Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Da Vinci Learning

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Widac ze cenzura na forum pelna geba, nie mozna nawet napisac ze kanal jest slabej jakosci bo nadaje w SD i ma duze kolorowe logo...Ciekawe tylko czy ten mod ktory usuwal posty w ogole czytal co wywala..

Komentarz

Dzięki

Dziekuję bardzo za dodanie DaVinci do oferty nc+. To krok w dobrą stronę.
      n - oglądaj co chcesz, kiedy chcesz !

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
        Widac ze cenzura na forum pelna geba, nie mozna nawet napisac ze kanal jest slabej jakosci bo nadaje w SD i ma duze kolorowe logo...Ciekawe tylko czy ten mod ktory usuwal posty w ogole czytal co wywala..
        standard

moje pytanie do Turboluka tez wyparowalo a pytalem sie o to ze jezeli czuje taki zachwyt nad kanalem sd4:3 to po co prowadził taka krucjatę na temat tresci w 3D
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Z całym szacunkiem kanał bardzo wartościowy ale na 48 calowym TV nie da się tego oglądać oczy bolą chciałem wczoraj pooglądać ale po 5 minutach przełączyłem. Trochę zalatuje mi to słynnym VHS
          Abonent od 2008 r. Obecnie od 01.10.2015 do 30.11.2017 pakiet Comfort + 6x C+ za 59,99 zł/mc

Komentarz

napisał(a) wislak27 Zobacz post
            Z całym szacunkiem kanał bardzo wartościowy ale na 48 calowym TV nie da się tego oglądać oczy bolą chciałem wczoraj pooglądać ale po 5 minutach przełączyłem. Trochę zalatuje mi to słynnym VHS
            Proponuje jednak nie narzekać bo władza pomyśli, że kanał jest zbędny i znów go zabiorą, a to jedyny kanał wart oglądania (jeśli chodzi o poszerzanie wiedzy)

Komentarz

Racja kolego i nie mam na myśli treści ponieważ te są bardzo dobre. I zapewne kanał będzie oglądany, tylko w obecnym czasie w europie mamy dynamiczny rozwój HD i czy nie lepiej postawić na jakość a nie ilość ? sam wiesz ile w ostatnim czasie dodali kanałów SD w jakości VHS o bardzo marnych treściach. To teraz czyżbyśmy się cofali i wracali ponownie do przewagi kanałów SD ?
              Abonent od 2008 r. Obecnie od 01.10.2015 do 30.11.2017 pakiet Comfort + 6x C+ za 59,99 zł/mc

Komentarz

Przeciez on juz napisal ze nawet jakosc VHS mu nie przeszkadza na tym kanale. A jeszcze nie tak dawno prowadzil tu krucjate jak to nc+ ma niby 3D w D....
                Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2014-03-19, 15:29.

Komentarz

Zauważyliście lukę między 102 Boomerang i 104 Da Vinci? Ciekawe na co czeka.
                  n - oglądaj co chcesz, kiedy chcesz !

Komentarz

napisał(a) BORF Zobacz post
                    Zauważyliście lukę między 102 Boomerang i 104 Da Vinci? Ciekawe na co czeka.
                    TVP abc

Komentarz

Da Vinci Learning w 16:9!!!

Właśnie przełączyłem na DVL i miła niespodzianka kanał nadaje w 16:9 bez zapowiedzi sprawdziłem opcje zmiany formatu obrazu na tym kanale nie są dostępne. Pozdrawiam
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

jaka niespodzianka, czytałem w necie, że od 1 kwietnia DVL będzie w 16:9
                        było: EXTRA+ 8xC+ VOD+ HBO i MRS - 59,27zł
                        ostateczna oferta przedłużeniowa DUK: EXTRA+ 6xC+ HBO i MRS - 89,90zł/m-c,
                        czyli mniej za więcej kasy, więc po 15 latach 31.07.2015

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+