Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Film HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Toś szczęściarz.Ja co nie włączę to leci Kod da Vinci

Komentarz

Polsat Film HD - szmatławcy,już ustawiam nagranie 10 min przed audycją a gdy przychodzę z pracy i chcę obejżeć to już pięc minut leci,cały srojsat.

Komentarz

Czy kanał ten jest gwarantowany czy świadczony promocyjnie zgodnie z rozdziałem 5 ust 1 Regulaminu?
        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Moim zdaniem na kanale "Polsat Film" powinno lecieć więcej ... filmów.
          Jak co jakiś czas spoglądam na ten kanał to lecą praktycznie same seriale. No chyba, że mam aż takiego pecha i tylko na nie trafiam ;/ jeśli tak jest to przepraszam za problem

Komentarz

Jeśli oglądasz ten kanał w nocy albo godzinach porannych to faktycznie znajdziesz tam sporo polskich seriali. Wszystko po to aby wypełnić wymóg koncesji czyli 33% polskich produkcji. Idą najłatwiejszą drogą i po prostu walą powtórki seriali z Polsatu.

Komentarz

Po prostu patrz na EPG lub do gazety a zobaczysz że filmy tam są... I to więcej niż na "filmowym" kanale AXN, na którym jakiś film leci raz na tydzień.

Komentarz

AXN to akurat od początku kanał serialowy. To że w Polsce niektórzy nie widzą różnicy między kanałem filmowym a serialowym i oba te typy wsadzają do jednego worka to już inna sprawa. Zresztą tak samo jak to że obecny AXN to popłuczyny jeśli idzie o ofertę. FOX wciąga ich nosem.

Komentarz

Witam,

do dnia 30.09.2015r. włącznie odbierałem w swojej ofercie nc+ kanał Polsat Film (SD), niestety w dniu wczorajszym (01.10.2015r.) kanał w wersji SD został usunięty z listy kanałów. Niestety przy włączeniu Polsat Film HD (kanał 61) pokazuje się plansza z błędem "brak uprawnień/brak kanału w pakiecie". W CTA uzyskałem informację, iż powinienem odbierać wersję HD tego kanału, została nawet wysłana reaktywacja karty w dniu wczorajszym. Niestety bez zmian włączając Polsat Film HD wyskakuje błąd "brak uprawnień". Czyżby to był błąd techniczny i ktoś z Państwa techników zapomniał dodać uprawnienia do kanału Polsat Film HD dla użytkowników mojej oferty? Dodam, iż identyczny problem dotyczy kanału Fightbox (kanał 179).

Komentarz

Polsat Film HD zaczął u mnie działać (nadal pozostaje problem z Fightbox HD).

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+