Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmbox

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Filmbox

W tym temacie zachęcamy do dyskusji na temat kanału Filmbox.

Za paczkę Filmbox trzeba płacić dodatkową kasę a tam kompletnie nie ma nic i jeszcze ten błazeński kanał Fightbox to już jest dno totale.
    Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
    Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Mam Filmbox w ramach promocji i powiem szczerze, że podziwiam ludzi płacących za tą paczkę. Zero premier, same starocie powtarzane do obrzydzenia.
      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

A ile kosztuje taki pakiecik ?
        "Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz" W dzisiejszych czasach to strach..

Komentarz

10 albo 15 zł, nie wiem dokładnie.
          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Pieniadze wyrzucone w błoto ;)
            Forever young xD

Komentarz

Jak wam się podoba nowe logo

Komentarz

poprzednie było lepsze a przy okazji jak zmienilo się logo to i logotyp jak się przełącza na ten kanał i pokazuje się logo kanału też zostanie zmieniony ?

Komentarz

Logo chyba specjalnie przygotowane dla fanów plazm
                  Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

Dodam, że nadawca nie tylko odświeżył i ujednolicił logotypy poszczególnych stacji, ale także zmienił oprawę audiowizualna kanałów. Mam nadzieję, że oceniacie na plus

@Luki555,
                    logotypy wyświetlane przez dekoder, mogą zostać zmienione jedynie poprzez aktualizację oprogramowania. Obecnie nie wiemy jeszcze, kiedy pojawi się najbliższa.

Komentarz

Zdecydowanie in minus. Obecne loga to się nadają co najwyżej na widokówkę, a nie dla kanału tv. Zrównali poziomem z AXN czy Puls 2 .

Komentarz

FilmBOXHD to jest tylko jeden i do tego darmowy, ja mam jeszcze filmboxy: extra, family, action. Ten filmbox nie jest zly ale faktycznie w ofercie terazniejszej nc+ brak

Komentarz

Ale nawet na tych premium oferta jest badziewna.

Komentarz

napisał(a) ravw Zobacz post
                            FilmBOXHD to jest tylko jeden i do tego darmowy
                            Ta, darmowy to chyba jak wpadniesz do sąsiada na kawkę.

Komentarz

napisał(a) ravw Zobacz post
                              FilmBOXHD to jest tylko jeden i do tego darmowy, ja mam jeszcze filmboxy: extra, family, action. Ten filmbox nie jest zly ale faktycznie w ofercie terazniejszej nc+ brak
                              @ravw twój post mija się z prawdą.........
                              Mam "FilmboxHD" z tego co wiem jest to oferta premium
                              Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2013-11-01, 16:52.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+