Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Universal Channel HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Universal Channel HD

Universal Channel HD to kanał oparty na silnych charakterach postaci, oferujący wysokiej jakości filmy i seriale sensacyjne, komediowe, a także kinowe hity z Hollywood. Universal Channel to ekskluzywne premiery amerykańskich seriali, takich jak: „Arrow” czy „Intelligence”. Wkrótce widzowie będą mogli też oglądać dwa nowe sitcomy: „ Millerowie” i „Kirstie”.

Stacja pojawi się w ofercie platformy nc+ 12 marca i będzie dostępna od pakietu Universe+. Zagości na pozycji 187.
    Zachęcamy do rozmowy na temat kanału.

Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-03-11, 17:20.

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    [...]
    Zagości na pozycji 187.
    Zachęcamy do rozmowy na temat kanału.

Gratulacje dla układających listę kanałów..
    Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Dokładnie.
      Powyżej 119 nie znam programów. Dla mnie powyżej 119 pozycji programy nie istnieją, nawet zapomniałem, że nc+ posiada Filmboxy w ofercie swojej.
      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

ja to się w ogóle zastanawiam kto ogląda taki program jaki universal channel bez znaczenia jest na której pozycji taki program się znajdzie bo i tak większość użytkowników platformyi tak takiego programu nie dostrzeże lepiej wzmocnili b oferte canalplus niż inwestować w takie programy niestety dla większości ludzi liczy się ilość nie jakość więc masy będą zadowolone
        Canal+Gold: Canal+(6), HBO, History za: 79 zł

Komentarz

napisał(a) mori Zobacz post
          ja to się w ogóle zastanawiam kto ogląda taki program jaki universal channel bez znaczenia jest na której pozycji taki program się znajdzie bo i tak większość użytkowników platformyi tak takiego programu nie dostrzeże lepiej wzmocnili b oferte canalplus niż inwestować w takie programy niestety dla większości ludzi liczy się ilość nie jakość więc masy będą zadowolone
          nie ma to jak jedna osoba stwierdza że wie co sądzi "większość".

Ja się cieszę że tan kanał powrócił (był wcześniej w n), tyle że mógł by być na liście obok kanałów serialowych fox i axn
          comfort+extra+ multi+ 8c+ HBO - 59 zł

Komentarz

Jeśli miałeś w "n" to powinieneś pamiętać jaka to była "nędza".

Komentarz

napisał(a) bobo20 Zobacz post
              nie ma to jak jedna osoba stwierdza że wie co sądzi "większość".

Ja się cieszę że tan kanał powrócił (był wcześniej w n), tyle że mógł by być na liście obok kanałów serialowych fox i axn
              Popieram dodam od siebie ze powinien zajac miejsce Viacom Blink wogole to obecna lista nadaje sie do calkowitej rekonstrukcji za czasow Nki nie bylo takiego balaganu wszystkie kanaly filmowe i serialowe byly w pakiecie Hity Filmowe (Film w nc+) jeden po drugim to co jest teraz przyprawia o mdlosci.Juz pisalem ze cieszy mnie powrot tych kanalow bo od zawsze mialem je w N!!!! Pozdrawiam
              @olo46 dla kogo nedza to nedza ja akurat czesto je ogladalem szczegolnie Sci-Fi Universal !!!!!!!!!!!
              Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-03-11, 18:53.
              Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                Jeśli miałeś w "n" to powinieneś pamiętać jaka to była "nędza".
                Chyba byliśmy w zupełnie różnych platformach "N"

Komentarz

Universal nie jest zły tym bardziej że jest w HD jest wiele więcej mniej wartościowych kanałów
                  31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
                    Universal nie jest zły tym bardziej że jest w HD jest wiele więcej mniej wartościowych kanałów
                    Dokladnie Universal Ch.HD bije na glowe CBS Drama i CBC Action ktorych to dodanie jest klapa nc+ SD 4:3 w epoce 16:9 i HD!
                    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-03-11, 19:09.
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Witajcie !

Kanały dostępne będą dzisiaj od północy ? Czy od jutra rana ?
                      Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Komentarz

napisał(a) Kwiatek94 Zobacz post
                        Witajcie !

Kanały dostępne będą dzisiaj od północy ? Czy od jutra rana ?
                        Raczej przed poludniem dodadza cala paczke Universal na liste w boxach.
                        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-03-11, 19:30.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                          Raczej od przed poludniem dodadza na liste w boxach.
                          Dzięki wielkie za odpowiedź !
                          Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Komentarz

Ja nie jestem w stanie oglądać tego kanału z uwagi na ilość reklam. Gorzej niż na polsacie.

Komentarz

napisał(a) Frauka Zobacz post
                              Ja nie jestem w stanie oglądać tego kanału z uwagi na ilość reklam. Gorzej niż na polsacie.
                              Fakt tylko ze z reklamami jest wiekszosc kanalow nawet te wartosciowe np.TCM nie wiem jak jest obecnie za czasow Nki dalo sie przezyc.Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+