Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino Polska

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek Kino Polska

Kino Polska

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału Kino Polska.

• biuro
    replied
    Marna dyskusja spadam...........

Leave a comment:

• lpotaczek
    replied
    Przekaz obrazu zależy WYŁĄCZNIE od nadawcy kanału czyli Kino Polska.

Leave a comment:

• biuro
    replied
    napisał(a) lpotaczek Zobacz post
    Zwróć się w tej sprawie na:
    kontakt@kinopolska.pl
    Sory ale to by było za proste po pierwsze chętnie posłucham czy inni odbiorcy tez mają odczucie o beznadziejnej jakości przekazu obrazu /nie treści/ potem zobaczymy

Leave a comment:

• lpotaczek
    replied
    Zwróć się w tej sprawie na:
    kontakt@kinopolska.pl

Leave a comment:

• biuro
    replied
    Kiedy nastąpi zmiana jakości przekazywanego sygnału w Kino polska bo aktualnie przekazywany to jakaś masakra nawet stare kasety VHS maja lepsza jakość
    Czas chyba zainwestowac w przekaz bo na nic cyfryzacja starych filmów czy innych pozycji kiedy w Kino Polska szarzyzna a o szczegółach ostrości można zapomnieć

Leave a comment:

• raddek8
    replied
    Czasami można trafić na coś fajnego, ja ostatnio wciągam Eksradycję

Leave a comment:

• smok04
    replied
    Przy okazji dodania nowych kanałów zamienili miejscami Kino Polska z Polsat Film HD. Niezrozumiałe posunięcie, zważywszy na bałagan w całej liście.

Leave a comment:

• fpz
    replied
    TVP Kultura powinno Cię zainteresować

Leave a comment:

• ilia
    replied
    napisał(a) Jaam Zobacz post
    Trochę stary post, ale może uda mi się zachęcić do dyskusji
    Kino Polska mnie rozczarowało - owszem, można obejrzeć naprawdę dobry film, nie znany powszechnie, jednak dość rzadko. Ale może to jest kwestia tego, że spodziewałem się większej ilości dobrych, nieznanych polskich filmów...
    Masz za duże oczekiwania Telewizja, jak to telewizja, nastawiona jest na masowego odbiorcę, a taki odbiorca lubi filmy mało ambitne, nie wymaga wiele, właściwie wystarczy mu tylko, żeby kojarzył tutuł. Też nad tym ubolewam.

Leave a comment:

• Jaam
    replied
    Trochę stary post, ale może uda mi się zachęcić do dyskusji
    Kino Polska mnie rozczarowało - owszem, można obejrzeć naprawdę dobry film, nie znany powszechnie, jednak dość rzadko. Ale może to jest kwestia tego, że spodziewałem się większej ilości dobrych, nieznanych polskich filmów...

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+