Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baby TV

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Baby TV

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału Baby TV.

Brak głosu polskiego moduł cam aston tv 47Plf6877 philipsa co zrobić ??

Komentarz

@markus236, poszukaj w menu swojego TV funkcji dotyczącej wyboru języka.

Obsługa funkcji związanych z wyszukiwaniem, sortowaniem, opcjami i wyborem kanałów zależna jest od użytkowanego odbiornika. Informacje dotyczące wyboru ustawienia języka szukaj w instrukcji obsługi swojego TV.

Komentarz

No właśnie po zmianie na polski głosu jest cisza brak głosu inne języki są ... a po zmianie modułu z astona na moduł cyfry mam brak uprawnień o co chodzi ??

Komentarz

Może to być spowodowane ograniczeniami modułu. Na Baby TV jest 10 wersji językowych, a niektóre moduły obsługują ich do 6 lub 8, a polska wersja jest dalej w kolejności.
          DGCB/CARBO + CSTA/APOLLO - Multiroom Premium

Komentarz

Uwaga. Od dziś kanał dostępny na pozycji 96. Wszystkie zmiany listy kanałów opisane tutaj. Zachęcam do zapoznania się ze zmianami.

Komentarz

dobrze że jest ten program, moje dzieci uwielbiają oglądać bajki na tym programie

Komentarz

Kanał jest w sumie fajny, ale dla naprawdę malutkich dzieciaków, które w sumie nie powinny jeszcze patrzeć na tv
                -

Komentarz

zgadzam się malutkie dzieci nie powinny na ten program patrzeć

Komentarz

a dlaczego nie powinny patrzeć, przecież tam lecą same baki, czy ja o czymś nie wiem???????????

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+