Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ALE KINO+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • ALE KINO+ HD  Kanał filmowy ale kino+ odkrywa przed widzem to, co najlepsze w światowym kinie. To jakość pod stałą kontrolą. Na różnorodny program stacji składają się tylko starannie wybrane filmy. Filmy nagradzane na festiwalach w Berlinie, Cannes i Wenecji, kino autorskie i kontrowersyjne spotyka się tu zarówno z hollywoodzkimi hitami, jak i wybitną klasyką filmową. ale kino+ to także premierowe emisje znakomitych europejskich seriali kryminalnych. Specjalnością stacji są cykle tematyczne i wieczory specjalne, w których filmowa rzeczywistość jest prezentowana w sposób niebanalny i bez stereotypów. Uzupełnieniem programu ale kino+ jest interaktywna strona internetowa www.alekinoplus.pl z bogatą bazą informacji o filmach, które dotąd były wyświetlane na antenie stacji (prawie 6000 opisów filmów fabularnych, dokumentalnych i krótkometrażowych). Pod adresem www.alekinoplus.pl/spolecznosc/blog można czytać blog znanego recenzenta Bartosza Żurawieckiego.
  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-09-01, 16:17. Powód: Zmiana logo

 • #2
  Witam dlaczego ten kanał i parę innych się powtarza w liście kanałów.

  Komentarz


  • #3
   żebyś go częściej oglądał
   TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

   "nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

   Komentarz


   • #4
    „KINO MÓWI: OBLICZA WOJNY”
    W KWIETNIU W ALE KINO+    Kwietniowe „KINO MÓWI” to cztery filmy, których twórcy opowiadają o wojnie przez pryzmat losów zwykłych ludzi. Co znaczy ona dla jednostek? Jakie są konsekwencje wojennych przeżyć? W kolejne czwartki od 4 do 25 kwietnia ale kino+ pokaże: „Walc z Baszirem”, „W lepszym świecie”, „Upadek” oraz „Ryzykantkę”. Emisję każdego filmu poprzedzi rozmowa z zaproszonymi do studia gośćmi.

    Cykl otworzy „Walc z Baszirem” (2008) - nagrodzony m.in. Złotym Globem i Cezarem film, który można uznać za rodzaj autoterapii. Reżyser Ari Folman opowiada w nim o osobistej traumie - jako młody chłopak został wraz z kolegami ze szkoły wcielony do armii i wysłany na front pierwszej wojny libańskiej. Wyparte ze świadomości wydarzenia z 1982 roku okazały się niemożliwe do samodzielnej rekonstrukcji. Reżyser postanowił odszukać towarzyszy broni, by pomogli mu uporządkować fakty. Konfrontacja ludzkiej pamięci i rzeczywistych wydarzeń przybrała u Folmana rzadko spotykaną formę animowanego dokumentu.
    Premiera: czwartek, 4 kwietnia, godz. 20.10
    Najbliższa powtórka: niedziela, 7 kwietnia, godz. 21.55


    Nagrodzony Oscarem® duński film „W lepszym świecie” (2010) w reżyserii Susanne Bier to z kolei opowieść o radzeniu sobie z różnymi przejawami przemocy. Bohaterem jest Anton, lekarz pracujący w afrykańskim obozie dla uchodźców. W polowych warunkach dokonuje skomplikowanych operacji. Po odbyciu kolejnej misji wraca do Danii. Tu odkrywa, że jego nastoletni syn Elias jest kozłem ofiarnym w szkole. Z jego prześladowcami zmierzy się kolega z ławki, Christian. Chłopcy szukają sprawiedliwości, od której zwykle zaczynają się wojny.
    Premiera: czwartek, 11 kwietnia, godz. 20.10

    Tydzień później ale kino+ pokaże „Upadek” (2004) – próbę rekonstrukcji ostatnich 12 dni życia Adolfa Hitlera. Spędził je, ukrywając się z najbliższymi współpracownikami w bunkrze pod berlińskimi ulicami. Postać Hitlera była tematem kilkudziesięciu filmów – jednak największe kontrowersje wzbudza „Upadek”, który oprotestowywano jeszcze przed premierą. Zarzucano mu m.in. wybielanie wodza III Rzeszy. Za kamerą stanął ceniony niemiecki reżyser Oliver Hirschbiegel, a w postać dyktatora wcielił się szwajcarski aktor Bruno Ganz. „Upadek” był nominowany w 2005 roku do Oscara® w kategorii najlepszy film zagraniczny.
    Premiera: czwartek, 18 kwietnia, godz. 20.10

