Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Film HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polsat Film HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu Polsat Film.

Od 6 grudnia w nc+ będzie dostępny Polsat Film HD. Mam nadzieję, że na dekoderach Pace PVR również się pojawi?

Komentarz

Admin zmień nazwę tematu na Polsat Film HD.

Co do Polsat Filmu HD wczoraj jakośc na nim przy filmie była zdecydowanie lepsza od jakości z filmu na Canal+. Co jak co, ale możecie dzisiaj sprawdzić i porównać, powtórka leci ;) Tak, żeby nie było, że kłamię.
      Jakość na Polsat Film HD przy tamtym filmie była zdecydowanie w HD i lepsza od Canal+ gdzie film leciał w SD
      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

napisał(a) lopez23 Zobacz post
        Admin zmień nazwę tematu na Polsat Film HD.

Co do Polsat Filmu HD wczoraj jakośc na nim przy filmie była zdecydowanie lepsza od jakości z filmu na Canal+. Co jak co, ale możecie dzisiaj sprawdzić i porównać, powtórka leci ;) Tak, żeby nie było, że kłamię.
        Jakość na Polsat Film HD przy tamtym filmie była zdecydowanie w HD i lepsza od Canal+ gdzie film leciał w SD
        Tak to można porównywać jak leci ten sam film na różnych kanałach, bo jakość materiału źródłowego też ma znaczenie.
        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Na Polsat Film HD film leciał 2 lata starszy niż na Canal+. Dawno na Canal+ nie widziałem nic w HD.
          Skoro Polsat Film HD umie pokazać filmy w HD, czemu nie robi tego kanał premium Canal+?
          Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
          Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Bo ludzie i tak polecą na elitarny plusik w rogu ekranu.

Komentarz

Na wiecznym fullu za 99 miałem dostęp do Polsat Film. Teraz natomiast nie mam możliwości oglądania Polsat Film HD. Czy on jest w jakiejś osobnej paczce?

Komentarz

napisał(a) mabus Zobacz post
                Na wiecznym fullu za 99 miałem dostęp do Polsat Film. Teraz natomiast nie mam możliwości oglądania Polsat Film HD. Czy on jest w jakiejś osobnej paczce?
                Dla abonentów NC+ od promocji Comfort+, ale nie dla abo N-ki i Cyfry.
                Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-12-09, 20:29.
                Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Jeżeli nie migrowałeś do nc+ tylko zostałeś na starych warunkach z n-ki to nie będziesz miał dostępu do dodanych kanałów między innymi do polsat film hd

Komentarz

Jeśli nie migrowałeś do nc+ to w dalszym ciągu masz dostęp do Polsat Film w jakości SD na kanale 185.

Komentarz

Zdecydujcie się - to w końcu ma ten dostęp czy go nie ma?

Komentarz

napisał(a) ilia Zobacz post
                        Zdecydujcie się - to w końcu ma ten dostęp czy go nie ma?
                        Jeżeli nie masz oferty platformy nc+, to masz dostęp do Polsat Film SD na 185.
                        Jeżeli donano na Twojej umowie migracji na ofertę nc+, to masz dostęp do ww. kanału oraz nowo dodanego kanału Polsat Film HD.

Jeżeli nie wiesz do końca jaka oferta jest uruchomiona na Twojej umowie, to zapraszam z danymi na @ "doradca".

Komentarz

Fajny kanał dużo fajnych filmów można obejrzeć tylko dużo reklam dają i to długich ale jak leci fajny film to da sie obejrzeć.

Komentarz

napisał(a) Mariusz_pl Zobacz post
                            Fajny kanał dużo fajnych filmów można obejrzeć tylko dużo reklam dają i to długich ale jak leci fajny film to da sie obejrzeć.

Na reklamy mam taki patent, ustawiam nagrywanie filmu i zaczynam z nagrania oglądać go 40 minut później ( np. film o 20:00 a ja zaczynam oglądać 20:40 z nagrania i przewijam reklamy i kończę oglądać razem z czasem rzeczywistym nadawania filmu , zaoszczędzone 40 minut ).
                            Mediabox+, Pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe, MR Premium, HBO GO, HBO OD

Komentarz

W ostatnim czasie obejrzałem więcej filmów w native HD na Polsat Film HD niż na ceplusiku hade. Pewien user z UPC może żałować że nie ma w swojej ofercie Polsat Film HD bo większość filmów leci tam w porządnej jakości w przeciwieństwie do tej paczki premium prezentowanej przez nc+.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+