Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AXN Spin HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Jestem bardzo ciekawy kto przygotował takie ogromne logo tego kanału?.Kiedy logo będzie mniejsze i transparentne?. podobne pytanie do kanału tlc hd Logo to jakiś koszmar. Jeszcze ten napis Lato ..co to ma być? Dlaczego osoby odpowiedzialne w listach napisały nieprawdę bo żadnej zmiany logo axn lub tlc na transparentne nie zauważyłem.
    O jakości programu nie będę się wypowiadał .W innych krajach logo kanałów axn jest transparentne przez cały czas trwania programu tak jak na zdjęciu niżej i jakość obrazu zdecydowanie lepsza.
    http://www.hdtv-sender.com/hd-sender/axn-hd/

W Polsce otrzymujemy produkt gorszej jakości z dużym jaskrawym logo. Telewidzowie nie życzą sobie dużego i jaskrawego logo.Może trzeba więcej zapłacić? wtedy logo axn będzie takie jak w Niemczech.

Witam,

Przede wszystkim bardzo dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na Pański problem.
    Z przyjemnością chcę Pana poinformować, że właśnie podejmujemy prace nad zwiększeniem transparencji logotypu i wprowadzimy to w niedlugim czasie na kanale TLC.
    Mamy nadzieję, że oglądanie naszych kanałów stanie się dla Pana przyjemniejsze i częstsze.

Pozdrawiam serdecznie,
    Discovery Networks Central Europe | Zlota 59, 00-120 Warsaw, LUMEN Office Building
    Tel: +48 (22) 365 1015| Fax: +48 (22) 365 1100| Mobile: +48 668 662 513 | E-ma
    Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-16, 08:38.

Komentarz

We wszystkich listach od kanału axn treść jest identyczna tzn ze logo nie może byc zmienione na półprzezroczyste bo takie są ustalenia korporacyjne.Jest TO NIEPRAWDA .W Niemczech i Austrii kanał axn nadaje programy z półprzezroczystym logo

cytuje treść listu od kanalu axn z tego tematu.Temat został zablokowany bez powodu
      http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...=23204&page=15

Odpowiedź od AXN 14.12.2011:
      "Witamy,
      Panie Tomaszu dziękujemy za uwagę, niestety ze względu na odgórne ustalenia korporacyjne nie przewidujemy w najbliższym czasie zmiany loga. Jednakże wychodząc ku oczekiwaniom widzów, zmniejszyliśmy logo AXN oraz wprowadziliśmy logo transparentne w trakcie emisji reklam. O ewentualnych dalszych zmianach w tej kwestii będziemy informować na stronie www.axn.pl bądź na antenie stacji.

Pozdrawiamy,
      Zespół AXN"

Logo kanałów axn nie spełnia wymagań telewidzów.Wymagania telewidzów są takie jak napisał kolega Teddy1
      http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...4&postcount=40

Moje kryteria - logo powinno być:
      - czytelne
      - małe
      - półprzeźroczyste
      - przesunięte w róg ekranu przy emisji HD/16:9
      - okresowo minimalnie przesuwane, aby nie wypalać ekranów.

Jeszcze jeden przykład ze logo może być mniejsze i transparentne .Kanał discovery ,zdjęcie z zagranicznego kanału discovery .

kontakt do kanału axn.
      katarzyna.szeja@atmedia.pl

Jesli ktoś chce może wysłać pytanie kiedy logo będzie półprzezroczyste.Zaraz wysyłam list z pytaniem do axn i wklejam link do tematu z forum
      Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-23, 08:42.

Komentarz

napisał(a) lemoniadowy Zobacz post
        We wszystkich listach od kanału axn treść jest identyczna tzn ze logo nie może byc zmienione na półprzezroczyste bo takie są ustalenia korporacyjne.Jest TO NIEPRAWDA .W Niemczech i Austrii kanał axn nadaje programy z półprzezroczystym logo
        To są ustalenia korporacyjne. Polskie. Bo polskie kanały działają niezależnie od zagranicznych.

Komentarz

Wymagania telewidzów są takie
          dobre sobie - powineneś napisać wymagania dwóch userów, a nie szafować wielkim hasłem o wszystkich telewidzach
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) matik Zobacz post
            To są ustalenia korporacyjne. Polskie. Bo polskie kanały działają niezależnie od zagranicznych.
            TZN MERCEDES PRODUKOWANY W CHINACH TO NIE JEST MERCEDES I LOGO MOŻE MIEĆ INNE .ŚMIECH

NA pewno nie dwóch użytkowników.Oczywiście możesz mieć swoje zdanie.Mam inne zdanie.
            Logo kanałów axn jest zbyt jaskrawe. Przeszkadza w oglądaniu programu i nie jest bezpieczne dla sprzętu.
            przykład
            http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic844434.html

drugi przykład na zdjęciu niżej

Taka powinna być odpowiedz od kanału axn.