    Cykl w ale kino+ zakończy „Ryzykantka” (2010) – oparty na faktach thriller z Rachel Weisz w roli głównej. Jest rok 1999. Policjantka Kathryn Bolkovac otrzymuje propozycję wyjazdu do powojennej Bośni w roli obserwatorki ONZ. Na miejscu, w trakcie rutynowych działań wpada na trop handlu kobietami na przerażającą skalę. Ludzie, którzy powinni zapewnić im bezpieczeństwo, bagatelizują sprawę. Kathryn podejmuje nierówną i niebezpieczną walkę o wolność dla zastraszanych kobiet.
    Premiera: czwartek, 25 kwietnia, godz. 20.10

    Komentarz


    • #5
     NIEBEZPIECZNE GRY I PROWOKUJĄCE PYTANIA.
     CYKL „ZABAWY W BOGA” W KWIETNIU W ALE KINO+     W kwietniowym cyklu „Zabawy w Boga” ale kino+ pokaże pięć filmów o wkraczaniu człowieka w boskie kompetencje. Będą to: „Siódma pieczęć”, „Kieł”, „Alpy” „Adoracja” i „Bez duszy”. Premiery w środy od 3 do 24 kwietnia po 20:10.

     Cykl w ale kino+ rozpocznie pytanie o obojętność Boga wobec zła w „Siódmej pieczęci” Ingmara Bergmana. Kontrola, manipulacja i tajemnicze rytuały to tematy filmów „Kieł” i „Alpy”, zaliczanych do tzw. greckiej nowej fali. Jaka jest moralna odpowiedzialność za akty terroryzmu? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć Atom Egoyan, reżyser prowokacyjnej „Adoracji”. Na koniec cyklu ale kino+ pokaże skutki eksperymentowania z bytami niematerialnymi w komedii „Bez duszy”.

     O filmach
     Wypełniona symboliką „Siódma pieczęć” (1957) to jeden z najważniejszych filmów w twórczości Ingmara Bergmana. Uhonorowany w Cannes Nagrodą Specjalną Jury obraz otworzył szwedzkiemu mistrzowi drogę do międzynarodowej sławy i dał mu przydomek „filozofa ekranu”.
     Po dziesięciu latach spędzonych na krucjatach rycerz Antonius Block (Max von Sydow) i jego giermek Jöns (Gunnar Björnstrand) wracają do Szwecji. Po dręczonego kryzysem wiary Blocka przybywa Śmierć (Bengt Ekerot). Rycerz, chcąc odwlec ostateczny moment, proponuje partię szachów. Stawką w grze jest życie.
     Premiera: środa, 3 kwietnia, godz. 20.10
     Najbliższa powtórka: sobota, 6 kwietnia, godz. 10.10


     „Alpy” i „Kieł” to filmy Giorgiosa Lanthimosa, przedstawiciela greckiej nowej fali, która w ostatnich latach podbija międzynarodowe festiwale. Tytułowe „Alpy” (2011) to grupa, której członkowie zawodowo zajmują się wcielaniem w role zmarłych niedawno osób, by pomóc ich bliskim pogodzić się z traumą utraty. Wewnątrz grupy obowiązuje system surowych zasad, a za ich złamanie grozi kara. Film walczył o Złotego Lwa w 2011. Nominowany do Oscara® „Kieł” (2009) to z kolei niepokojąca historia małżeństwa, które wychowuje dzieci w izolacji od społeczeństwa, wpajając im absurdalne zasady życia i strach przed światem zewnętrznym.
     Premiera: środa, 10 kwietnia, od godz. 21.15

