Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Universal Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Jestem w stanie zaakceptować reklamy ale jeśli są często i bloki są na tyle długie, że zapominam co oglądałam to odpuszczam taki kanał. Są jakieś granice.

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
      Jestem w stanie zaakceptować reklamy ale jeśli są często i bloki są na tyle długie, że zapominam co oglądałam to odpuszczam taki kanał. Są jakieś granice.
      To fakt ostatnio na Foxie jak ogladalem T.W.D. reklam bylo sporo !!!!!!!! Ale masz racje
      I tak cieszy mnie fakt dodania Universal Ch.HD a w szczegolnosci Sci-Fi Universal
      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Ciekawe co stało na przeszkodzie dodać ten kanał np. 1 marca. "Intelligence" właśnie leci 2 odcinek. Oglądanie serialu bez pierwszego odcinka raczej mija się z celem. Czy w Universalu nikomu nie przyszło to do głowy? Serial popularny, nowy, kilka tygodni po amerykańskiej premierze. Idealnie by się nadawał do promowania kanałów wśród abonentów nc+.

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
          Ciekawe co stało na przeszkodzie dodać ten kanał np. 1 marca. "Intelligence" właśnie leci 2 odcinek. Oglądanie serialu bez pierwszego odcinka raczej mija się z celem. Czy w Universalu nikomu nie przyszło to do głowy? Serial popularny, nowy, kilka tygodni po amerykańskiej premierze. Idealnie by się nadawał do promowania kanałów wśród abonentów nc+.
          Tym bardziej ze system kodowania nc+ przy tym kanale jest juz od dluzszego czasu !!!!!!
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
            Jeśli miałeś w "n" to powinieneś pamiętać jaka to była "nędza".
            zgadza się, pamiętam - nędza. Reklamują ten kanał "najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale na świecie", tymczasem filmów jest jak na lekarstwo tzn. maksymalnie dwa dziennie albo wcale. Sprawdziłem, jak to wygląda obecnie, są to stare odgrzewane kotlety np. Tożsamość Bourne'a, Dziennik Bridget Jones itp.
            Seriali na ogół nie oglądam, te tutaj jakieś dziwne, chyba dla gimbusów - Bananowy doktor 4 (Syn Marisy z niewiadomych przyczyn traci na wadze. Zaniepokojona matka szuka pomocy u Hanka. Ten znajduje najlepszego pediatrę w Hamptons), Słoneczny patrol (odc. 19 - Eddie twierdzi, że widział nad wodą ducha. Wszyscy są przekonani, że postradał zmysły. Hobie pomaga dawnemu przyjacielowi).
            Poważnie pytam, Wy to oglądacie (oglądaliście kiedyś)???

PS Kanał filmowy wart dodania w nc+ FilmBox ArtHouse! Oferta programowa obejmuje klasykę światowego kina artystycznego a także filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. Tylko szkoda, ze w SD
            Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-03-11, 23:21.
            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
              Ja nie jestem w stanie oglądać tego kanału z uwagi na ilość reklam. Gorzej niż na polsacie.
              jeszcze gorzej jest tylko na tvn:
              blok reklamowy -> ogłoszenie nadawcy -> blok reklamowy -> ogłoszenie społeczne -> blok reklamowy -> autopromocja -> blok reklamowy.......
              i nadal pamiętasz co oglądałaś?
              ------------------------
              napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              .../PS Kanał filmowy wart dodania w nc+ FilmBox ArtHouse!..../
              żartujesz?
              ...Tylko szkoda, ze w SD
              być może samo logo i napisy, reszta to betacam.
              Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-03-11, 23:46.
              .

Komentarz

Wszystkie 4 kanały juz są na liście dekodera, ale uprawnień brak.
                PINOL
                --
                CLRA TURBO & wifibox

Komentarz

napisał(a) pinol Zobacz post
                  Wszystkie 4 kanały juz są na liście dekodera, ale uprawnień brak.
                  Będzie uprawnień godzinach przedpołudnie

Komentarz

napisał(a) Jakiwo Zobacz post
                    Będzie uprawnień godzinach przedpołudnie
                    Ja nie wiedzie co czesz
                    Napisz po polsku!
                    TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post

Stacja pojawi się w ofercie platformy nc+ 12 marca i będzie dostępna od pakietu Universe+. Zagości na pozycji 187.
                      Zachęcamy do rozmowy na temat kanału.

Ciekawostka powinien być a nie ma ;) Mam Canal+ Silver z 6 Canal+ i HBO a na 187 Brak uprawnień. To bardzo motywuje by przedłużyć umowę.

A tak na marginesie to chyba wątek powinien rozwijać się w dziale FTA a nie Film zgodnie z rozmieszczeniem w ramówce EPG ;)
                      Ostatni raz edytowany przez warkotek; 2014-03-12, 07:26.
                      sigpic
                      Od 2008-12-03 ITI-3740SX mediaBOX+ SONY Bravia 3D i DAV-DZ260
                      Canal+Silver @ll Canal+ i HBO - 69/12

Czasza 85 cm 2x TechniSat TechniSwitch 2x TechniSat TwinDi-LNB 0007/8882

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                        zgadza się, pamiętam - nędza. Reklamują ten kanał "najbardziej lubiane i najczęściej oglądane ...
                        Na każdy z nowo dodanych kanałów wylewasz pomyje a tak Cię razi jak ktoś krytykuje, sam wiesz który, Twój ulubiony kanał Może trochę umiaru albo nie czyń drugiemu itp. Chociaż poczekaj aż kanały zaświecą na ADB.

napisał(a) warkotek Zobacz post
                        Ciekawostka powinien być a nie ma ;) Mam Canal+ Silver z 6 Canal+ i HBO a na 187 Brak uprawnień. To bardzo motywuje by przedłużyć umowę.

...)
                        Spokojnie, dzień się jeszcze nie skończył a uprawnienia powoli spływają.
                        Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-03-12, 07:37.
                        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

kostek88 ;)

Na TVN jeszcze pamiętam ale tam oglądam tylko Fakty i W-11 więc wytrzymuję
                          Ostatni raz edytowany przez Frauka; 2014-03-12, 08:03.

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post

Spokojnie, dzień się jeszcze nie skończył a uprawnienia powoli spływają.
                            Wiem o tym ale znając ich tempo działania trzeba ich szybko zmotywować by wszystko zadziałało w najbliższej przyszłości (patrz czas NC+ ok 1/2 roku) lub w niebawem jak w przypadku NC+Go (patrz czas NC+ ok 1 roku)
                            Ostatni raz edytowany przez warkotek; 2014-03-12, 07:46.
                            sigpic
                            Od 2008-12-03 ITI-3740SX mediaBOX+ SONY Bravia 3D i DAV-DZ260
                            Canal+Silver @ll Canal+ i HBO - 69/12

Czasza 85 cm 2x TechniSat TechniSwitch 2x TechniSat TwinDi-LNB 0007/8882

Komentarz

Ciekawe kiedy nka i CP się jorgną, że nie liczy się ilość tylko jakość i wyczyszczą swoją ofertę zostawiając maksymalnie 50 kanałów bo 90% klientów większa ilość kanałów nie jest potrzebna gdyż i tak nikt nie ogląda więcej jak 15-20 kanałów i to licząc mężczyzn, kobiety i dzieci.
                              Dobrze, że wiszę na starej umowie bezterminowej i wszystkie te "nowości" mnie omijają, gdyż nie mam do nich dostępu.

Komentarz

U mnie też wszystkie nowe kanały nie mają uprawnień, a mam stary silver czy tam gold, że wszystkimi C+ i HBO...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+