Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AXN Spin HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

A to juz musisz podziękować naszemu legislatorowi że taki nakaz znaczków wiekowych nałożył na stacje
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Ależ ja dobrze wiem co za chora instytucja nałożyła ten nakaz. Mówię tylko że jest to... chore .

Komentarz

W jednym z postów kolega napisal ze tylko dwie osoby zwracają uwagę na logo .Wiele osób zwraca uwagę na wielkość i czy logo jest półprzezroczyste
        Posty z forum nc+, dotyczą logo tvp. Podobnych wypowiedzi jest znacznie więcej .Logo tvp jest transparentne i na pewno mniejsze niż logo axn spin hd i axn hd .

czy naprawdę jest tak trudną stworzyć mniejsze, przezroczyste logo, czym to jest podyktowane, czy szpece z tvp są niedowidzący, czy robią to nam specjalnie. Tyle głosów co się pojawiło w necie na temat logo tvp, powinni dać przynajmniej jakieś uzasadnienie z ich strony

Wlasnie co to za Logo... Ogladajac z analogu obraz przyciety do 4/3 a logo na pol ekarnu....

Logo to jakas porazka, nie wiem co za technicy tam pracuja, na kazdym innym kanale loga sa naturalne podczas emisji 16/9 a w TVP powiekszaja nie wiem po co, przez to nie mozna skupic sie na ogladaniu bo ciagle rzuca sie to pikselowate logo haha

zgadzam się ten kanał nie byłby taki zły gdyby logo i znaczki wiekowe były takie jak na tvp hd, wiadomo ze w hd nic tam nie ma ale same ogromniaste logo denerwuje ogladajacego.

przy okazji jak usuną te "problemy techniczne" niech dodadza odpowiednie logo, mam gdzies jakie ono bedzie hd czy test w hd, wazne aby nie bylo tak pierunsko ogromniaste bo tego nie da sie ogladac,...

jak nie ten temat, logo tvp 1 i 2 jest strasznie duze, pływa i mnie to denerwuje, gdybyscie mogli prosiłbym o jego zmniejszenie, do rozmiarów discovery hd showcase

witam, jestem rozczarowany jakoscia tvp hd, gdyby to logo bylo mniejsze strasznie mnie to denerwuje, jesli jestescie w stanie cos z tym zrobic bardzo prosze.
        Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-23, 10:50.

Komentarz

i jak zwykle piszesz bez sensu w niewłaściwych tematach i tylko o tym od miesięcy - to jest twój cel w życiu czy co?

napisał(a) lemoniadowy Zobacz post
          jak nie ten temat, logo tvp 1 i 2 jest strasznie duze
          może czas do okulisty się wybrać?
          Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-07-23, 14:39. Powód: rozciągające stronę zdjęcie

Komentarz

Możesz wybrać się do okulisty jeśli nie widzisz roznicy.Logo tvp1 hd ,tvp2 hd jest na pewno mniejsze niż logo axn hd i logo axn spin hd.LOGO TVP1 HD I TVP2 HD JEST TRANSPARENTNE.

Komentarz

przecież sam to napisałeś przed chwilą

jak nie ten temat, logo tvp 1 i 2 jest strasznie duze, pływa i mnie to denerwuje, gdybyscie mogli prosiłbym o jego zmniejszenie, do rozmiarów discovery hd showcase

Komentarz

Nie wiem o co ci chodzi .To są wypowiedzi innych osób gdy jeszcze nie było kanałów tvp1 hd i tvp 2hd. Na kanale pierwszym w tunerze telewizji n był kanał tvp 1 hd i wtedy logo nie było jeszcze transparentne. Obecne logo wszystkich kanałów tvp jest transparentne.Teraz rozumiesz, czy jeszcze nie?

Komentarz

Nie wiem o co ci chodzi .To są wypowiedzi innych osób gdy jeszcze nie było kanałów tvp1 hd i tvp 2hd. Na kanale pierwszym w tunerze telewizji n był kanał tvp 1 hd i wtedy logo nie było jeszcze transparentne. Obecne logo wszystkich kanałów tvp jest transparentne.Teraz rozumiesz, czy jeszcze nie?
                  Fakt faktem,ze GDA sie zagalopowal,ale Ty tez powinienes sprobowac pisac troche jasniej
                  Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                  W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                  Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

ja nie widzę aby to były cytaty to raz

dwa jak widzisz wiele zostało już poprawione to po co przywracasz nieaktualne posty ?

dla mnie temat wyczerpany - prowadź sobie dalej tą krucjatę na zdrowie, skoro lubisz się kopać z koniem to powodzenia

EOT

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                      dla mnie temat wyczerpany - prowadź sobie dalej tą krucjatę na zdrowie, skoro lubisz się kopać z koniem to powodzenia
                      Jaki wyczerpany temat? Czy na kanałach AXN widzisz aby coś się zmieniło w kwestii logosów na plus?

Na szczęście coraz więcej stacji faktycznie zmienia loga na plus. Ostatnio zrobiło to m.in. krytykowane przeze mnie TTV. Wersje HD kanałów TVP też ok. Canal+ - bardzo fajnie. Tylko te znaczki wiekowe.

Komentarz

Temat nie jest wyczerpany bo przecież logo axn spin i axn hd jest nieprzezroczyste ,zbyt jaskrawe przeszkadza w oglądaniu programu.
                        Kolega GDA powinien klikać na linki które wcześniej były w tym temacie .Klikasz na link i otwiera się ten post. Teraz rozumiesz?
                        http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...&postcount=150
                        Klikasz na link niżej i otwiera się temat jak powinno wyglądać logo.
                        http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=23204
                        Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-23, 11:26.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          Ostatnio zrobiło to m.in. krytykowane przeze mnie TTV.
                          WOW

i myślisz że to przez dzięki twojej krytyce się stało?

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                            WOW

i myślisz że to przez dzięki twojej krytyce się stało?
                            Oczywiście że to nie tylko dzięki mojej krytyce. Widocznie docierało do nich więcej uwag na temat logosa i go zmienili.

Komentarz

Podobne krytyczne uwagi były kierowane do kanału axn w Niemczech.Logo kanałów axn w Niemczech i Austrii jest transparentne od 23.09 .2011
                              http://www.kdgforum.de/viewtopic.php...18848&start=10

Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-23, 12:05.

Komentarz

A widzisz kolega oranżadowy nie ma takiego przebicia jak Ty

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+