Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Romance TV HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Romance TV HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału Romance TV HD.

Dzisiaj CP dołączył do swojej oferty Romance TV HD ,sygnał pobiera od nc+ !!! Nie wiem dlaczego ale CP potrafi się dogadać ,a nc+ dalej ma byłych abonentów C+ w DU... bo nie mogą odbierać HISTORY HD , Polsat HD i Polsat Sport News

Dlaczego platforma nc+ ma wszystko i wszystkich w DU... !!!

Gdzie jest ta nowa definicja rozrywki !!!
    Ostatni raz edytowany przez SMKA; 2013-11-18, 12:18.
    Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
    Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
      Dzisiaj CP dołączył do swojej oferty Romance TV HD ,sygnał pobiera od nc+ !!! Nie wiem dlaczego ale CP potrafi się dogadać ,a nc+ dalej ma byłych abonentów C+ w DU... bo nie mogą odbierać HISTORY HD , Polsat HD i Polsat Sport News

Właśnie TO jest ta nowa definicja rozrywki Polsat się rozwija a my (tzn nc+) pobieramy od nich kase za sygnał

Bo dla nc+ liczy się teraz kasa, kasa, trzaskanie kasy !!!!

Skoro Polsat stać to niech płaci nc+.

Dzięki temu ma więcej miejsca na nowości !!!!

A nc+ ??? .............nic.................tylko łupi i nas i Polsat To się nazywa biznes.
      Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2013-11-18, 12:49.

Komentarz

Nowa definicja sie skonczyla nie ma N.
        Jak nie znaczna wywalac dubli nic to nie bedzie a o kanalach HD mozemy zapomniec
        Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

W tym całym bałaganie jaki jest obecnie w nc+ to już pewnie sam Julian się pogubił
          Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
          Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

W tym całym bałaganie jaki jest obecnie w nc+ to już pewnie sam Julian się pogubił
            Romance TV HD byl na wylacznosc pewnie tak ale okres ten sie skonczyl,a pamietasz jak dlugo czekalismy w N na Nat.Geog.HD ??? Tak juz jest tylko mam nadzieje ze sie nie pomyla i Ale Kino+HD nie oddadza konkurencji)
            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+