Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CBS Europa HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CBS Europa HD

W związku z dodaniem kanału CBS Europa do naszej oferty zajmie on pozycję 184 na liście kanałów.

Dodam, że jest to kanał przedstawiający produkcje filmowe z całego świata, nie tylko te komercyjne, ale także niszowe.

Zachęcam do dyskusji na jego temat.

Napiszcie ktore z tych 15 kanalow na jakich dekoderach beda dostepne??? Bo platforma niby jedna NC+ a kodowania dwa... i nie wszystkie kanaly sa rowno dostepne!!! Moze ktos sie zajmie ta dyskryminacja jednych i drugich!!!!

Komentarz

Już bardziej nie mogli chyba ścisnąć tego obrazu na aktualnie emitowanym filmie!!!! Czy ktoś tą sytuację jeszcze w firmie kontroluje?
      EDIT: Czy ten kanał tak wygląda zawsze?
      Ostatni raz edytowany przez gooralek77; 2013-12-06, 11:40.
      5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
      2850ST / APOLLO (DVB-T)
      Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

CBS Europa nie ma logotypu w EPG dekodera. Ciekawe, bo CBS Drama i CBS Action mają, a CBS Europa i CBS Reality już nie.

Komentarz

U mnie nie działają dwa pierwsze
          Pakiet Comfort+
          Multi+
          Filmbox
          HBO
          Premium Sport &Film
          CANAL+ VOD
          EXTRA+ za 79zł na całą umowę
          Dekoder turbo 500gb

Komentarz

Piksel goni piksel :/ Po co to nc+ dodało? Ja pier... To gorsze od Mango24, bo już w Mango obraz to żyleta w porównaniu do tych śmieci, które dodali... nie sądziłem, że będzie aż tak źle, nigdy tych kanałów nie widziałem w akcji, ale nie wyobrażałem sobie, że będzie tak tragicznie.
            Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
            Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Też masz problem. Nie chcesz, to nie oglądaj, zamiast marudzić i bronić innym.

Komentarz

Czy ten program nadaje w mono? Coś tam sobie nagrałem, wrzuciłem na komputer i program oznaczył dźwięk jako mono 2 kanały.

Komentarz

Czy ktoś ma ten kanał a jak jest to na jakim kanale? U mnie po wprowadzeniu tego kanału w HD nie mogę go znaleźć i na pozycji 184 go nie ma

Komentarz

napisał(a) Grzegorzzz28 Zobacz post
                    Czy ktoś ma ten kanał a jak jest to na jakim kanale? U mnie po wprowadzeniu tego kanału w HD nie mogę go znaleźć i na pozycji 184 go nie ma
                    U mnie jest na pozycji 184. Jeżeli nie masz go wcale to spróbuj może pobrać listę kanałów ręcznie.
                    Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+