Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmbox Arthouse

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Filmbox Arthouse

http://satkurier.pl/news/95918/filmb...-polsacie.html

Czy pojawi się też w NC+?
    Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Ja proponuje jeszcze bardziej po ćwiartować ofertę FILMBOX - bo dlaczego nie może być 10 kanałów?

i tak w kółko to samo leci na nich - wiec niech się zapętlają

coraz gorzej w na naszym rynku PAY-TV się dzieje, coraz gorzej
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Mam wszystkie "Filmbox" i stwierdzam więcej nam nie potrzeba
      jedyne co mogą zmienić to przejście z SD na HD

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
        Ja proponuje jeszcze bardziej po ćwiartować ofertę FILMBOX - bo dlaczego nie może być 10 kanałów?

i tak w kółko to samo leci na nich - wiec niech się zapętlają

coraz gorzej w na naszym rynku PAY-TV się dzieje, coraz gorzej
        A dziwisz się? Skoro nawet, zdawać się może, świadomy abonent jakim jest użytkownik forum cieszy się z dodania byle chłamu, byle sztuka była...

Dopóki ilość będzie ważniejsza niż jakość zmian nie ma się co spodziewać.
        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

FILMBOX ARTHOUSE kolejna zapchaj dziura na polskim rynku
          Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
          Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
            A dziwisz się? Skoro nawet, zdawać się może, świadomy abonent jakim jest użytkownik forum cieszy się z dodania byle chłamu, byle sztuka była...
            nie to że tutaj na forum jest kilku kolekcjonerów kanałów mnie nie dziwi - nie wiem może chwalą w szkole ze mają 150 kanałów?

pisałem w szerszym kontekście o naszej kondycji PAY-TV która zmierza absolutnie w złą stronę,
            w stronę ilości zamiast jakości

chciałbym mieć JEDEN Discovery, JEDEN NGC, JEDEN Canal+ itd ale w idealnej jakości dźwięku i obrazu a nie setki zapychaczy na których ważna jest jedynie oglądalność reklam - nic wiecej

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
              jest kilku kolekcjonerów kanałów mnie nie dziwi - nie wiem może chwalą w szkole ze mają 150 kanałów?
              Masz kogoś na myśli
              Nawet jak mają te 150 kanałów to ich rodzice..... "gimbusy" do roboty

Komentarz

@GDA popieram tym bardziej ze w nc+ mamy juz kanaly z podobnym repertuarem filmowym MGM HD , TCM czy tez CBS Europa kolejny Filmbox to kolejna zapchaj dziura wogole caly ten pakiet Filmbox nie jest warty 9.90 bo mailem dostalem mozliwosc jego wlaczenia tylko po co jak filmy ktore tam walkuja juz tam ogladalem majac ten pakiet w N.Pozdrawiam
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                  @GDA popieram tym bardziej ze w nc+ mamy juz kanaly z podobnym repertuarem filmowym MGM HD , TCM czy tez CBS Europa
                  na MGM nie przypominam sobie np. filmów Hitchcocka. Jeśli będzie to kanał na wysokim poziomie w stylu MGM, to czemu nie? Na pewno będzie miał większą oglądalność niż Motowizja, czy Zest TV.

Chętnie przypomniałbym sobie arcydzieła Viscontiego, Kurosawy, Felliniego, Hitchcocka tym bardziej że na kanałach premium choć nowości, to zwykła sieczka. Te styczniowe hity Canal+ w stylu „Niemożliwe”, „Mistrz”, „Szklana Pułapka 5”, „Bitwa pod Wiedniem”, „Pod kopułą” i „Brooklyn 9-9” to w porównaniu z klasyką DNO.

Tymczasem na FilmBox Arthouse same perełki - kultowy "Pies andaluzyjski" Luisa Bunuela, pierwsze thrillery Alfreda Hitchcocka, m.in. "39 kroków" z 1935 roku, "Nie żałuję swojej młodości" w reżyserii Akiro Kurosawy czy nagrodzone Złotą Palmą w Cannes "Słodkie życie" Federico Felliniego z niezapomnianą rolą Marcello Mastroianniego.
                  Nie przypominam sobie, żeby któryś z tych filmów był na wymienionych przez Ciebie kanałach.
                  Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-01-31, 10:42.
                  TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

No i ponoć filmy są tak jak swego czasu na Sundance czyli w oryginale z polskimi napisami. Szkoda tylko ze nie HD.

Chociaż pewnie jak się okaże że oglądalność słaba (no bo starocie i to z napisami) to CeP wymusi popsucie kolejnego kanału lektorem.

Komentarz

Ten kanał obraz rodem z kaset VHS już nadaje i nie widze w nim nic ciekawego
                      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

tam jest tylko 26 kanalow SD, a w nocy dochodza 2 kolejne i pomyslec ze w 2000 roku nadawcy wychodzili z zalozenia, zeby byla dobra jakosc nadawanego kanalu, to moze byc na jednym tp max 7 kanalow
                        sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

jednym slowem bijemy rekordy w upychaniu kanalow na jednym tp

Europa moze sie od nas uczyc

Komentarz

Brakuje tylko tego kanłau, (chyba że będzie opcja podłączenia Dragon Cinema HD). Filmbox Arthouse ma niezłą ramówkę. Filmy niektóre stare ale niosące jakieś przesłanie.
                            Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+