Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AXN Black

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• AXN Black

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat programu AXN Black.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-10-02, 14:16.

Od października 2013 kanały AXN Sci-fi i AXN Crime zostaną zastąpione kanałami AXN White i AXN Black.
    http://satkurier.pl/news/87735/axn-w...axn-crime.html
    Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Proszę zmienić nazwę na dekoderach kanału z AXN Sci-Fi na AXN Black
      Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

W związku ze zmiana nazwy kanału AXN SciFi, temat wątku został zmieniony na AXN Black.

Komentarz

Witam
          Jakość obrazu na kanałach axn bardzo słaba.To nawet nie jest sd, to cos gorszego.AXN nic nie robi aby poprawić jakość obrazu.Nawet logo nie zmienili na transparentne bo w Polsce można nadawać byle jak.W listach axn napisze ze to wina dekodera i axn w Niemczech i Włoszech to nie jest axn. smiech
          Na kanałach axn w Niemczech logo axn jest transparentne od dawana.

http://www.kdgforum.de/viewtopic.php...18848&start=10

Dwa najważniejsze pytania.Kiedy jakość obrazu na kanałach axn będzie lepsza?
          Drugie pytanie.Kiedy logo na wszystkich kanałach axn będzie transparentne? .
          Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-10-02, 10:55.

Komentarz

Początkowo z zapałem oglądałem większość pozycji na axn scifi. Ale jakość obrazu szczególnie w serialach o tematyce scifi ma pierwszorzędne znaczenie. Nie da się tego normalnie oglądąć na większych TV. Dodatkowo zawartość kanału zaczęły wypełniac jakieć niskobudżetowe treści uzupełniane klasykami Scifi. lubię klasyki, ale ile razy mozna powtarzać te same sezony starteka? W kółko i od nowa Enterprise, a Voyagera nie nadali w ogóle, nie pamiętam czy TNG i DS9 poleciał do ostatniego odcinka czy tylko do 5 sezonu i od nowa.

Komentarz

Było sporo powtórek (pewnie już byli przygotowani do rebrandingu, więc nie inwestowali w nowości) ale mimo wszystko można było coś z scifi jeszcze obejrzeć. Teraz mamy kolejny powtórkowe badziewie, spokojnie te seriale mogłyby się znaleźć w ofercie głównego AXN, bo tam też bieda aż piszczy.

Komentarz

......................................
                Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-07-02, 16:05.
                .

Komentarz

AXN SciFi > AXN Black

Przed rebrandingiem AXN SciFi był jednym z moich ulubionych kanałów, nawet pomimo seriali typu "Władca zwierząt" czy "Conan" (takie seriale w ogóle nie powinny być emitowane... nie, wróć, nawet nie powinny zostać nakręcone). Obecnie na Black jest JEDEN program ("Na gorącym uczynku"), który nie jest całkowicie tragiczny. Na chwilę obecną rebranding i zmiana repertuaru w moim odczuciu jest totalną porażką (rebranding AXN Crime -> AXN White również). Jeśli dojdzie do sytuacji, gdy będę przedłużał (lub nie) umowę z nc+, to obecność kilku dobrych kanałów z serialami będzie dla mnie poważnym argumentem a na chwilę obecną pod tym względem konkurencja jest daleko z przodu (programy z rodziny CBS, 13th Street itp.).

Komentarz

napisał(a) brendyman Zobacz post
                    Przed rebrandingiem AXN SciFi był jednym z moich ulubionych kanałów, nawet pomimo seriali typu "Władca zwierząt" czy "Conan" (takie seriale w ogóle nie powinny być emitowane... nie, wróć, nawet nie powinny zostać nakręcone). Obecnie na Black jest JEDEN program ("Na gorącym uczynku"), który nie jest całkowicie tragiczny. Na chwilę obecną rebranding i zmiana repertuaru w moim odczuciu jest totalną porażką (rebranding AXN Crime -> AXN White również). Jeśli dojdzie do sytuacji, gdy będę przedłużał (lub nie) umowę z nc+, to obecność kilku dobrych kanałów z serialami będzie dla mnie poważnym argumentem a na chwilę obecną pod tym względem konkurencja jest daleko z przodu (programy z rodziny CBS, 13th Street itp.).
                    Dlatego warto naciskac na nc+ by do oferty powrocil kanal Sci-Fi Universal!
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Ja mam te kanały nie w HD ale jakość jest ok
                      Ostatni raz edytowany przez ravw; 2013-10-31, 08:42.

Komentarz

heh AXN oglądałem tylko z powodu AXN sci fi a teraz cyt: "propozycje serialowo – filmowe przyprawiające o gęsią skórkę."

chyba "KACZĄ skórkę" za każdym razem gdy sprawdzam co tam może być wyemitowane to jest "Pogromcy kaczek" chyba do ustawienia ramówki skierowali nawiedzonego myśliwego dali mu wolną rękę bez nadzoru......

Komentarz

napisał(a) PIT1977 Zobacz post
                          heh AXN oglądałem tylko z powodu AXN sci fi a teraz cyt: "propozycje serialowo – filmowe przyprawiające o gęsią skórkę."

chyba "KACZĄ skórkę" za każdym razem gdy sprawdzam co tam może być wyemitowane to jest "Pogromcy kaczek" chyba do ustawienia ramówki skierowali nawiedzonego myśliwego dali mu wolną rękę bez nadzoru......
                          Bo ten kanal to kicz na maxa czasem ogladam AXN Spin AXN Black mial pokazywac filmy i seriale akcji i sci-fi zamiast tego mozna ogladac polowanie na kaczki czy amerykanskie laski w bikini.Dlatego czekam na paczke Universal z Sci-Fi Universal w pierwszej kolejnosci.Pozdro
                          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Niestety ciemny lud to kupił co pokazuje wzrost oglądalności w porównaniu z AXN Sci Fi.

Komentarz

napisał(a) ravw Zobacz post
                              Ja mam te kanały nie w HD ale jakość jest ok
                              Chyba na starym, kineskopowym 21" TV...

Bitrate tych kanałów jest tak niski że widać rozciapane piksele na całym ekranie!

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+