Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AXN Spin HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• AXN Spin HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu AXN Spin HD.

Brak AXN Spin HD ?

Witam,dziś zostały mi włączone kanały NC+ i wszystko byłoby ok,ale nie odbiera kanał AXN Spin jaka jest tego przyczyna?

Komentarz

To nie jest kanał Cyfry+ to jak ci może odbierać ?
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
        To nie jest kanał Cyfry+ to jak ci może odbierać ?
        Na ulotce NC+ jest w pakiecie Silver+,a ja mam wykupiony właśnie ten pakiet.

Komentarz

A to przepraszam

zasugerowałem się tym że dziś wszystkim włączyli kanały z "plusem"
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

U mnie świeci, ale na czarno, tak ma być?
            Bardzo fajny program, ramówka niczego sobie, tylko głosu jakby brak, ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Komentarz

Kanał AXN Spin HD jest dostępny od pakietu Universe+ (nie jest dostępny w ofertach 'n').

@kunik,
              jeśli nadal nie masz dostępu do tego kanału, zapraszam na doradce, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

ja tez nie mam dostepu do paczki ...... jestem na ofercie silver + zaraz wysylam maila
                7.05.2015-7.05.2017 Comfort+, Extra+, Multi, 8C+, HBO, FilmBox, C+ VOD, HBO GO, NC+GO- konto podstawowe średnio 59,92

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                  Kanał AXN Spin HD jest dostępny od pakietu Universe+ (nie jest dostępny w ofertach 'n').
                  A co to my z "n" to jacyś odmieńcy?
                  Proszę o uzasadnienie braku dostępu do takich podstawowych programów jakim jest AXN Spin HD. Te kanały powinny być z automatu włączone od 1 kwietnia. Nie mówię tu a kanałach premium.
                  Płacimy niezłą kasę za abonament a w tym momencie jesteśmy traktowani jak ludzie z marginesu.

A może jeszcze zdążycie zrobić ofertę 1,99 zł za ten kanał do końca kwietnia.
                  Jaki jest twój status klienta? Mój to 21
                  (21) - cwany lis, (22) - młody jeleń, (23) - łoś

Komentarz

napisał(a) Miros_71 Zobacz post
                    A co to my z "n" to jacyś odmieńcy?
                    Proszę o uzasadnienie braku dostępu do takich podstawowych programów jakim jest AXN Spin HD. Te kanały powinny być z automatu włączone od 1 kwietnia. Nie mówię tu a kanałach premium.
                    Płacimy niezłą kasę za abonament a w tym momencie jesteśmy traktowani jak ludzie z marginesu.

A może jeszcze zdążycie zrobić ofertę 1,99 zł za ten kanał do końca kwietnia.
                    Ale o co Ty masz pretensje? W umowie z n nie masz takiego programu. To z jakiej racji mają Ci go włączyć? Migruj to Ci zacznie świecić. Nie chcesz migrować to ciesz się starą umową.

Komentarz

A ty co adwokat nc+? Jak już migrowałeś to się ciesz. Ja mam czas.
                      Najpierw chciałbym zapoznać się z tym za co mam płacić a nie kupować kota w w worku.
                      nc+ by nie zbiedniało gdyby udostępniło całą ofertę programową do końca kwietnia tak żeby ludzie mogli się z nią zapoznać
                      Jaki jest twój status klienta? Mój to 21
                      (21) - cwany lis, (22) - młody jeleń, (23) - łoś

Komentarz

napisał(a) Miros_71 Zobacz post
                        A ty co adwokat nc+? Jak już migrowałeś to się ciesz. Ja mam czas.
                        Jak masz czas, to czekaj też na AXN Spin HD

Najpierw chciałbym zapoznać się z tym za co mam płacić a nie kupować kota w w worku.
                        migrujesz do nc+ ze względu na AXN Spin HD?
                        A jak podpisywałeś umowę na abonament to też Ci dali najpierw wypróbować ofertę?

nc+ by nie zbiedniało gdyby udostępniło całą ofertę programową do końca kwietnia tak żeby ludzie mogli się z nią zapoznać
                        W sumie to mogliby udostępnić pełną ofertę wszystkim do końca kwietnia. Też by nie zbiednieli...
                        Tylko po co wtedy sprzedawać AI?

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                          U mnie świeci, ale na czarno, tak ma być?
                          Bardzo fajny program, ramówka niczego sobie, tylko głosu jakby brak, ogólnie jestem bardzo zadowolony.
                          Bez jaj. Głosu brakuje, a Ty ogólnie jesteś bardzo zadowolony?

Komentarz

Tez nie mam axn spin, a przeciez nc+ na jakis czas dodalo wszystkie kanaly z cyfry i chyba stamtad przyszlo axn spin, wiec dzialac powinien?

Komentarz

Też nie mam,ale nc+ dodało kanały produkcji cyfry+ tj. Domo,Kuchnia,Minimini,Hyper,Ale kino,Teletoon i Planete.AXN Spin HD nim nie jest i jeśli się chce go mieć to należy przejść do nc+
                              Turbobox+

Comfort+,Extra+,6xCanal+
                              Od grudnia to samo+Eleveny 77,85

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+