Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Film HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Polsat Film HD

Polsat Film HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu Polsat Film.

• losan
    replied
    Polsat Film HD zaczął u mnie działać (nadal pozostaje problem z Fightbox HD).

Leave a comment:

• losan
    replied
    Witam,

do dnia 30.09.2015r. włącznie odbierałem w swojej ofercie nc+ kanał Polsat Film (SD), niestety w dniu wczorajszym (01.10.2015r.) kanał w wersji SD został usunięty z listy kanałów. Niestety przy włączeniu Polsat Film HD (kanał 61) pokazuje się plansza z błędem "brak uprawnień/brak kanału w pakiecie". W CTA uzyskałem informację, iż powinienem odbierać wersję HD tego kanału, została nawet wysłana reaktywacja karty w dniu wczorajszym. Niestety bez zmian włączając Polsat Film HD wyskakuje błąd "brak uprawnień". Czyżby to był błąd techniczny i ktoś z Państwa techników zapomniał dodać uprawnienia do kanału Polsat Film HD dla użytkowników mojej oferty? Dodam, iż identyczny problem dotyczy kanału Fightbox (kanał 179).

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    AXN to akurat od początku kanał serialowy. To że w Polsce niektórzy nie widzą różnicy między kanałem filmowym a serialowym i oba te typy wsadzają do jednego worka to już inna sprawa. Zresztą tak samo jak to że obecny AXN to popłuczyny jeśli idzie o ofertę. FOX wciąga ich nosem.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    Po prostu patrz na EPG lub do gazety a zobaczysz że filmy tam są... I to więcej niż na "filmowym" kanale AXN, na którym jakiś film leci raz na tydzień.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Jeśli oglądasz ten kanał w nocy albo godzinach porannych to faktycznie znajdziesz tam sporo polskich seriali. Wszystko po to aby wypełnić wymóg koncesji czyli 33% polskich produkcji. Idą najłatwiejszą drogą i po prostu walą powtórki seriali z Polsatu.

Leave a comment:

• czervon
    replied
    Moim zdaniem na kanale "Polsat Film" powinno lecieć więcej ... filmów.
    Jak co jakiś czas spoglądam na ten kanał to lecą praktycznie same seriale. No chyba, że mam aż takiego pecha i tylko na nie trafiam ;/ jeśli tak jest to przepraszam za problem

Leave a comment:

• Kibo no hikari
    replied
    Czy kanał ten jest gwarantowany czy świadczony promocyjnie zgodnie z rozdziałem 5 ust 1 Regulaminu?

Leave a comment:

• boxsyl2
    replied
    Polsat Film HD - szmatławcy,już ustawiam nagranie 10 min przed audycją a gdy przychodzę z pracy i chcę obejżeć to już pięc minut leci,cały srojsat.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Toś szczęściarz.Ja co nie włączę to leci Kod da Vinci

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    W ostatnim czasie obejrzałem więcej filmów w native HD na Polsat Film HD niż na ceplusiku hade. Pewien user z UPC może żałować że nie ma w swojej ofercie Polsat Film HD bo większość filmów leci tam w porządnej jakości w przeciwieństwie do tej paczki premium prezentowanej przez nc+.

Leave a comment:

• fenomen
    replied
    napisał(a) Mariusz_pl Zobacz post
    Fajny kanał dużo fajnych filmów można obejrzeć tylko dużo reklam dają i to długich ale jak leci fajny film to da sie obejrzeć.

Na reklamy mam taki patent, ustawiam nagrywanie filmu i zaczynam z nagrania oglądać go 40 minut później ( np. film o 20:00 a ja zaczynam oglądać 20:40 z nagrania i przewijam reklamy i kończę oglądać razem z czasem rzeczywistym nadawania filmu , zaoszczędzone 40 minut ).

Leave a comment:

• Mariusz_pl
    replied
    Fajny kanał dużo fajnych filmów można obejrzeć tylko dużo reklam dają i to długich ale jak leci fajny film to da sie obejrzeć.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) ilia Zobacz post
    Zdecydujcie się - to w końcu ma ten dostęp czy go nie ma?
    Jeżeli nie masz oferty platformy nc+, to masz dostęp do Polsat Film SD na 185.
    Jeżeli donano na Twojej umowie migracji na ofertę nc+, to masz dostęp do ww. kanału oraz nowo dodanego kanału Polsat Film HD.

Jeżeli nie wiesz do końca jaka oferta jest uruchomiona na Twojej umowie, to zapraszam z danymi na @ "doradca".

Leave a comment:

• ilia
    replied
    Zdecydujcie się - to w końcu ma ten dostęp czy go nie ma?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+