     Kolejnym tytułem cyklu będzie „Adoracja” (2008) Atoma Egoyana, prezentowana w konkursie głównym na festiwalu w Cannes w 2008. Bohaterem filmu jest nastoletni Simon (Devon Bostick), wychowywany po śmierci rodziców przez wuja. W szkole ma napisać wypracowanie w oparciu o prasową notkę. Jest to informacja o terroryście, który chciał wysadzić samolot, podrzucając bombę do torby swojej ciężarnej dziewczyny. Simon przeżywa tę historię bardzo osobiście. Wyobraża sobie, że jest dzieckiem kobiety z samolotu, a jego ojciec to niedoszły zamachowiec. Wypracowanie trafia do internetu, a chłopak buduje wokół niego swoją wymyśloną tożsamość. Opowieść o rzekomym ojcu-terroryście budzi silne emocje wśród internautów i zatacza coraz szersze kręgi.
     Premiera: środa, 17 kwietnia, godz. 20.10

     Na zakończenie cyklu ale kino+ zaprasza na komedię „Bez duszy” (2009), nominowaną w 3 kategoriach do Independent Spirit Award w 2010. Nowojorski aktor Paul (Paul Giamatti) staje przed szansą zagrania na Broadwayu w „Wujaszku Wani” Czechowa. Niestety, znerwicowany i pełen wewnętrznego niepokoju, nie może skupić się na roli. Kiedy więc znajduje w gazecie informację o nowej usłudze, „Przechowalni dusz”, natychmiast postanawia poddać się usunięciu swojej kłopotliwej duszy…
     Premiera: środa, 24 kwietnia, godz. 20.10

     Komentarz


     • #6
      NOWY SERIAL KRYMINALNY „MARIA WERN” OD KWIETNIA W ALE KINO+

      NOWY SERIAL KRYMINALNY „MARIA WERN”
      OD KWIETNIA W ALE KINO+


      ale kino+ zaprasza na premierę serialu „Maria Wern”, opartego na bestsellerowych powieściach kryminalnych szwedzkiej pisarki Anny Jansson. Bohaterką siedmioodcinkowej serii jest policjantka Maria Wern, której areną działań staje się piękna i surowa Gotlandia.
      Emisje w niedziele od 21 kwietnia do 2 czerwca o 20:10.


      Maria Wern (Eva Röse) próbuje po śmierci męża na nowo poskładać życie, godząc karierę zawodową z wychowywaniem dzieci. Rozpoczyna pracę na posterunku policji w Visby – największym mieście Gotlandii. Tu poprowadzi śledztwa nad przestępstwami, których zaskakująca brutalność przedziwnie splata się z surowym pięknem wyspy. Zajmie się m.in. sprawą rytualnego morderstwa popełnionego w noc letniego przesilenia, śledztwem w sprawie seryjnego zabójcy czy problemem ekoterrorystów.

      Główną bohaterkę gra Eva Röse, popularna szwedzka aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z serialu „The Befallen”. W jej współpracownika, technika Eka, wcielił się Ulf Friberg, jeden z ciekawszych szwedzkich aktorów średniego pokolenia. Międzynarodowej publiczności znany jest m.in. z roli Hansa-Erika Wennerströma w „Dziewczynie z tatuażem” Davida Finchera.

      O autorce
      Anna Jansson
      urodziła się i wychowała na Gotlandii. Pod koniec lat 70. rozpoczęła studia pielęgniarskie, a myśl o pisaniu długo pozostawała jedynie jej marzeniem. Pierwszy tom z cyklu o Marii Wern - „Milczący Bóg” wydała dopiero w 2000. Dotychczas ukazało się jego trzynaście części. Ostatnia powieść o przygodach Marii Wern sprzedała się w ponad 100 000 egzemplarzy. Mimo sukcesów wydawniczych, Anna Jansson nadal pracuje w szpitalu chorób płuc w Örebro.

      Miejsce akcji - Gotlandia
      Na literackiej mapie Szwecji znajduje się kilka ważnych punktów: Ystad objął opieką Kurt Wallander, bohater powieści Henninga Mankella. Fjällbacka należy do Eriki Falck i Patrika Hedströma, stworzonych przez Camillę Läckberg, a położona na dalekiej północy Kiruna to tereny Rebecki Martinsson z powieści Åsy Larsson. Bohaterka Anny Jansson, Maria Wern, działa z kolei na Gotlandii. Grupa wysp, do których należy Gotlandia, może poszczycić się nie tylko średniowieczną starówką Visby czy surowym pięknem przyrody, ale i filmowym szczęściem. To na Fårö, jednej z mniejszych wysp, sporą część życia spędził Ingmar Bergman. Piękno Gotlandii zachwyciło z kolei japońskiego mistrza animacji Hayao Miyzakiego. Tamtejsza przyroda stała się inspiracją do ilustracji w jego „Podniebnej poczcie Kiki”.


