Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fox HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
    Przegapiłem 1 odcinek na publicznej THE WALKING DEAD IV a tu proszę niespodzianka 1,2,3 odcinki sezonu IV na FOX TV
    Ale w sumie co to za niespodzianka?? Ten sezon miał swoją premierę już w pierwszym kwartale tego roku na FOX HD i potem szły już powtórki serii 4. W tej chwili lecą po całości przed październikowym startem 5 serii.

Komentarz

• Zaliczam sie do tych co jeszcze nie oglądali czwartej serii, wiec z publicznej tv- trzeba sie przerzucić na FOX TV i nadrobić "zaleglości" w serialu o zombiakach.;)
      Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-09-09, 08:17.
      PAKIET SUPERPREMIUM+
      +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
      Rodzinny HD

Komentarz

• Czy wiadomo coś o 4 sezonie Homeland na Fox HD ?
        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• Premiera 3 sezonu Homeland'a miała w Polsce miejsce dokładnie 6 miesięcy po premierze w USA. Myślę, że z 4 sezonem będzie podobnie i zobaczymy go w kwietniu 2015r.
          NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
          CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

• W lutym na FOX dwie nowości:
            Empire (znakomity start w USA) i Backstrom.

Oprócz tego kontynuacje:
            The Walking Dead, Revenge, Scandal (te dwa ostatnie przeszły z nieistniejącego już FOXlife).

Komentarz

• Co ciekawe filmy może doradzić? Korzystnie niektóre melodramat.

Komentarz

• Czy nc+ planuje wprowadzić do oferty serwis VOD FOX Play? http://www.foxplay.pl/

Komentarz

• Jak to jest, że na FOX słychać trzaski przy dźwięku? Tak jest i normalnie na dekoderze no i na NC+GO... coś jest nie tak na ścieżce dźwiękowej.. nie sprawdzałem oryginalnej.. ale mniemam, że jest tak samo..

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+