Szanowny Widzu.
            Bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten dotychczas nie poruszany, a jakże ważny problem.
            Problem istotny nie tylko ze względu na ochronę praw konsumentów i naszą wolę dostarczania produktu możliwie najwyższej jakości oraz bezpiecznego dla widzów i sprzętu, lecz zagadnienie dotykające sprawy dla nas najważniejszej - Państwa satysfakcji.

Nasycenie logotypu zostanie obniżone w możliwie najszybszym czasie.

z wyrazami szacunku,
            Zespół Fox International Channels Polska
            Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-23, 10:15.

Komentarz

i nie jest jest bezpieczne dla sprzetu.
              to może czas na zmiane telewizora
              ja mam plazmę która podobno jest bardziej narażona na rzekome wypalanie, i jakoś tyle lat sie nic nie dzieje - a telewizor jest włączony kilka godzin dziennie

Komentarz

Oczywiście możesz bronic kanału axn.Możesz tez napisać ze logo może być jeszcze większe i bardziej jaskrawe.

Komentarz

Możesz tez napisać ze logo może być jeszcze większe i bardziej jaskrawe.
                  można też przestać zwracać na to uwagę,czyli po prostu olać to.
                  wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                  i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                  oni też mają swoją opowieść.
                  unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                    to może czas na zmiane telewizora
                    ja mam plazmę która podobno jest bardziej narażona na rzekome wypalanie, i jakoś tyle lat sie nic nie dzieje - a telewizor jest włączony kilka godzin dziennie
                    Albo wzrok juz nie ten i rzeczywiscie logo AXN jest jednym z bardziej oczojebnych

mam głeboko ... logo, mnie interesuje treść - co z tego jak kanał miałby piękne przeźroczyste logo a treści żadnej?
                    A co by bylo jakby babka dziadkiem byla...

O tresci kanalu dyskutowac nie bede,ale w tym przypadku logo przeslania tresc.
                    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-07-23, 09:28.
                    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Oczywiście możesz bronic kanału axn.Możesz tez napisać ze logo może być jeszcze większe i bardziej jaskrawe.
                      mam głeboko ... logo, mnie interesuje treść - co z tego jak kanał miałby piękne przeźroczyste logo a treści żadnej?

zmień priorytety w życiu i zobaczysz jak od razu łatwiej będzie

Komentarz

napisał(a) matik Zobacz post
                        A dokładniej to Central Europe czyli też m.in. Czechy, Słowacja chyba węgiersja wersja AXN też się pod to łapie. Austria i Niemcy to już inna spółka i tam jak widać może być normalnie.

@GDA jedno z drugim idzie w parze. Jakbym miał oglądać nawet Skyfall ale z logo na pól ekranu to bym to olał.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          A dokładniej to Central Europe
                          bo jak to ładnie opisał w którymś poście @fan HDTV,ma być ładnie i kolorowo,czyli szkiełka i paciorki.
                          wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                          i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                          oni też mają swoją opowieść.
                          unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                            ale z logo na pól ekranu to bym to olał.
                            dajże spokój, jaki kanał nadaje ci tak duże logo?

czepianie się tego tematu to dla mnie poprostu jakieś skrzywienie, jest wiele innych problemów jaki można zarzucić stacjom

Komentarz

W innych krajach może być normalnie nawet na bezpłatnych kanałach. Na francuskojęzycznych kanałach telewizyjnych nawet fta w czasie emisji filmów fabularnych nie ma logo.
                              przykład ,francuski kanał fta hd.Jest tylko ograniczenie wiekowe, oczywiście półprzezroczyste aby w najmniejszym stopniu przeszkadzać w oglądaniu filmu
                              Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-23, 09:41.

Komentarz

dajże spokój, jaki kanał nadaje ci tak duże logo?

czepianie się tego tematu to dla mnie poprostu jakieś skrzywienie, jest wiele innych problemów jaki można zarzucić stacjom
                                Chociażby AXN Spin HD.

Poza tym oprócz logosów nieporozumieniem są dla mnie te kolorowe, odpustowe znaczki wiekowe, które nawet na filmach w VOD się wyświetlają. Przecież to jakaś kpina.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+