      „Maria Wern” w ale kino+ w każdą niedzielę od 21 kwietnia do 2 czerwca o godz. 20:10:

      21 kwietnia - Maria Wern: Milczący Bóg

      28 kwietnia - Maria Wern: Tajemnice Zmarłych

      5 maja - Maria Wern: Śnieżne Marzenia

      12 maja - Maria Wern: Niech Martwi Śpią

      19 maja - Maria Wern: Czarny Motyl

      26 maja - Maria Wern: Zaginiony Chłopiec

      2 czerwca - Maria Wern: Sekrety Przeszłości

      Komentarz


      • #7
       Żeby nie było, że tylko krytykuję NC+. Dla mnie osobiście, ten kanał (ALE KINO+) jest lepszy od C+ i HBO razem wziętych.

       Ale ja chyba jestem dziwny
       N: Mini Full dla Abo + MRP = 89zł
       NC+: WPT + 6xC+ + HBO + MRP = 89zł

       Komentarz


       • #8
        FILMOWE SPOJRZENIE NA INTYMNOŚĆ W MAJOWYM „KINO MÓWI” W ALE KINO+

        FILMOWE SPOJRZENIE NA INTYMNOŚĆ
        W MAJOWYM „KINO MÓWI” W ALE KINO+


        W majowym cyklu „KINO MÓWI” ale kino+ zaprasza na pięć filmów, które w różny sposób obrazują pojęcie intymności. W kolejne czwartki od 2 do 30 maja, po godzinie 20:10, stacja pokaże filmy: „Para do życia”, „Nic osobistego”, „Paradise Now”, „Nagi lunch” i „Oslo, 31 sierpnia”. Emisje poprzedzą rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi.


        Cykl „KINO MÓWI: Intymność” otworzy fiński kandydat do Oscara® w 2010 - dokument „Para do życia” (2010).
        W Finlandii działa około dwóch milionów saun. Są nie tylko miejscem towarzyskich spotkań, ale także swoistym konfesjonałem, w którym dochodzi do najszczerszych zwierzeń. To w niej Finowie – postrzegani jako ludzie zamknięci w sobie - prowadzą rozmowy na najbardziej osobiste tematy, nie wstydzą się okazywania słabości, wyznawania bolesnych wspomnień, a nawet płaczu.
        Premiera: czwartek, 2 maja, godz. 20:10

        Nagrodzony m.in. FIPRESCI na MFF Locarno w 2009 „Nic osobistego” (2009) Urszuli Antoniak to kameralna opowieść o spotkaniu dwojga samotników, między którymi nieoczekiwanie rodzi się szczególna więź. Ona to zbuntowana dziewczyna po przejściach, która ucieka od przeszłości na irlandzkie pustkowia, on - doświadczony życiem mężczyzna mieszkający na odludziu. Zawierają układ, który zakłada, że w ich relacji nie będzie „nic osobistego”. W rolach głównych występują: nagrodzona Srebrnym Lampartem w Locarno Lotte Veerbek oraz Stephen Rea.
        Premiera: czwartek, 9 maja, godz. 20:10

        „Paradise Now” (2005) to w opinii krytyków i publiczności ważny głos w dyskusji o konflikcie izraelsko-palestyńskim. Reżyser Hany Abu-Assad tworzy w nim niezwykle intymny portret dwóch zamachowców-samobójców. Khaled i Said zostają zwerbowani do przeprowadzenia samobójczego zamachu w Tel Awiwie. Celem ich misji są żołnierze armii izraelskiej. Akcja nie przebiega jednak zgodnie z planem i mężczyźni zostają rozdzieleni. Zdani tylko na siebie zaczynają zastanawiać się nad sensem swoich działań. Film był nominowany m.in. do Złotego Niedźwiedzia na MFF w Berlinie w 2005, a w 2006 do Oscara® w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.
        Premiera: czwartek, 16 maja, godz. 20:10

