Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmbox

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

a co oznacza nowy pakiet filmbox pack ?
    Beer for Body Metal for Soul

Komentarz

@amiwork

Filmbox Pack jest to nowa opcja dodatkowa. W jej skład wchodzą następujące kanały: Filmbox Extra HD, Filmbox Premium, Filmbox Family, Filmbox Action oraz Filmbox Arthouse.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

dzięki za odpowiedź, ale chodziło mi o to czy mając tzw stary filmbox pack czyli Filmbox HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Premium, Filmbox Action, Filmbox Family i Fighbox HD będę miał też Filmbox Arthouse, bo jak na razie nie mam no i oczywiście proszę o wyjaśnienie dlaczego ???
        Beer for Body Metal for Soul

Komentarz

"Nowy" to jest tylko Fimbox Artthouse , reszta to te same stare śmieci... w nowym opakowaniu.
          Można dokupić FightBox za 2 zł do pakietu (ewentualnie abonować pakiet ManPack) i w drugą stronę Arthouse kosztuje 2 zł...do pakietu Filmbox.Po co to? Żeby wyciągnąć dodatkową kasę od abonenta (?)
          Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2016-03-09, 09:05.
          PAKIET SUPERPREMIUM+
          +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
          Rodzinny HD

Komentarz

Nasuwa się tylko pytanie, dlaczego mamy kupować kota w worku? Biorąc pod uwagę zawartość pozostałych kanałów z tej paczki i jakość nadawana obrazu (pomijając Filmbox Extra HD, choć i on nie rzuca na kolana), chyba nikt trzeźwo myślący nie wyda w ciemno 2 zł, skoro pozostałe nie są warte złamanego grosza. To nie lepiej odkodować go choć na weekend, aby się można było naocznie przekonać, czy jest wart swojej ceny?
            TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

szczerze, to Filmbox Arthouse jest najbardziej wartościowym kanałem z tej floty.
              jego sugerowana cena jest
              .

Komentarz

napisał(a) amiwork Zobacz post
                dzięki za odpowiedź, ale chodziło mi o to czy mając tzw stary filmbox pack czyli Filmbox HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Premium, Filmbox Action, Filmbox Family i Fighbox HD będę miał też Filmbox Arthouse, bo jak na razie nie mam no i oczywiście proszę o wyjaśnienie dlaczego ???
                @ amiwork,

jeżeli posiadasz dostęp do "starej" opcji Filmbox, powinieneś mieć dostęp do dotychczasowych kanałów Filmbox, czyli Filmbox HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Premium, Filmbox Action, Filmbox Family i Fighbox HD. Jeżeli chcesz korzystać z nowego kanału Filmbox Arthouse, możesz go wykupić za 2 zł miesięcznie lub zmienić dotychczasowy pakiet Filmbox na nowy Filmbox Pack. W celu weryfikacji, czy taka zmiana na Twojej umowie jest możliwa, skontaktuj się z BOK: 801 044 944, 22 310 47 47 (opłata według cennika operatorów).
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Witam.
                  Ja dzisiaj z ciekawości skusiłem się na ten kanał Filmbox Arthouse ,nie posiadając paczki Filmbox.
                  Jest jakaś tam grupa abonentów,u której można aktywować ten kanał bez potrzeby brania całej paczki Filmbox lub tej nowej Filmbox Pak.
                  Jest to promocja o nazwie:
                  Filmbox Arthouse 0 zł 1 m oraz 2 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów. (Marzec i Kwiecień za 0zł,następnie 2zł.do końca umowy).
                  Okres oznaczony kończy mi się 30.11.2016 to można było troszkę zaszaleć.
                  Szczerze to jakość tego kanału poraża,oby w przyszłości szybko poprawili te obecne SD lub zamienili na HD.Zawiodłem się trochę bo zwykły Filmbox z pakietu Ekstra+ ma lepszą jakość (już nie wspomnę o Docubox ,który oglądam często z poziomu Smart TV w Ipli).
                  Pozdrawiam.
                  Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-03-10, 14:22.
                  WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                  01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Czemu usługa "Filmbox Live" jest okrojona?Czy planujecie uruchomienie pełnej oferty dla nas abo nc+??
                    Pełna oferta to taka jaka jest dostępna na stronie "Filmbox Live"......

Czemu dostaliśmy dostęp przez dekodery oraz nc+go ale do samych filmów i to jeszcze do ograniczonej ich ilości??

Komentarz

kingofsouth,

dziękuję za sugestię. Cały czas staramy poszerzać się i uatrakcyjniać naszą ofertę. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.

Komentarz

Czy Docubox zostanie dołączony do oferty?

Komentarz

@ peniat obecnie nie posiadam żadnych informacji na temat dołączenia wymienionego przez Ciebie kanału do naszej oferty. Zapewniam jednak, że naszym priorytetem jest stałe rozszerzanie i uatrakcyjnianie oferty. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+