Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cartoon Network

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cartoon Network

O ile się nie mylę to ten kanał był w Cyfrze +. To dlaczego nie ma w nc+?? jest szansa, że się pojawi??
    mediaBOX+ / PRV ADB 3740SX
    Extra+ z C+ (8) za 74,90 zł/m-c na 24 mc-e (31-01-2020)
    ASTRA+HOTBIRD

No właśnie, jak to się stało, że miał być a go nie ma? A co z Boomerangiem?

Komentarz

Ten kanał nie nadaje sie dla dzieci.
      Rozumiem ze macie może 14-16 lat i zabijanie w bajkach was rajcuje

Wycofanie CN to dobry ruch ze strony nc+

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
        Ten kanał nie nadaje sie dla dzieci.
        Rozumiem ze macie może 14-16 lat i zabijanie w bajkach was rajcuje

Wycofanie CN to dobry ruch ze strony nc+
        Pozwól, że cenzurą zajmować się będą specjaliści w Korei Płn. i nie mów innym co powinni, a czego nie, oglądać.

Zatem - jakie są szanse na CN w nc+?

Komentarz

napisał(a) d_v_d Zobacz post
          Zatem - jakie są szanse na CN w nc+?
          Ludzie, przecież kurtyna już opadła, oferta już jest znana, pakiety są w sprzedaży a co w nich jest każdy widzi.

Komentarz

Mnie też to dziwi, że nie ma w NC+ takich kanałów jak CN czy Boomerang.. na Boomerang leciały na prawde fajne bajki dla mojej córki, a i na CN zdarzały się fajne..
            Ciekawi mnie fakt, ze przy wielu kanałach (na stronie z oferta NC+) jest taki trójkącik.. czyzby nie mieli jeszcze umowy z nadawcami podpisanej i te kanały moga wylecieć a Abonent nie bedzie mial mozliwosci rozwiazania umowy ??

Komentarz

Witam, bardzo liczyłbym na dodananie Cartoon Network do nc+, zważywszy że kanał nadal jest w ofercie nc+, przez takue sytuacje aboneci nie mogą przejść do nc+, ponieważ straciliby wiele kanałów.
              Kanal jest naprawde interesujacy i warty dodanie, jednocesnie nie stanowi zagrozenia dla TT+ i MM+ gdyż posiada inny kontent.

Jestem ZA Cartoon Network!
              Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2013-07-20, 12:11.

Komentarz

Jestem za CN !
                SHARP LC-46LU824E + PS3 + turboBOX+ (CLRA)
                nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, CANAL+, HBO na 6 msc za 69,90 PLN
                Vectra: Flashnet 60 Mb/s za 62 PLN
                UWOLNIĆ LISTĘ KANAŁÓW!
                Pozdro dla kumatych.

Komentarz

Cartoon Network HD
                  Jestem na Tak

Komentarz

Jestem na tak,szczególnie w HD!
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Fascynujące jak osoby będące za usunięciem CN na rzecz np Minimini chcą jego przywrócenia.

A najlepszy tekst jaki słyszałem to opinia konsultanta. Usunęliśmy ten kanał z oferty ponieważ abonenci twierdzili że jest zbędny a treści są nieodpowiednie dla dzieci.

No cóż większość chciała, większość ma. Ja zawsze CN broniłem ale to i tak nic nie dało, nie daje i nie da.

Komentarz

Temat już ucichł dość dawno. Czy jest jakaś nadzieja na powrót tego kanału Duża część młodych widzów ubolewa nad brakiem tego kanału.
                        Masz problem z instalacją antenową, multiroomem? Przyszły nagrody do kolejnego konkursu. Musisz !

Komentarz

N-ka wyłączyła ten kanał wraz z TCM bo niby nie mialy ogladalnosci, a mysle, ze Cartoon Network mial wieksza ogladalnosc niz wszystkie kanaly z bajkami jakie teraz sa, a na drugim miejscu byl Boomerang. Duzo ludiz podpisuje umowe z konkurencja wiadomo jaka bo sa te kanaly ja tez nie wiem czy jak sie nie skonczy umowa to czy nie przejde do konkurencji satelitarnej mimo, ze maja duzo gorsze dekodery, ale chrzesniak placze, ze nie ma takiego fajnego kanalu.

Komentarz

Dokładnie tak sie dzieje jak pisze garos666. 2 moich znajomych zrezygnowała zaraz po tym jak okazało się ,że dla ich dzieci nie ma porządnych bajek w platformie premium. Tak ciezko się wykosztować na 2 porządne kanały dla dzieci ? Cartoon network nadaje w HD na satelicie a polskiej platformie premium nie ma tego kanału tak jak i boomeranga. Nc+ zamiast zawstydzić konkurencje zawstydza siebie

Komentarz

Boomerang to i owszem, ale Cartoon Network trudno jest nazwać dobrym kanałem dla dzieci chyba, że chcemy te dzieci wypaczyć.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+