Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fox Comedy HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Podobnie sprawa wygląda z serialem "Paramedycy".
    NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
    CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

Właśnie o tym serialu pisałem.

Komentarz

Czy jest szansa na to, by jednak tę wyjątkowo żenującą ofertę kanału Fox Comedy zastąpić programem, który będzie trzymał jakiś poziom? W chwili obecnej jest to chyba najbardziej ogłupiający kanał dostępny w ofercie NC+.

Komentarz

Włącz sobie Mango24, to coś akurat dla ciebie.

Komentarz

Fox Comedy HD

Bardziej bym wolał oprócz FOX Life jeszcze główny kanał FOX, a FOX Crime jest nie konieczny, bo mamy AXN Crime, a FOX News też nie koniecznie bo mamy CNN Int. oraz inne EuroNews, BBC World itd.

----------------------------------------
            akcesoria górnicze, bardy górnicze, lampa górnicza, prezenty górnicze, upominki górnicze

Komentarz

napisał(a) HieronimDWed Zobacz post
              a FOX Crime jest nie konieczny, bo mamy AXN Crime,
              Już od dłuższego czasu nie ma takiego kanału jak AXN Crime.

Komentarz

napisał(a) Kamil.K_nc+ Zobacz post
                Jest to rebranding przeprowadzony przez nadawcę kanału. W związku z tym rozwiązanie umowy z tego tytułu nie przysługuje.
                Szanowny Panie doradco pozwolę sobie napisać swoje uwagi na temat głupot jakie Państwo wszystkim wciskacie.

Regulamin mówi jasno:
                Dostawca usług zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w zakresie zastąpienia programu innym programem/ograniczenia liczby programów, wchodzących w skład Pakietów, Opcji dodatkowych lub zastąpienia Kolekcji VOD inną Kolekcją VOD/ograniczenia liczby Kolekcji VOD, z ważnych przyczyn prawnych, ekonomicznych, technicznych lub organizacyjnych. Za ważne przyczyny uznaje się w szczególności: utratę uprawnień do rozprowadzania, nadawania, zaprzestanie nadawania przez nadawcę, zmianę satelity, niski poziom oglądalności, niedostateczną jakość techniczną usługi uniemożliwiającą prawidłowe udostępnianie przez Dostawcę usług, jak również zobowiązanie do określonych działań w związku z decyzją właściwego organu administracji lub orzeczeniem sądu
                Zaznaczyłem ważniejsze części punktu regulaminu, który mówi że macie prawo do zmiany kanału w przypadku zaptrzestania jego nadawania przez nadawcę. Sam FOX nawet przyznał w odpowiedzi na pismo z UKE że kanał Fox Life HD zakończył nadawanie w Polsce czyli tego kanału nie ma. Przesłanki wiec punktu regulaminu są spełnione. Tym samym w związku z punktem 16 rozdział V regulaminu można zerwać umowę.

Pisanie, że gdyby można zerwać umowę rozesłana byłaby do abonentów informacja jest również bzdurą bo regulamin pkt 16 mówi:
                W przypadku, gdy z przyczyn leżących po stronie podmiotów trzecich, za których działania Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności, poinformowanie Abonenta przez Dostawcę usług nie było możliwe w terminie określonym w niniejszym ustępie, Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy w ciągu 30 dni od daty dokonania zmian, ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym Abonent złożył pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, z przyczyn określonych w ust. 15 niniejszego Rozdziału.
                Czyli informować wcale nie musicie i nie wprowadzajcie ludzi w błąd że nie było informacji to nie można.

Ponadto w pkt 15 nie ma ŻADNEJ informacji "nie dotyczy rebrandingu czy zmiany kanału" a wiec zastąpiliście kanał innym kanałem.

Dodatkowo ramówka nie jest w 100% identyczna taka jak była na FOX Life HD

Nie przestrzegacie regulaminu, który sami stworzyliście co już jest paranoją.

