Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• BBC HD

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału BBC HD.

Witam na BBC HD dzwięk nie pasuje do obrazu to znaczy dzwięk jest szybciej niz dana scena w obrazie.Proszę moda o przekazanie tego problemu do działu technicznego.Pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-16, 13:25.
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Czy nadal obserwujecie ten problem?

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Czy nadal obserwujecie ten problem?
        Jestem poza domem pozniej sprawdze i napisze
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Przed sekundą sprawdziłem.U mnie jest wszystko ok.
          Turbobox+

Comfort+,Extra+,6xCanal+
          Od grudnia to samo+Eleveny 77,85

Komentarz

Od pewnego czasu (od kilku miesięcy) poziom dźwięku na kanale BBC HD jest wyraźnie wyższy niż na innych kanałach. Problem dotyczy również kanału FOX HD, choć w nim nie jest to aż tak słyszalne. Na pozostałych kanałach dźwięk jest na zbliżonym poziomie. Dlaczego tak się dzieje?

Komentarz

O co chodzi z BBC HD czy od dzisiaj zmienił tylko nazwę na BBC First czy ten BBC First to jest całkiem inny kanał jak to rozumieć tą zmianę?

Komentarz

wygląda na to że to samo tylko w innym opakowaniu

Komentarz

Drodzy,
                  26 października 2018 BBC HD zmienił się w BBC First. Jest to kanał telewizyjny z najlepszymi brytyjskimi serialami będzie wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim.
                  BBC First jest adresowany do publiczności, poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium. Dzięki nagrodzonym i uznanym twórcom i aktorom, oferuje swoim widzom wyjątkową możliwość przeżywania opowieści, które nie tylko wciągają i bawią, ale także pobudzają do refleksji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+