chyba żartujesz. Mów za siebie. Ja za siebie powiem. Jakościowo dno, a seriale nie bardzo mnie interesują, ale to co przez chwilę widziałem to starocie. No i na pewno znajdą się znacznie lepsze kanały w NC+.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+