Ja ze swojej strony zgłosiłem to do UKE bo oni dostali od Was informację taką jak chcieliście im wysłać nie cytując całego regulaminu tylko napisaliście że nie było ograniczenia liczby kanałów i dzowniąc do UKE Pani była zdziwiona, że jest tam zapis jeszcze o zastąpieniu kanału innym bo o tym, że taki zapis jest w regulaminie już od Was informacji nie dostali.
                Ostatni raz edytowany przez rufus1987; 2015-02-28, 13:03.

Komentarz

Jedyną pozycją jaką oglądam na tym kanale to Modern Family. I tak oto wczoraj zamiast kolejnych odcinków 4 sezonu nagrała się Jess z chłopakami. Wczesnym popołudniem leci powtórka, nagrałem i tym razem Simpsonowie.
                  Dziś znów zamiast rodzinki leciała Jess.
                  Przebili Comedy Central.

Edit:
                  Już wszystko jasne, zmienione zostały godziny nadawania i tu muszę pochwalić nc+ za naniesienie zmian w epg. Strona FC nadal informuje o nadawaniu o starych porach!
                  Ostatni raz edytowany przez PiT3R; 2015-03-20, 17:09.

Komentarz

napisał(a) Kamil.K_nc+ Zobacz post
                    Jest to rebranding przeprowadzony przez nadawcę kanału. W związku z tym rozwiązanie umowy z tego tytułu nie przysługuje.
                    Jak to się ma do wypowiedzi prawnika Federacji Konsumentów?

Tymczasem np. ofercie operator Multimedia Polska sp. z o.o. Zmianie uległy programy o tematyce dokumentalno-przyrodniczo-filmowym. W zamian za to wprowadzono kilka programów dziecięcych, program serialowy i motoryzacyjny. Z uwagi na brak zainteresowania takimi programami konsument może wypowiedzieć umowę abonencką. Wypowiedzenie uzasadnione jest znaczną zmianą warunków zaakceptowanych w momencie zawierania z umowy. Warto podkreślić, że operator przedstawiając ofertę, a także na swojej stronie internetowej posługuje się informacjami o świadczeniu konkretnych programów telewizyjnych, a nie enigmatycznej liczbie programów w skład której, może wchodzić praktycznie wszystko i nic.
                    Oferowany zestaw programów stanowi jedno z podstawowych dla konsumenta kryteriów wyboru kontrahenta. Dokonywane w tym zakresie zmiany należy traktować, jako istotną zmianę zakresu świadczenia i w związku z tym musi być zaakceptowana przez druga stronę umowy. Operator powinien, zatem na piśmie zawiadamiać każdorazowo abonenta o zmianie oferty programowej z wyprzedzeniem, umożliwiającym odstąpienie od umowy i znalezienie innego operatora. 22 maja 2003 r. Sad Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał analogiczny w brzmieniu wyrok, w którym uznał za niedozwolone postanowienie umowne zapis, uniemożliwiający abonentowi rozwiązanie umowy z uwagi na zmianę oferty programowej przez operatora telewizji cyfrowej i zakazał jego stosowania. Klauzule uznane za niedozwolone, oznaczają, że ich stosowanie wobec konsumentów jest zabronione. Jak wynika z przepisów Kodeksu cywilnego takie postanowienia nie wiążą klienta.
                    http://serwisy.gazetaprawna.pl/telek...zac-umowe.html

Komentarz

• napisał(a) PiT3R Zobacz post
                      Jedyną pozycją jaką oglądam na tym kanale to Modern Family. I tak oto wczoraj zamiast kolejnych odcinków 4 sezonu nagrała się Jess z chłopakami. Wczesnym popołudniem leci powtórka, nagrałem i tym razem Simpsonowie.
                      Dziś znów zamiast rodzinki leciała Jess.
                      Przebili Comedy Central.

Edit:
                      Już wszystko jasne, zmienione zostały godziny nadawania i tu muszę pochwalić nc+ za naniesienie zmian w epg. Strona FC nadal informuje o nadawaniu o starych porach!
                      a ja myślałam, że oferta tego programu będzie bardziej urozmaicona. jeśli ciągle leci Jess to ja wracam na Comedy Central. "Przyjaciele" mi się nigdy nie znudzą

Komentarz

• bardzo mnie zawiódł ten program, nie proponuje nic ciekawego

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+