        „Nagi lunch” (1991) ekscentrycznego kanadyjskiego reżysera Davida Cronenberga to z kolei wizualizacja tego, co najintymniejsze – myśli i przeżyć. Bohaterem filmu jest William Lee (Peter Weller), pisarz i narkoman, który próbuje zerwać z nałogiem. Podejmuje w tym celu pracę tępiciela karaluchów. Niestety, zarówno on jak i jego żona Joan (Judy Davis) zaczynają zażywać środek owadobójczy i szybko się od niego uzależniają. Podczas jednego z narkotycznych seansów William przez przypadek zabija żonę. Po tym tragicznym wydarzeniu ucieka w narkotyczne wizje do halucynacyjnej krainy zwanej Międzystrefą (Interzone), w której maszyny do pisania zmieniają się w gadające robaki, w barach przesiadują dziwne stwory, a Joan wciąż żyje, choć jest zupełnie kimś innym.
        Premiera: czwartek, 23 maja, godz. 22:00

        Na zakończenie cyklu ale kino+ pokaże „Oslo, 31 sierpnia” (2011) Joachima Triera – niezwykle intymny portret osoby na granicy samobójstwa. Zmagający się z uzależnieniem od narkotyków Anders (Anders Danielsen Lie) dostaje przepustkę z lecznicy, by odbyć rozmowę o pracę. Ma szansę zacząć życie na nowo. Ta perspektywa napawa go jednak lękiem; ma poczucie, że niczego nie osiągnął, a wiele szans zmarnował. Szuka kontaktu z dawnymi znajomymi – jednak oni sami wydają się wypaleni, uwikłani w sieć zobowiązań, kredyty, nielubianą pracę. Otoczeni designerskimi gadżetami i codziennością z trudem maskują pustkę swojej egzystencji. Tłem opowieści jest tytułowe Oslo. Miasto urasta do rangi kolejnego bohatera filmu – jedynie z nim Anders jest w stanie nawiązać coś na kształt osobistej relacji.
        Premiera: czwartek, 30 maja, godz. 20:10

        Komentarz


        • #9
         Czyżby rosyjskie kino z kanału Wojna i Pokój HD zawitało do Ale kino+HD?
         PS.Tak w ogóle to film "Najlepsza pora roku" reż.S. Proskurina zakwalifikowany jako program dla 12 latków to lekkie przegięcie.
         Ostatni raz edytowany przez Doctor; 2013-04-25, 08:36.
         NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
         CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

         Komentarz


         • #10
          no to chyba dobrze?
          2 pudła ADB

          Komentarz


          • #11
           Przeglad filmow Nikity Michalkowa w maju w ale kino+

           PRZEGLĄD FILMÓW NIKITY MICHAŁKOWA
           W MAJU W ALE KINO+           W maju ale kino+ zaprasza na cykl 5 filmów jednego z najbardziej znanych reżyserów rosyjskich, Nikity Michałkowa. Przegląd rozpocznie w środę 1 maja jego najsłynniejszy obraz – nagrodzony Oscarem® dramat „Spaleni słońcem”. W kolejne środy od 8 do 29 maja stacja pokaże filmy: „Bez świadków”, „Kilka dni z życia Obłomowa”, „Niedokończony utwór na pianolę” oraz „Niewolnica miłości”.


           „Spaleni słońcem” (1994) to rozgrywająca się w 1936 roku opowieść o sielskiej egzystencji rodziny, w której życie nieoczekiwanie wkracza wielka polityka. Kiedy w Związku Radzieckim następuje apogeum stalinowskiego terroru, podmoskiewska dacza bohatera wojny domowej, pułkownika Sergieja Kotowa (w tej roli sam reżyser), zdaje się enklawą harmonii w kraju szalejącego bezprawia. Spokój rodziny pułkownika zburzy bezpowrotnie wizyta dawnego znajomego, który wszedł w szeregi KGB. Film zdobył m.in. Oscara® w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny (1995), Nagrodę Jury Ekumenicznego na MFF Cannes 1994, gdzie walczył o Złotą Palmę, był również nominowany do BAFTY (1996) jako najlepszy film nieanglojęzyczny.
           Premiera: środa, 1 maja, godz. 20:10

           Kolejny obraz cyklu to uhonorowany m.in. Nagrodą FIPRESCI na MFF w Moskwie „Bez świadków” (1983) - kameralna opowieść o ponownym spotkaniu dwojga ludzi, niegdyś połączonych wielkim uczuciem, a po latach odkrywających się w nowych życiowych rolach i układach. Para była kiedyś małżeństwem. Rozdzieliły ich jednak ambicje i odmienne życiowe plany. To on ją porzucił dla innej, a teraz jego los zależy od nowego partnera byłej żony. Ta minimalistyczna formalnie psychodrama działa na widza niczym thriller i trzyma w napięciu aż do pełnego dramatyzmu zakończenia.
           Premiera: środa, 8 maja, godz. 20:10

           „Kilka dni z życia Obłomowa” (1979) to film oparty na motywach powieści I.G. Gonczarowa pt. „Obłomow”, rozgrywający się w przedrewolucyjnym Petersburgu. Głównym bohaterem jest pozbawiony woli życia nieśmiały neurotyk, którego z marazmu próbuje wyrwać zakochana w nim Olga. Nostalgiczna opowieść z dawną Rosją w tle to swoisty traktat filozoficzny o poszukiwaniu sensu życia, miłości i zmaganiu się z wyzwaniami świata. W rolach głównych wystąpili ulubieni aktorzy Michałkowa - Oleg Tabakow i Jelena Sołowiej.
           Premiera: środa, 15 maja, godz. 20:10


           „Niedokończony utwór na pianolę” (1977) – laureat Złotej Muszli na MFF San Sebastian 1977 – to z kolei adaptacja sztuki Antoniego Czechowa, znanej w Polsce jako „Płatonow”. U schyłku carskiej Rosji, na prowincji, miejscowa arystokracja wiedzie beztroskie życie, ślepa na oznaki zbliżającego się końca jej epoki. W dworku generałowej Wojnicewej przewija się mistrzowsko sportretowana galeria typów ludzkich, wśród nich dawny buntownik, dziś – wiejski nauczyciel i życiowy nieudacznik, Michał Wasiliewicz Płatonow.
           Premiera: środa, 22 maja, godz. 20:10

           Przegląd zakończy „Niewolnica miłości” (1976) – drugi w karierze film Nikity Michałkowa, utrzymany w nietypowej dla niego pastiszowej konwencji, brawuro łączącej farsę z dramatem. Podczas wojny domowej w Rosji grupa stołecznych filmowców kręci na Krymie melodramat z wielką gwiazdą kina niemego - Olgą Wozniesienską. Moskiewska diva nie interesuje się polityką, ale miłość do młodego operatora, sympatyka rewolucji, niespodziewanie wciąga ją w sam środek konspiracyjnej intrygi. Ten wczesny film Michałkowa zapowiada już klimat „Spalonych słońcem”, którzy zapewnili reżyserowi miejsce wśród najbardziej uznanych filmowców na świecie.
           Premiera: środa, 29 maja, godz. 20:10

           Komentarz


           • #12
            Faktycznie, kino rosyjskie.
            Polecam "Spaleni słońcem".
            Aż sobie jeszcze raz zobaczę.
            EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

            Komentarz


            • #13
             Jest jest, praktycznie codziennie jakiś film z biblioteki WiP. Także kto płakał nad tamtym kanałem niech otrze swe łzy . Tylko Wilk i Zając już nie leci

             Komentarz


             • #14
              napisał(a) sonikus Zobacz post
              Jest jest, praktycznie codziennie jakiś film z biblioteki WiP. Także kto płakał nad tamtym kanałem niech otrze swe łzy . Tylko Wilk i Zając już nie leci
              Wilk i Zając teraz na Puls2 leci.
              Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

              Komentarz


              • #15
               napisał(a) sonikus Zobacz post
               Jest jest, praktycznie codziennie jakiś film z biblioteki WiP. Także kto płakał nad tamtym kanałem niech otrze swe łzy . Tylko Wilk i Zając już nie leci
               Potwierdzam Właśnie oglądam komedie Rosyjską Szczęśliwego Nowego Roku-Kontynuacja
               Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-05-02, 17:28.
               Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

               Komentarz

               Pracuję...
               X
               nc+